Şimdi Ara

GAMEPAD 'LOGITECH CORDLESS RUMBLEPAD 2' HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZ (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
363
Cevap
1
Favori
40.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mafya dayisi

arkadaşlar ben bu gamepad'in receiver'ını arıyorum. elinde olup satmak isteyecekler cagdasmeric@msn.com a mail atsın lütfen

mail attım
  • quote:

Orijinalden alıntı: axel_42

ya arkadaşlar bende de bu üründen var 2 tane aldım fakat yere düştü..sonrasında pas tuşuna basıyorum pas ve sut bi anda çalışıyor sağ tuşuna basıyorum ust ve sağ çalışıyor yani beyni karıştı...garantiye gönderdim pil akması dediler garanti dışı dediler arkadaşlar bu konu da yardımcı olacak var mı? bu kola format falan atılıyor mu veya ne yapmam gerekiyor...ilginiz için teşekkür ederim...kol...Logitech Rumblepad 2 kablosuz sağolun

gamepadinizi vidaları sökün açın sonra anakart kısmına yani plakasını kolonyalı mendille güzelce silin temizleyin sonra iyice kurumasını bekleyin eğer temizlenmediyse hala bir tane daha mendil alıp silin sonra kesinlikle kuruduğundan emin olduktan sonra kapatın özellişkle o butonların olduğuı kısma dikkat edin sonra makinenin driverı kurulu vs ise silin bilgisayara takılı olmasın bunları yaparken gamepad sonra herşeyini takıtığınızdan emin olduktan sonra cihazınızı kontrol edin bir kaç satır yukarıda açıklması var arkadaşların usb ye takın diriver ı kurmadan denetim masasından bir kaç ayar var onları tekrar yapın sonra kurun driver ını cihazın bir deneyin olursa böyle olur olmazsa bozuk olarak satın sonuçta başka kişilerinde bozulan yerleri oluyor bu gamepadlerinde lazım parça olan kişiler cüzi miktarkarşılığında alırlar sizinde işiniz görülmüş olur en azından belirtmeyi unutmayın arızayı yazık olmasın alan arkadaşın da aynı sorunu varsa

• quote:

Orijinalden alıntı: tobepeople

quote:

ya arkadaşlar bende de bu üründen var 2 tane aldım fakat yere düştü..sonrasında pas tuşuna basıyorum pas ve sut bi anda çalışıyor sağ tuşuna basıyorum ust ve sağ çalışıyor yani beyni karıştı...garantiye gönderdim pil akması dediler garanti dışı dediler arkadaşlar bu konu da yardımcı olacak var mı? bu kola format falan atılıyor mu veya ne yapmam gerekiyor...ilginiz için teşekkür ederim...kol...Logitech Rumblepad 2 kablosuz sağolun

gamepadinizi vidaları sökün açın sonra anakart kısmına yani plakasını kolonyalı mendille güzelce silin temizleyin sonra iyice kurumasını bekleyin eğer temizlenmediyse hala bir tane daha mendil alıp silin sonra kesinlikle kuruduğundan emin olduktan sonra kapatın özellişkle o butonların olduğuı kısma dikkat edin sonra makinenin driverı kurulu vs ise silin bilgisayara takılı olmasın bunları yaparken gamepad sonra herşeyini takıtığınızdan emin olduktan sonra cihazınızı kontrol edin bir kaç satır yukarıda açıklması var arkadaşların usb ye takın diriver ı kurmadan denetim masasından bir kaç ayar var onları tekrar yapın sonra kurun driver ını cihazın bir deneyin olursa böyle olur olmazsa bozuk olarak satın sonuçta başka kişilerinde bozulan yerleri oluyor bu gamepadlerinde lazım parça olan kişiler cüzi miktarkarşılığında alırlar sizinde işiniz görülmüş olur en azından belirtmeyi unutmayın arızayı yazık olmasın alan arkadaşın da aynı sorunu varsa

dediğini deneyeceğim inşallah olur...çook teşekkür ederimmm.

• quote:

quote:

quote:

dediğini deneyeceğim inşallah olur...çook teşekkür ederimmm.

bende aldım yolda rumble pad daha elimize alamadık umarım çalışır genelde işe yarar gerçi benim mouseda yaramadı ama Tv kumandalarda çok işe yarayan bir yöntem buda kumanda sayılır oyun kumandası :)
    UMARIM çalışltırabilirsiniz, benimki bozulunca bozarsınız , bende parçaları alırım :)

• fifa da rumblepad 2 titremiyormu yada ne yapınca titriyor henüz titredtemedim direk falan diyolar oyunda sadece direğe çarpınca mı titriyor henüz tutturamadım direği ?
  • quote:

fifa da rumblepad 2 titremiyormu yada ne yapınca titriyor henüz titredtemedim direk falan diyolar oyunda sadece direğe çarpınca mı titriyor henüz tutturamadım direği ?

fifa 12 de bende de titremiyor.sanırım 12 de bu aktif değil.09 ve 10 da titriyordu ama yanlış hatırlamıyorsam.
  • Fifa 12 yada 13 de top sadece direge carpinca titrer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: angelus26

Fifa 12 yada 13 de top sadece direge carpinca titrer.

peki pes de nasıl hocam bu titreme ? , pese dönem titriyorsada bari zevk alsak direğe mi evinem titredi diye gole mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 27 Eylül 2012; 14:17:57 >
  • quote:

quote:

peki pes de nasıl hocam bu titreme ? , pese dönem titriyorsada bari zevk alsak direğe mi evinem titredi diye gole mi

Direğe çarpıp titrediği zaman ayrı bi hırs geliyo
    Pes oynamadığım için bilemiycem..
    Arkadaşların dediği pes12 de titremiyomuş ama pes13 de nolur bilemem..

• Pes 13' de titremiyor nedense.
  • quote:

pc de oynarken nasıl aktif edebiliriz titreşimi? fifa 12 de bende titremiyor direğe çarptırsamda topu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoMiKaZe

quote:

pc de oynarken nasıl aktif edebiliriz titreşimi? fifa 12 de bende titremiyor direğe çarptırsamda topu.

Extra bi çabaya gerek yok..
    Sadece titreşim modu açık olsun..(uzun titreşim)
  • quote:

quote:

quote:

Extra bi çabaya gerek yok..
    Sadece titreşim modu açık olsun..(uzun titreşim)

tamamdır deneyeceğim

edit: fifa 13 demo'da da oluyor dimi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoMiKaZe -- 27 Eylül 2012; 17:35:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yigitemre

Analogta cekme sorunu yasayanlar icin...
    1)Tek pil takili olsun.
    2)Tek pil takiliyken 6 ve 8 tuslarina basili tutarak ikinci pili takiniz. Fakat bu sirada hicbir sekilde analoglari oynatmayiniz.
    3)Oyununuza girip oynayiniz, :)

Kulağa çok saçma geliyor fakat işe yaradı
    Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdr07

Peki fiyat olarak nerden buluruz en ucuz

rumblepad 2 ve xbox joyistigi var bende. ikisi de kablosuz ama xboxi kiyaslamam bile. muhteşem bi ürün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o kolu alacağına xbox ın kendi kolunu neden almadınki ? hemen hemen her oyunu destekliyo ayar felanda yapmana gerek yok yani.ben 4 yıldır kullanıyorum hala sorun yok.
  • f710 kullanıyorum oda mükemmel hem xbox hemde pc de kullanılıyo. ayrıca alıcısı minik ergonomik
  • quote:

Orijinalden alıntı: falcon5234

f710 kullanıyorum oda mükemmel hem xbox hemde pc de kullanılıyo. ayrıca alıcısı minik ergonomik

kasa ergonomik değil ki insan üstü o ergonomik olursa abes kaçardı :)

quote:

quote:

bu arada fifa 12 de rumblepad ne yaptıysam çalışmadı direğe kısa ve uzun titreşimde denedim mode düğmesi açık ve kapalıykende denedim tık yok :) ama eski oyunlarda sorun yok titreşimli eski oyunlarda çalışıyor yenilerde sorun var ilginç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 29 Eylül 2012; 15:09:00 >

• arkadaşlar ürünü almayi düşünüyorum peki Xbox kolu gibi direk algiliyor mu please
  • kardeş bende aldım bu aletten ama su anda bozuk bir şekilde vitrinde duruyor. çok ağır bir aletti ama güzeldi taki bozulana kadar. bazen bağlantı kuramıyordum flan en iyisi kablolu bence
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.