Şimdi Ara

Gamepower WARCRY İNCELEMESİ [ 2 Odalı / Tasarım / Performans / Oyuncu KASASI ] (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
868
Cevap
24
Favori
62.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fikir veren arkadaşlarla sonuçları paylaşayım.

Eski Hali

Gamepower WARCRY İNCELEMESİ [ 2 Odalı / Tasarım / Performans / Oyuncu KASASI ]

Yeni Hali

• SLaYeR KiNG kullanıcısına yanıt
    Elinize sağlık çok güzel olmuş güle güle kullanın.Bir sonraki kasam view 51 olacak benimde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Çok yakışıklı duruyor be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok teşekkür ederim; ama nazar değmiş olabilir ki.

Bilgisayar hergün günde bir defa boştayken yani yük altında değilken durup dururken siyah ekrana düşüyor. Hiç bir şekilde tepki vermiyor yük altındayken kesinlikle yapmıyor valla çıldırtacak beni
  • hayırlı olsun hocam corsair 680x dan neden thermaltake geçtiniz herhangi bir sebebi var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hdmaniac -- 7 Eylül 2020; 18:15:17 >
    Öbür konuyada yazdım. Bir kere başıma geldi. Sorun chrome dan mış sildim düzeldi.

• selam arkadaşlar bu gamepower kasaya 240mm corsair h110i sogutucu sığar mı ?

radyatörü arkaya mı monte edicem bende ?

rtx 2080 super vs .

sığma konusunda skıntı yaşarmıyım ?
  • merhabalar arkadaşlar bende ayni kasadan aldım anakart ile sync yaptığım zaman kasa ile birlikte gelen argb fanlar ciddi şekilde saçmalama yaşadı saçmalar şeklide anakart ile ayni anda ayni renkleri yakamıyor sadece sarı, turkuaz ve lila renkler haricinde.. mesela müzik dinlerken sync yapacağında ağır şekilde saçmalıyor anakart kırmızı ışık yakarken fanlar beyaz mor pembe gibi renkleride tam veremeden yanıp yanım sönüyor.. oyun içindede ayni şekilde.. herşeyi geçtim anakart tek sabit renk yanarken bile ankart ile sync halindeyken bazı fanların ışıkları yanıyor bazıları yanmıyor sebebi neden olabilir sizce? Bu şekilde benden başka sorun yaşayan varmı? yardımcı olabilecek biri varsa çok mutlu olurum.. bundan önce aldığım kasada da açma tuşu bozuk çıkmıştı..
    anakart asus rog strix x299 e-gamingGamepower WARCRY İNCELEMESİ [ 2 Odalı / Tasarım / Performans / Oyuncu KASASI ]Gamepower WARCRY İNCELEMESİ [ 2 Odalı / Tasarım / Performans / Oyuncu KASASI ]

• Çok beğendim incelemenizi , elinize , yüreğinize sağlık
  • Kaçan Aşık kullanıcısına yanıt
    ben nzxt kraken x53 koydum 240mm hiç sıkıntı olmadı yukarıya koydum çok güzel oldu hatta..

kart konusunda sığar hiç sıkıntı yaşamazsın fakar yandan soket kabloları cama dayanıyor.. bende msi 2070 super gaming x dual fan var bu sıkıntıyı yaşadım ama engel değil bişey için..
  • mardonius kullanıcısına yanıt
    kardeşim bende de ayni sıkıntı var 5 fan kontrolcü üzerinden işlerken sıkıntı yaşamıyormusun?
    bende deneyim teşekkür ederim aklıma gelmemişti muhtemelen kontrolcu kaynaklıdır diye düşünmeye başladım..
  • arkadaşlar ekran kartı tutacağı önerisi olan varmı ?
    Cooler Master uyumsuz bizde 9 tane pci girşi var ,

cooler master 7 tane destekliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur_emu

Ramler benimde beklediğimden güzel çıktı. Bu ramler yandan da güzel göründüğü için 2 tane olması görseli olumsuz etkilemiyor, bende bunu düşünerek almıştım istediğim gibi oldu. Tavsiye ederim.

Hocam fanlardan memnun musun? Hız kontrolü var mı? Ses seviyesi nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Portraitclub -- 19 Ekim 2020; 18:46:45 >

• Portraitclub kullanıcısına yanıt

Fanlardan memnunum bir sorun çıkarmadılar, hız kontrolünü ben anakarta bağlayıp biostan yapıyorum. sıvı soğutma ile 9 fan oldu biraz ses oluyor haliyle fakat rahatsız edici değil.

• onur_emu kullanıcısına yanıt

Ben de bugün montajını yaptım 3’lü olan seti aldım. Ama soğutma performansı pek iyi değil, fanların dönüş hızı 1000 rpm boyutları küçük. Hiç 12cm benzemiyor sadece LED’leri hoşuma gitti.

• Warcry ve aquarius plus dan sonra bu kasa bana 3 level atlamış oldu.Kasa beni, ben kasamı buldum ömürlük kasa.
    Gamepower WARCRY İNCELEMESİ [ 2 Odalı / Tasarım / Performans / Oyuncu KASASI ]Gamepower WARCRY İNCELEMESİ [ 2 Odalı / Tasarım / Performans / Oyuncu KASASI ]
    Gamepower WARCRY İNCELEMESİ [ 2 Odalı / Tasarım / Performans / Oyuncu KASASI ]Gamepower WARCRY İNCELEMESİ [ 2 Odalı / Tasarım / Performans / Oyuncu KASASI ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MALİ MÜŞAVİR -- 6 Kasım 2020; 20:58:36 >

• MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt

Bende almayı düşünüyorum , özellikle 20 lik fanlar süper hava alıyor içeriye bizim gibi 360 radyatör kullananlar için çok mantıklı.

• Merhaba arkadaşlar aynı kasadan bende de var.

360MM Arctic ile kullanıyorum. Malum bu modelde radyator büyük olduğundan yukarıya sığmıyor, yana takabildim.

Yalnız dikkatimi çeken bir husus var, çoğu kişi maalesef AIO ların hortumu yukarı gelecek şekilde takıyor. Bu aslında yanlış bir durummuş. Gamer Nexus un bu konuda bir videosu mevcut. İnceleyebilirsiniz. (AIO kasanın yan tarafına takıldığı durumlar için geçerli) Kasanın altına zaten kimse takmadığı için onu es geçiyorum o da tabiki su akışı tam olamayacağı için yanlış.

Keza bende kasa tanıtımlarında olsun incelemelerde olsun ve bilimum resimlerde borular yukarıdan gelecek şekilde takıldığı için hiç sorgulamadan böyle kullanıyordum fakat alttaki videoyu gördükten sonra bizzat denedim ve 7 derecelik bir kazanım sağladım ve zaten izledikten sonra mantıklı geliyor. (3600X - 4.3)

• Dostlar selamlar Yüzdüm yüzdüm kuyruğuna geldim valla neredeyse 1 senedir hayallerimi süsleyen kasayı bu sefer almak üzereyim 😁😁😁 Bir süredir kasa fanları güncellemeye uğrayarak kontrolcülü ve kumandalı olarak gelmeye başladı , incelemede de gördüğümüz üzre önceki fanlar silence olarak adlandırılan 3 pin li fanlar iken şuan ki fanlar 6 pin air Turbine olarak adlandırılmış... Sormak istediğim son dönemde bu kasayı alan arkadaşlar fanlar arasında fark varmıdır varsa nedir acaba ? Yoksa aynı fanlar sadece kablolaması guncellenerek 6 pin haline mi getirilmiş ? Şimdiden teşekkürler 🙏 Gamepower WARCRY İNCELEMESİ [ 2 Odalı / Tasarım / Performans / Oyuncu KASASI ]

• Hayırlı olsun , gördüğüm kadariyla komple değişmiş

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.