Şimdi Ara

gamepad destekli android oyunları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
8
Favori
44.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir hortta benden
    Yeni konu açaçaktim fakat bu konuyu fark ettim varmi akliniza gelen popiler bir oyun
  • Arkadaslar xbox one joystigini baglayabilen oldu mu ?

• Bir hortta benden var mı beyler

• Bech buggy blitz , Cs portable bildiğim bu kadar daha doğrusu denediğim
  • arakablo48 A kullanıcısına yanıt
    Denemediğim program kalmadı cihaz rootlu 4.4.2 android yüklü bir tablet, gamepad programlarının içeriğini açtığımda tuşlar ve joystick çalışıyor ama oyuna girdiğimde sadece joystick kısmıyla yön verebiliyorum tuşlar çalışmıyor. Aslında amacım hdmi bağlantısı yaparak tv den fifa veya pes açabilmek... Başka oyunlarda denemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkan03 -- 8 Ekim 2015; 13:49:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan03

Denemediğim program kalmadı cihaz rootlu 4.4.2 android yüklü bir tablet, gamepad programlarının içeriğini açtığımda tuşlar ve joystick çalışıyor ama oyuna girdiğimde sadece joystick kısmıyla yön verebiliyorum tuşlar çalışmıyor. Aslında amacım hdmi bağlantısı yaparak tv den fifa veya pes açabilmek... Başka oyunlarda denemedim

Tincore keymapper uygulamasi ile istedigin oyunu oynayabilirsin
    Uygulama ile gamelad tuslarini ekranda dokunulacak yerlere atama yapiliyor.

• wersin3230 W kullanıcısına yanıt
    denemediğim program kalmadı sözümü geri alıyorum o zaman bu programa play store ve google da arama yaptığımda hiç rastlamamıştım deniyorum teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkan03 -- 9 Ekim 2015; 16:55:59 >
  • quote:

denemediğim program kalmadı sözümü geri alıyorum o zaman bu programa play store ve google da arama yaptığımda hiç rastlamamıştım deniyorum teşekkürler

Ben gecen sene kullanmistim.
    Bence super bir uygulama
    Her oyun icin ayri ayri atama yapiliyor
    Hangi oyunu acarsaniz otomatik olarak o oyunun tus ayarlari aktif oluyor
    Ayrica isterseniz uygulama baslangicta otomatik kendi aktif oluyor.
    Cok farkli tus atama yontemleride var mesela parmakla yapilan kaydirma.
    Tabi bunlar icin root gerekiyor.
    Uygulamanin youtube deki videolarini izleyin.

evet uygulmayı denedim ama çok geniş bir içeriğe sahip yarım yamalak ingilizce ile pek uğraşılacak gibi değil youtube daki videoları da ingilizce, türkçe bir kaynak bulamadım Rootta sıkıntı yok başlangıçta açma olayını da halletmek kolay ama tuş atama ve oyunun özelliğine göre programın çalışması durumunu nasıl ayarlayacağız onu pek anlayamadım çünkü işaretlenebilecek 10 seçenek var üstelik bu seçeneklerin hepsi birbirinden mantıklı geliyor bu konu başlıkları da kendi arasında kategorilere ayrılıyor en azından başlangıç için hangisini işaretlemem gerekiyor onu söyleyebilirseniz o başlık üzerinde deneme yanılma yoluyla sonuca varacağımı ümit ediyorum
    unspecified
    landspace
    landspace (auto)
    landspace (reverse)
    portrait
    portrait (auto)
    portrait (reverse)
    sensor (auto)
    sensor (full)
    user

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkan03 -- 10 Ekim 2015; 11:09:03 >
  • furkan03 F kullanıcısına yanıt
    Uygulamada ayarlara girin.

Uygulama baslangicta arkaplanda otomatik acilmasi icin OPERATION/on boot aotostart ve on start hide yi isaretle

Oyunlarda ayarin otomatik yuklenmesi icin PROFILE/autoprofile yi isaretle

Tus atamasi yapmak icin uygulamadan Minimize yi tiklayip uygulamanin arkaplanda calismasini saglayin.

Hangi oyun icin atama yapacaksaniz o oyunu acin.bildirim barindan tincoreyi calistirin.simdi istediginiz tus atamalarini yapin.

Tus atamak icin gamepadin bir tusuna basin ekrana gelen tusun hangi islemi yapmasini ayarlamak icin dokunun.gelen ekranda more/confige tiklayip tusun gorevini secin mesela tus ekrana dokunsun istiyorsaniz TouchScreen secip accept yapin.sonra kaydedip uygulamadan apply profile yapip oyunu oynayin.
    profili kaydederken profilin ismi degistirmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wersin3230 -- 10 Ekim 2015; 18:28:31 >
    dediğiniz ayarları yaparak asphalt8 oyunu için denedim nitro verememek dışındaki işlemleri yapabiliyorum sanırım onun için de tuş ayarlaması gerekiyor bu kadarı da şimdilik yeterli yardımınız için tşkler fifa ya da pes için link2sd uygulamasının plus sürümünü alıp sd kartı ext4 ve fat 32 olarak ayırmama rağmen boyutu en küçük uygulamaları bile 7 gb olarak ayırdığım sd kartın ext4 bölüne taşıdığımda yine bellek yetersiz hatasıyla karşılaştığım için henüz deneme imkanım olmadı o sorunu halledip denediğimde onlar da olursa süper olacak
  • quote:

dediğiniz ayarları yaparak asphalt8 oyunu için denedim nitro verememek dışındaki işlemleri yapabiliyorum sanırım onun için de tuş ayarlaması gerekiyor bu kadarı da şimdilik yeterli yardımınız için tşkler fifa ya da pes için link2sd uygulamasının plus sürümünü alıp sd kartı ext4 ve fat 32 olarak ayırmama rağmen boyutu en küçük uygulamaları bile 7 gb olarak ayırdığım sd kartın ext4 bölüne taşıdığımda yine bellek yetersiz hatasıyla karşılaştığım için henüz deneme imkanım olmadı o sorunu halledip denediğimde onlar da olursa süper olacak

Asphalt8 de gamepad destegi vardi bence gerek yok.nitro icinde tus ayarlamaniz gerekiyor.
    Bellek yetersiz durumu benim tablettede olmustu.bos alan olmasina ragmen bu hata oluyor.sanirim androidin bir sorunu.ben tableti sifirlayarak bu sorunu cozmustum.

• Sanirim GTA Sanandreas da destekliyor.

• Fifa 16 desteklermi ?_
  • GamePad olarak hangisini tavsiye edersiniz?
    Birbirleri arasında ne gibi farklar var bu Gamepadlerin?
    Sensörlü olan olmayan vs?
  • marowak M kullanıcısına yanıt
    Gamepadde home+X e bas

• Var mı aklınıza gelen güncel oyun

• Pc nin verdiği tadı hiçbir şey vermiyor. Herkezin buna ihtiyacı var.
  • Arkadaslar bir hortta benden

Androidtv boxa usb joystick takip maç yapmak istiyorum.

Acaba hangi futbol oyunu destekliyor joysticki ??

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.