Teğmen
18 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 7 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar oyunu 2009-2011 yılları arasında oynadım diye hatırlıyorum.Flash oyun değildi sanırım.Site üzerinde sadece tıklamalarla oynanıyordu oyun.pokemonlar level falan atlıyordu zamanla .İsmini bulabilirsem güzel olur. ya da oyun kaldırıldı mı? bilen varsa söylerse sevinirim

Astronot oyunumuydu o bile net değil gerçi.Oyunda 2-3 tip araç vardı pilleri bunlara takarsan çalışıyordu.Dergilerin verdiği oyunlardan biri bile olabilir.
Dün home tuşu algılamaması yüzünden destekle görüştüm yazılım güncel değil.Güncelledim Pc üzerinden.Sonra telefonda AppStore da indirme geçmişim gözükmedi.İndirdiğim uygulamarda düşmüyor boş gözüküyor.Satın alınanlar kısmı yani. Bugün tekrar bütün yazılımı indirip kurdum.Sorun olarak gördüğüm şey hala devam ediyor. Düzeltilir mi bu? İleride güncelleme gelen uygulamaları görememe ihtimalim olabilir diye düşünüyorum.(Cihaz:6S yazılım :11.4.1)
1)ayın 11 inde cihazımı garantiye yolladım ekran değişti geldi ben pil sorunu var yazmıştım çünkü 30 da 20 de 11 yada 15 te kapanıp şarja takma simgesi çıkıyordu taktığımdada kaçta kapanmışsa oradan devam ediyordu
2)22 de aldım cihazı yine 30 da kapandı 2 saat içinde geri gittim verdim yazılım falan yüklemişler
3)29 unda aldım şarj evet güzel gidiyor 1 günü çıkarıyor pil durumum %84 müş 31 inde yine aynı sorunu yaptı
ooo apple değişim yapsınlar değişim şartt diyen birisi değilim ama pil iyi durumda yazılım restore edildi ekran değişti(ayrıca ekran değişince eski yolladığım beyazlık yok gibi sarıya kaçıyor sanki biraz)

Nasıl bir yol izlemeliyim?
İbooks taki kitaplar ücretsiz mi?
İtunes arşiv e eklediğim dosyaları nerede bulurum?
Zamanında arkadaşımda görmüştüm replay diye bir uygulama vardı video yu örneğin 60 sn 10 sn lik kırpıp 6 video çıkarıp karıştırıyordu bunlarıda tekrar birleştirip 60sn lik video yapıyordu sanırım adı Quik olarak değişmiş ama hangi efekt olduğunu bulamadım bilen birisi var mı?
Telefonu garantiye gondericemde arkadaslar simdi bu 6 ay durumu varmis 6 ay icinde teknik bir sorundan servise giren telefon iadesi yada degisimi talep edilebiliyormus ithalatci garantili telefondada bu var mi?
Birsey sorucam arkadaşlar öncelikle basima gelen durumu anlatayım.Hani böyle uyurken oluyor genelde 1 snlik bise birinin eskiden söylediği bir ses aklima geliyor ve duyuyorum ama bu sesi disardan duymuyorum beynimden yada kulağımdan mi desem garip birşey bunu yaşayan var mi bir adi varmi bunun.
Yazdığım gibi cihazi 6.0 yaptim ama her açılışta bana sd kart menüsü geliyor bildirim olarak çıkar ve kesfet seçeneği geliyor bunu nasil önlerim.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 209
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 12.834 (Bu ay: 237)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 37 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.