Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (2967. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
66.591
Cevap
451
Favori
2.447.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29652966296729682969
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GK13

Yeni sezonda Jorah Mormont reis ne yapacak çok merak ediyorum, umarım kötü bir şey olmaz

Khaleesi demir tahta oturur büyük ihtimal
    Lyanna mormont lafi gecirir hanesinin basina gecirir bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestro725 -- 13 Nisan 2019; 10:54:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son 1 gün be geliyor gelmekte olan😂

• Bölüm malum ortamlara pazartesi sabah saat kaç gibi düşer sizce? İşe gitmeden indirmeye fırsatımız olur umarım
  • Derbi maçları gibi digiturk sahibi biri yayın yapsa fena olmaz aslında eşekherif altyazısı çıkana kadar
  • bizim saate göre gece 4 te çıkıyor sabah 8 - 9 gibi torrente yüksek kalite düşer
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

Türkçe altyazıyı çıktığı an çevirip paylaşıyorlar. Paranız varsa Digiturk üyeliği alın gitsin. Yanlış hatırlamıyorsam ABD yayınından 1 saat sonra dizi kanalında yayınlıyor. İstemiyorsanız torrent'la indirmek kolay zaten. Bu konunun sayfalarca konuşulması saçma.
    Hocam bende digitürk play var sadece üyelik, ona eklenir mi hemen?

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Evet eklenir, internetten de izleyebilirsiniz
  • Diziyi tekrar izlerken 5.sezonun finaline geldim,bu stannis
    çok erken öldü ya.keşke savaş bittiğinde ramsay bunu ele geçirseydi.keşke başka bir reek yapsaydı.hızlı ölüm büyük bir hediye oldu bu şerefsize.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim tahminim
    Cersei Lannister ölecek
    Tyrion Lannister yine kral eli olarak kalacak belki sansa ile evlenebilir.
    Arya Stark ya ordu komutanı olacak yada sessiz sedasız krallıktan ayrılıp gidecek.
    Daenerys Targaryen büyük ihtimal ile ölecek ve arkasında küçük bir kız bırakacak annesi gibi oda ejder anası olacak.
    Jon Snow krallığı yönetecek

****rden birisi Daenerys Targaryen ile kendini feda edebilir.
  • Alt yazıyı beklemek istemediğim için biraz araştırma yaptım eğer canlı yayındayken link patlamazsa game of thrones canlı yayın linkini ö.m üzerinden isteyen arkadaşlara yollayabilirim.
  • 14 nisan diyor ama digiturk 15 nisan diyor yani bu gece dwgilde yarin gecemi yayinlancak

• Geçen sezon canlı yayın bulup izleyebilmiştim bu sene bulmakta zorlanıyorum, canlı izleyebileceğimiz kaynaklar bulduysanız paylaşabilir misiniz? Yada sansürsüz sorunsuz canlı yayını izleyebilmenin yasal yolu var mı? Malum hbo hizmet vermiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Targaryen96

Diziyi tekrar izlerken 5.sezonun finaline geldim,bu stannis
    çok erken öldü ya.keşke savaş bittiğinde ramsay bunu ele geçirseydi.keşke başka bir reek yapsaydı.hızlı ölüm büyük bir hediye oldu bu şerefsize.

stannis dizide çok kötü gösterildi.kitapta kızını yaktırmıyor diye biliyorum
  • Agulec40 kullanıcısına yanıt
    Dizi Amerika'da akşam 9'da yayınlanıyor. Dolayısıyla bizde saat ertesi gün sabah 4 oluyor. O yüzden biz 15 Nisan tarihinde izleyeceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dürüstİnsan

Dizi Amerika'da akşam 9'da yayınlanıyor. Dolayısıyla bizde saat ertesi gün sabah 4 oluyor. O yüzden biz 15 Nisan tarihinde izleyeceğiz.
    Tamda kendimi ayarlamistim suan coktum resmen

• quote:

Orijinalden alıntı: Agulec40

Tamda kendimi ayarlamistim suan coktum resmen

Alıntıları Göster
    neye çöküyon, yıllardır böyleydi zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu seneki yorumlarda kalite düşmesi var neye bağlıyorsunuz bunu
  • ByWasco kullanıcısına yanıt

Sansa ile teknik olarak hala evli değil mi Tyrion ?

Arya Stark tek tabanca takılmayı seviyorum. Bence ordu komutanlığı için uygun olmaz, kendi de istemez zaten. Ama burası GoT, burada herşey mümkün. :D
  • Arya reisin Cersei'yi öldürmesini bekliyorum en çok
  • 
Sayfa: önceki 29652966296729682969
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.