Şimdi Ara

Gameforge Sunucu Birleşimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Değerli Metin2 Severler,

Ortak bir dünyayı keşfetmek için güçlerinizi birleştirin! Başarılı Bölge Kümelemesi sayesinde artık uzun zamandan beri beklediğimiz Sunucu Birleştirmesi için hazırız: Sunucuları birleştirip, Metin2 halkını daha da yakınlaştırıyoruz. Çok sayıda silah arkadaşıınızla birleşin ve yeni rakiplerle yüzleşin!

**Sunucu birleştirme işlemi 17.03. - 19.03.2020 tarihlerinde gerçekleşecek.**

Birleştirme bakım çalışmaları

Aşağıdaki sunucular birleştirilecek:

17.03.2020

Romania (RO) + Jawa (PL) → **Carpathians** (Doğu Avrupa Kümesi)
    Aegon (ES) + Titania (DE) → **Columba** (Batı Avrupa Kümesi)
    Rubinum (RO) + Rubinum (CZ) + Rubinum (HU) + Rubinum (PL) → **Corundum** (Doğu Avrupa Kümesi)
    Rubinum (DE) + Rubinum (ES) + Rubinum (FR) + Rubinum (IT) + Rubinum (PT) → **Anima** (Batı Avrupa Kümesi)

18.03.2020 - TÜRKİYE

Sancak (TR) + Destan (TR) + Rubinum (TR) Bu 3 sunucumuzu birleştireceğiz ve yeni sunucumuzun adı "EGE" olacak. Ruh Etkinliğimiz kalıcı sunucu etkinliği olacak, Destandan gelenlerde dahil oto av geçerli olacak.
    Gunhan (TR) + Avrasya (TR) + Asena (TR) Bu 3 sunucumuzu birleştireceğiz ve yeni sunucumuzun adı "EZEL" olacak.
    Dodurga (TR) + Saruhan (TR) → Bu 2 sunucumuzu birleştireceğiz ve yeni sunucumuzun adı "BARBAROS" olacak.
    بتّار (AE) + Rubinum (AE) → **العالم العربي**

19.03.2020

Nemesis (RO) + Orion (RO) → **?ara Româneasca** (Doğu Avrupa Kümesi)
    Diumar (PL) + Etolin (PL) → **Polska** (Doğu Avrupa Kümesi)
    Hidra (ES) + Ascarion (ES) → **España** (Batı Avrupa Kümesi)
    Universalis (EN) + Wodan (NL) + Sinuab (DK) → **Europa** (Batı Avrupa Kümesi)

Ayrıca;

Turkey Sunucusunun adı "Türkiye"

Turkey2 Sunucusunun adı "Marmara"

olarak değiştiriecektir.

Birleştirme bakım çalışmasının sonunda, sunucu birleştirmesinin ne zaman başlayacağına bireysel olarak karar verebilirsiniz: İlk giriş yaptığınız anda, birleştirme için otomatik olarak bekleme listesine eklenirsiniz.

Nasıl Hazıralanacaksınız?

Birleştirmeye hazırlanmak için lütfen öncesinde SSS'i okuyun. En önemli bilgileri aşağıda kisa bir genel bakış şeklinde özetledik:

Karakterler

Karakterlerin hiçbiri silinmeyecek. Hesabının tüm karakterleri aktarılacak.

Krallık değiştirme etkinliği

Birleştirme öncesinde farklı krallıklarda karakterleriniz varsa, birleştirme sunucusunda bir krallığa rastgele atanırsınız. Yeni bölgenizi beğenmezseniz, birleştirmeden sonra krallık değiştirme etkinliği başlayacak. YZK Heuk-Young sizin için 30 gün boyunca ilk şehirde olacak. Onun üzerinden hesap başına bir kez ücretsiz bir şekilde başka bi krallığa geçebilirsiniz.

Eşyalar

Depo, envanter veya ekipmandan elde edilen bütün eşya ve ekipmanlar birleştirme kapsamında Nesne Market Deposu'na aktarılacaktır.
    Ekipmanınıza YZK'da 6. veya 7. bonus eklemek üzereyseniz, sahip olduğunuz ekipmanla birlikte Nesne Market Deposu'na teslim edilen ekipmanı alırsınız. Ekler kullandıysanız, kullanılan yüzde oranında küçük ekleri geri alırsınız.

Pet Sistemi

Pet sistemi petinizde riske girmemek adına, birleştirme öncesinde zamanında beslemenizi ve bir nakliye kutusuna koymanızı tavsiye ederiz. Petinizi birleştirme işleminden sonra Nesne Market Deposu'nda bulabilirsiniz.

Lonca ve Lonca bölgesi

Lider dışındaki tüm lonca üyeleri loncadan çıkarılır ve birleştirme sonrası aynı krallıkta bulundukları takdirde tekrar katılabilirler.

Birleştirmeden sonra lonca bölgesinin tamamı yeniden dağıtılacak. Herkese en iyi bölgeler için adil bir şans sunmak için, birleştirmeden hemen sonra etkinliğe katılabilirsiniz:

20.03. - 07.04. saat 23.59'a kadar Metin taşları ve Boss'larda Arazi Sertifikaları düşecek
    Mümkün olduğunca çok Arazi Sertifikası toplayın ve bunları lonca bankanıza yatırın
    8 Nisan'da loncaların lonca bankasına ne kadar Sertifika yatırdığını sayacağız.
    Sayıma göre (ne kadar çok Sertifika, o kadar iyi) nisan boyunca lonca bölgesi yeniden dağıtalacak. Ayrıntıları ileride duyuracağız.

Evlilik

Ne yazık ki tüm evlilikler iptal edilecek. Söz yüzüğü ve yatırılan Yang iade edilecek.

Hepinize başarılar dileriz!
    Metin2 Ekibiniz

resmi açıklamahttps://board.tr.metin2.gameforge.com/index.php?thread/612220-s%C3%BCrpriz-sunucu-birle%C5%9Ftirmeleri/

• Daha ne kadar birleştirecekler merak ediyorum 1 yıl sonra da kalan 3-5 serverın birleştirilmesi haberini görürüz artık, kaybetmeye devam ediyorlar, ne diyeyim, yazık.
  • .PAINKILLER kullanıcısına yanıt
    Oyun artık metin2 dışına çıkan farklı bir oyun oldu. Yani o 2006-2010 yılların da oynadığımız oyun ile şuan ki oyun tamamıyla birbirinden kopuk. Ee bir de para göz bir yönetim ekibi, hilelerle dolu bir oyun, GM ler hakkında çıkan onlarca söylenti sonrası haliyle oyun iyice ipi çekilmeyi bekleyen bir oyun haline geldi. Bu arada tavsiye ettiğiniz bir pvp server var mı başlamayı düşünüyorum bu aralar.
  • Kaybetmeye mahkumsunuz Az düzgün oyun yönetseydiniz bu oyun bu kadar oyuncu kaybetmez sizde bu duruma düşmezdiniz. Üç kuruş fazla para kazanmak için girmediğiniz şekil kalmadı. Sunucular bot kaynıyor, bunlarda ticareti ve kasılmayı olumsuz etkiliyor şu botları bir yok edin dedik. Yıllardır yok edemediniz yahut yok etmek istemediniz. Amerika'yı yeniden keşfedin demedik, tek yapmanız gereken bir tane Gm'nin haritalarda gezip botları engellemesiydi. Yıllarca yang satışı yapanları kötülediniz sonra kendi marketinizde yang satmaya başladınız Oyunu bu kadar para odaklı yapmayın, şark kurnazı olmayın bugün üç kuruş fazla kazanacağım diye ileride oyuncu kaybından dolayı yaşanacak paraları da kaybedersiniz dedik dinlemediniz. Şimdi zırt pırt birleştirin bakalım sunucuları.

• gm sayıları aşırı yetersiz zaten önceden 30-40 küsür gm vardı hepsi istifa etti yılbaşında
    hatta geçenlerde alwuhush ve mitoz falanda istifa etti derindarbe'nin gitmesi sebebine bağlıyor herkes bunu tabiki öyle zaten.
    yeni coma ve ekibi çok az kişiler eski ekip bile yetmiyorken yeni ekip imkansız beterin beteri varmış derler işte o durumda metin2
    eskiden ticket atardık gün içinde cevap gelirdi şuan en hızlı 3 hafta içinde bile cevap veremiyorlar gmler maaş almadıkca bu sorun düzelmes
    kimse babasının hayrına aylık 1000 tane ticket okuyup her gün saatlerini oyuna harcayıp bot banlamaz bilmiyorum gm olsam ben yapmam çünkü öbür
    gmler yapmıyor ben neden yapayım ki ticket sayımı okur aylık 500 ep gameforge'den gelecek motivasyon ödülümü alırım tamam 1.köy 2.köy vadi, çöl, dağda,
    tapınakta gezip etp botlarını banlamak için bir sebebim olmazdı gm olsaydım.

• bir ara yeni servere başladım 1 haftada 20m gibi para kastım. sonra botun biri mesaj attı 100m yang 5 tl diye. 200lü ork dişi pazarları kurulmuş. lan ben ne yapıyorum dedim gecemi gündümüze katıyorum milletin 2-3 tlye aldığı şey için
  • afacanlouiee kullanıcısına yanıt
    aynen öyle şuan para kasmak imkansız yeni başlayan biri için. çarı dizmenin tek yolu efsun atma ayağına item dızlamak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-894D9AB01

yine yeni sunucu açıldı dün ismi arkadaşlar
    https://board.tr.metin2.gameforge.com/index.php?thread/612495-yumurta-bayramında-sunucu-sürprizi/
    ch lere 15 saatte giriyor. dolu düşürdüm bu halde oynanmaz dedim demirci de +8 e kadar geçti.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.