Şimdi Ara

Gamepad'ımı Telefonuma Tuttracak Aparat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
1.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Dün yanlış yere açmışız konuyu. Sağolsun modlar uyardı.

OTG kaplo ile p9 lite telefonuma Logitech F710 kaplosuz gamepadımı taktım baktım tıkır tıkır çalışıyor dedim ne gerenk var şimdi boşu boşuna Bluetooth Gamepad almaya.

Lakin telefonla gamepadı birbirine tutturacak bir tutacak yok. Hali ile anca masada falan oynanır bu tutcak olmadan. Netten telefon tutacağı yazınca malum arabalar için olanlarından çıkıyor.

Şöyle telefonu gamepada sıkıca tutturacak bir tutacak / kelepçe gibi bir aparat nerden bulabilirim? Otobosta minibüste gamepad ile ps emulatöründen Diablo ya da Neo-Geo'dan Art of Fighting 3 atsam da hava yapsam diye düşünüyorum.

Dün bi arkadaş mesaj atmıs idi gene teşekkürlerimi tekrarlayayım burdan o arkadaşa. Sağolun varolun hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up buldunuz mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iki urunde kapanmis ikincisi sirf ps4 gamepadi icin yapilmisbu arada arkadas 710 a ariyor

• Konuyu unutmuşum. Daha almadım ama linklerde ki aparatlar güzele benziyor. Logitech F710 ile uyumludurlar umarım.

İlginiz için teşekkürler.

• Arkadaşlar ilginize teşekkür ederim.

Gittigidiyor'dan yukardaki arkadaşın verdiği linkteki gibi Dobe marka PS4 tutacağı aldım bir umutla, belki uyar dedim ama uymadı. Logitech F710 bayağı bombeli olduğu için Dobe tutacak kuçuk geldi.

Yahu elin yabancı sitelerinde her türlü gamepade uyan universal aparatlar var bizde neden yokki? Aparatla kolun birleşik olduğu 40-70 liralık kollar var ama ben daha universal bir çözüm arıyorum.
  • Arkadaşlar 5 yıl olmuş hala f710 ile uyumlu bir aparat yok mu piyasada? Başka kollar için yapılmış aparatı f710 ile kullanan ve memnun olan var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.