Şimdi Ara

Gameguard ne lanet bir şey? Yardım edebilecek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaş sinirlerim asaplarım bozuldu. Windows 10 kullanıyorum Gameguard ggexp.npz isimli dosyayı doldururken yarısında takılıp kalıyor.
    Sonra da şu klasik hatayı veriyor. Antivirusler kurdum, taradım, dosyaları sildim, regedit düzenledim. Yahu lanet olsun binlerce kişi problem yaşıyor kimse problemi çözemediği için oynayamıyor bu oyunu. Çok az kaldı iyice sinirlenip silmeye. Daha ilk defa oynayacağım potansiyel müşteriyim ve bana bu oyunu neden bu kadar zorlaştırdıklarına anlam veremiyorum!

• dreamfancy yaz google arat ordan bir hile indir sonra hileyi kur hile sayesinde oyun patch atacak takılmıycak gameguard devreye girmemiş olacak böylelikle gameguard pasif hale gelmiş olacak sonra oyuna girip arka plandaki modloaderi kapatcaksın hilesiz oyun olmuş olacak iyi oyunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenyapamayansayısal

dreamfancy yaz google arat ordan bir hile indir sonra hileyi kur hile sayesinde oyun patch atacak takılmıycak gameguard devreye girmemiş olacak böylelikle gameguard pasif hale gelmiş olacak sonra oyuna girip arka plandaki modloaderi kapatcaksın hilesiz oyun olmuş olacak iyi oyunlar

Aynen bende böyle çözdüm gameguard sorununu. Oyuna sorunsuz girebilen yok, illa herkes bi uğraşıyor. Girsek bile sürekli oyundan atıyor. Seneler sonra başladım ve cidden arkadaşlarım bıraksa anında bırakırım şu oyunu, sırf onlar oynuyor diye oynuyorum. Yoksa uğraşılcak gibi değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çükütüs

quote:

Orijinalden alıntı: fenyapamayansayısal

dreamfancy yaz google arat ordan bir hile indir sonra hileyi kur hile sayesinde oyun patch atacak takılmıycak gameguard devreye girmemiş olacak böylelikle gameguard pasif hale gelmiş olacak sonra oyuna girip arka plandaki modloaderi kapatcaksın hilesiz oyun olmuş olacak iyi oyunlar

Aynen bende böyle çözdüm gameguard sorununu. Oyuna sorunsuz girebilen yok, illa herkes bi uğraşıyor. Girsek bile sürekli oyundan atıyor. Seneler sonra başladım ve cidden arkadaşlarım bıraksa anında bırakırım şu oyunu, sırf onlar oynuyor diye oynuyorum. Yoksa uğraşılcak gibi değil.

Hocam ben bugüne kadar ara vererek tekrar başlayarak oynadım ama yaşadığım sorunları maksimum 3 günde hallettim yani bence sıkıntıyı çözme becerisi olmalı bu hayattada işimize yarıyor bir şekilde çözüm yolu bulabilmek güzel ve değerli bir skill.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.