Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (2978. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
66.591
Cevap
451
Favori
2.447.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29762977297829792980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Huelga

Son 2 sezonda dizide mantığa dair hiçbir şey kalmadı. Bence kitaplara sadık kalınsaydı çok daha uzun ve kaliteli bir dizi ile karşılaşırdık. Ulan tüm kanallar suyunu sıkmaya çalışır, bunlar bir an önce bitirmeye çalışıyor. Çok doluyum çok.
    Mantıksız olan yerleri nelerdi ki hocam?
    Bir de kitaplar çıkınca son sezonlardaki olayların aynısı olunca kitapları savunanlar ne diyecekler merak ediyorum açıkçası.dizi kitabı da mı bozmuş olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1080p akacaz akşama Keşke 4k olarakta çıksaydı.

• Bos bi bolumdu

• quote:

Orijinalden alıntı: Carlion

Cersei saniyesinde vurdurdu. yok bilmem küstahsın çok güzel bişi yok sana prens koyucam. Wtf ne oluyoruz lan ? nasıl senaryo bu? Bizim dangalak pipisiz gitti ablasını kurtardı ablanın dediği ilk cümle demir adalalrı tutalım daenerys gelebilir belki diye bu kadar belli edilmezdi kuzeyin düşüp daenery'sin demir adalara gideceği. Yani anlamadık biz salağız. Ben hala viserionla night kingin nereye uçtuğunu merak ediyorum. Ulan dragonla daenerys 5 dk da nerden nereye uçtu jonu kurtarmaya giderken, peki viserionla uçan night king nereye gitti ? Tormundlar nasıl kayıp vermeden ilerlediler ve night king nasıl izin verdi ? Pikniğe mi gitti bu adam nereye gitti ?

cersei sonradan sözünde durmadığını farketti ve inadından vazgeçti.night king büyük ihtimalle ordusunun yanında dolaşıyordur.yoksa o da bilir 2 dk'da winterfell'e gitmesini.tormund ve ekibini de tabii ki öldürebilirdi ama bu sefer mesajı veremezdi.saldırıya uğrasalar muhtemelen korkup geri dönerlerdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawsford27

10 bölümlük sezonun ilk bölümü olsa anlardım ama 6 bölümün biri boşa geçti resmen. Hiç değilse 2 saatlik uzun bir açılış bölümü olabilirmiş.

Nedense dizi Daenerys için hiç de iyi bitmeyecekmiş gibi hissettim. Sam'in de dediği gibi Daenerys tahttan vazgeçmeyecektir.
    Ayrıca senaristler Night King'i harcayacak gibi gözüküyor. Umarım öyle bir şey yapmamışlardır.

harbi daenerys'i de çok kötü gösterdiler.ulan randyl tarly kendisine karşı lannisterların yanında savaştı onu da söylesene.merhamet edip öldürebilirdi tabii ki ama aynı gün kendisine karşı savaşan ve sana hiçbir zaman itaat etmeyecem diyen birine merhamet etseydi ordusu tarafından kötü karşılanabilirdi.

Bir de Sam dany hakkında halkı için kendinden vazgeçmez dedi ama dany 3.sezonda westerosa gelmeyi de bilirdi.köleleri görünce yıllar boyunca kendi iddaasından vazgeçti,orda kalmayı da düşündü hatta.dothrakilerle tekrar karşılaşınca drogonun yeminini hatırladı da gitti westerosa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: laztaz

1. Bölümü 14 Nisan’da yayınlanacak ve 54 dakikadan oluşacak

2, Bölümü 21 Nisan’da yayınlanacak ve 58 dakikadan oluşacak

3. Bölümü 28 Nisan’da yayınlanacak ve 1 saat 22 dakikadan oluşacak

4. Bölümü 5 Mayıs’ta yayınlanacak ve 1 saat 20 dakikadan oluşacak

5. Bölümü 12 Mayıs’ta yayınlanacak ve 1 saat 20 dakikadan oluşacak

6. Bölümü 19 Mayıs’ta yayınlanacak ve 1 saat 20 dakikadan oluşacak
    he şöyle yav güzel haber
  • Şuan Upload ediyorum upload bitince özelden paylaşırım beyler 1080p. alt yazı uyumlu Memento Repack e göre.4K sı da akşama doğru düşer zannedersem. iyi seyirler herkese.
  • altyazıyı hangı programla gömmeliyiz
  • Bomboş bir bölümdü

• 8x01

Sakin bir başlangıç oldu.

Bran-Jamie bakışması duygulandırdı..
  • Oh be izledim artik takilabilirim internette

• Çok yavan ve kısa geldi bana, 6 bölüm sürecek final için aşırı yavan bir bölümdü.
  • keyifsiz bir bölümdü
  • Efsane başladı 8. sezon
  • Güzel bölümdü ama 6 bölümde zaten zor yetişecek bir konu varken gidip boş sayılabilecek bir bölüm yapmak nedir

Herkesin buluşması dışında pek bir şey olmadı koca bölüm.

Drogon'un, Jon'a bakışı

• Ne özlemişim be... Boş bölüm diyenler sezonun başlangıç bölümü olduğunu unutuyor herhalde. Başlangıç bölümüne göre gayet iyi ve sakin bir bölümdü. Bölümleri izledikçe hiç bitmesin istiyor insan.

• Karakterlere ve diziye o kadar ısınmışız ki artık, 10 saat boyunca boş boş muhabbet etseler genede sıkılmadan izleriz bence, nitekim bu bölüm, şu aralar dizi izlemekte çok zorlanmama rağmen 50 dk nasıl geçti anlayamadım ama artık final sezonundayız ve geriye sadece 5 bölüm kaldı, bu kadar kısa sürede nasıl doyurucu bir final yapıcaklar beni bir tek bu endişelendiriyor, yoksa bölüm kendi içinde oldukça güzeldi yani, özellikle sondaki Bran ve Jaime’nin yüz ifadesi...
    Tek gereksiz bulduğum sahne Jon ve Dany’nin ejderha sahnesi, abi yapmayın nolur ya :)
    Bu arada Jon’un aslında kim olduğunu öğrendiği sahnede biraz basite kaçılmış sanki, bunu Bran’in Jon’un aklına girerek göstermesini bekliyordum ama Sam geldi, kanka senin anan aslında bu haberin olsun dedi, Jon’da tamam qnq eyv dedi bitti, bu mudur yani ? Peki Jon’un aslında tahtın gerçek varisi olduğu herkes nasıl bilecek, ortada somut hiçbir kanıt yokken...O zaman gidip herkesi varis ilan edelim kafamıza göre, aslında şöle bir olaya normal bir dizide takılmam ama söz konusu Got olunca insanın beklentiside artıyor dolayısıyla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felurian -- 15 Nisan 2019; 12:33:8 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Spoiler butonu kullanmayı unutmayın lütfen, ayrıca illegal dizi-altyazı istek yorumları yasaktır ve kaldırılmaktadır.
  • Muhteşem bölümdü bence.
    8 sezon oldu gotta hala ilk bölümler de aksiyon arayan var. İzlemiyor musunuz diziyi anlamadım.Diğer bölümlere hazırlık açısından muhteşem buldum.
  • 7 Sezonu yaklaşık 2 ayda izledim(hepsini türkçe dublaj)

Bu yüzden haliyle bütün geçmişi hatırlıyorum

Ta en başından beri takip edenler uzun aralar verildiği için unuttum diyorlar
    Çok geç izlemenin avantajı bu olsa gerek ama ilk izlediğim yabancı dizi oldu Game of Thrones

The Walking Dead'ı izlesem mi diye düşünüyorum 2. yabancı dizi olarak ama kaç bölüm çok uzun mu bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GK13 -- 15 Nisan 2019; 12:26:21 >
  • 
Sayfa: önceki 29762977297829792980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.