Şimdi Ara

Game of Thrones Fan Kulübü (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
886
Cevap
44
Favori
138.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: keremg

ingilizceniz varsa internette var indirip okuyabilirsiniz

link atar mısın?

Bi de beyler bana da indirme linki atın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darth Nihilus

quote:

Orijinalden alıntı: keremg

ingilizceniz varsa internette var indirip okuyabilirsiniz

Hiç sevmediğim hatta nefret ettiğim bir olay. Kitabın sayfalarına dokunmadığım sürece okuduğum şeyin benim için bir değeri olmaz.

vallahi bu kitapların türkçeye çevirisini bekleyemem ben zaten yakında kendime bir kindle alacağım ondan sonra demeyin keyfime
  • Ekle ekle.Onur üyesi varsa hatta yap.
    -Winter is coming.
  • Ekle.İmp ile Drogo favorim.
  • benide ekle
  • Üye listesi güncellendi. Dilerseniz daha fazla imza ekleyeceğim, hatta istek karakterde yapabilirsiniz.

quote:

Orijinalden alıntı: wéndigo

quote:

Orijinalden alıntı: Makaveli NRFP

7. bölüm nedenini anlamadım ama erken çıkmış, haberiniz olsun.

7. bölüm 6. bölüm ile aynı gün internetten yayınlanmıştı.

Arkadaş söylemişti de inanmamıştım, tüh.
  • Yeni imzalar ekledim.

[center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_49375180/mpage_1/f_/key_//tm.htm#49375180][image]https://store.donanimhaber.com/01/94/20/0194208deb283d242509747542cb2a78.png[/image] 
    [i]"Petyr "Littlefinger" Baelish"[/i]
    [b]DH Game of Thrones Fan Klübü[/b][/link][/center]

Görünümü:

[center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_49375180/mpage_1/f_/key_//tm.htm#49375180][image]https://store.donanimhaber.com/bf/7f/61/bf7f61e31e14ff81898f470d749e0c8b.png[/image] 
    [i]"The Khaleesi of Dothrakis"[/i]

Görünümü:

[center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_49375180/mpage_1/f_/key_//tm.htm#49375180][image]https://store.donanimhaber.com/23/8f/70/238f703cc602cdab2003158373a8b0ca.png[/image] 
    [i]"The Lord of Winterfell"[/i]

Görünümü:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kogmen -- 28 Mayıs 2011; 17:09:42 >
  • 22dakika.org'dan şöyle kısa notlar buldum;

*Sezon başına bir kitap olarak planlanmış olan dizinin hazırlık aşamaları 2007 yılında başladı.
    *İlk iki bölüm 2007 Ağustos ve 2008 Haziran'ında HBO'ya sunuldu ama yazar grevi yüzünden 2008 Kasım'ına kadar onay alamadı.
    *Deneme bölümünün 5-10 milyon $ , ilk sezonun 50-60 milyon dolara mal olduğu söyleniyor.
    *Dizide kullanılan Dothraki dili için David J. Peterson isimli profesyonel bir dil yaratıcı çalışıyor. Dilin şu ana kadar 2500 kelimesi var ve karmaşık gramerine de sadece dilin yaratıcısı hakim.
    *Mayıs 2009'da oyuncu seçmelerine başlandı ve Yüzüklerin Efendisi'ndeki Boromir rolüyle hatırlayacağınız Sean Bean başrole getirildi.
    *Temmuz 2010'da çekimleri başladı.
    *Çekimler İrlanda ve Malta'da gerçekleştirildi.

Kitap serisi:

Game of Thrones Fan Kulübü

Belki de dizi olarak değil kitap başına film olarak çekilseydi efsaneler arasına girip günümüzün Yüzüklerin Efendisi halini alabilirdi. Kim bilir, belki onu bile geçerdi. HBO'nun da sahibi olan Warner Bros. bunu akıl etse büyük iş çıkardı belki, gerçi bu haliyle de çok mutluyum.
  • Yav diziyi izliyorumda son bölümde noldu pek anlamadım biri bana ÖM den anlatabilirmi _?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shuards

Yav diziyi izliyorumda son bölümde noldu pek anlamadım biri bana ÖM den anlatabilirmi _?

----Spoiler----

Littlefinger keretası bizimkini ters köşeye yatırdı. Önce gazı verdi yavaş yavaş, ilk bölümden itibaren ardından arkandayız mesajı verdi, sonra da bizimkinin ağzından altın sözler çıkınca rengini belli etti. Ned artık krallığa karşı çıkmış, hain birisi konumunda. Kral Robert'in yolladığı suikastçilerde Khal Drogo'yu iyice sinirlendirdi, sonuncusunun üzerine artık iyice sinirlendi ve demir tahtı ele geçirmeye karar verdi. En basit özet bu. Kanımca bu Drogo'nun bizim Ned'e yardımı dokunucaktır. Örümcek Khalesi'yi koruyan elemana bir mektup vermişti, orda olucaklardan ve Ned Stark'tan bahsetmiş olmalı. Unutmayalım ki, Ned suikaste karşı çıkan tek kişiydi ve bu yolda kralın sağ kolu olmayı bırakmıştı.

----Spoiler----

Her dakikasından keyif alıcağınız iki video:

• Tamamdır sağol

Çok süper bir dizi ya..
  • quote:

Üye listesi güncellendi. Dilerseniz daha fazla imza ekleyeceğim, hatta istek karakterde yapabilirsiniz.

quote:

Orijinalden alıntı: wéndigo

quote:

7. bölüm nedenini anlamadım ama erken çıkmış, haberiniz olsun.

7. bölüm 6. bölüm ile aynı gün internetten yayınlanmıştı.

Arkadaş söylemişti de inanmamıştım, tüh.

tüh be bi haftadır boşa bekliyomuşum

bu arada "fan klüp" ne ya altı konya üstü kaval :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadowOfDarkness -- 29 Mayıs 2011; 0:27:42 >
  • Beni de ekle
    Bir de danışmak istediğim bir şey var.Bildiğimiz gibi,serinin sadece ilk kitabı var Türkiye'de -hem de çok kötü bir çeviriyle- Serinin tamamını (5 kitap) amazondan satın almak istiyorum,ingilizce alacağım mecburen.Amazon'dan daha önce alışveriş yapmadığım için şüphelerim var;kaç güne gelir,kargo ücreti ne kadar tutar,gümrüğe takılma durumu vs olur mu diye.Konu hakkında yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • ekle
  • Üye listesi güncellendi.
  • Ekleyin. Kitaplarım haftaya geliyor.
  • 7. bölümde soğudum resmen ya.. Yapılır mı bu sana Stark Baba?
  • ekle kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi.
  • "Winter is Coming"
    yaz benide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [Z3R0] -- 30 Mayıs 2011; 22:18:31 >
  • ekle benide
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.