Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
66.591
Cevap
451
Favori
2.447.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk bölüm güzel değil galiba. bir türlü alışamadım hep yarıda bıraktım 1.bölümü
  • 18 sayfa yazılmış. Demek ki takipçisi çok. Gözatmakta fayda var. Hem de HBO dizisi..
  • Epsilon'un yayınlacağı kitabı çeviren kişi Sibel Alaş sanırım,şu şarkıcı olan kadın?Biraz garip olmamış mı onun çevirmesi.
  • @Ashandle

şu face grup sayfasını artık paylaşmasan iyi olacak.yoksa en sonunda şikayet etmek zorunda kalacağım seni.

bir iki defa yazdın yeterli oldu,her seferinde ordan videolar,yazılar koymanın alemi yok,giren giriyor zaten..bende takip ediyorum orayı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: OMayKaat

Epsilon'un yayınlacağı kitabı çeviren kişi Sibel Alaş sanırım,şu şarkıcı olan kadın?Biraz garip olmamış mı onun çevirmesi.

çeviri güzel olsunda ajdar bile çevirse fark etmez
  • Çıkmamış kitaptan spoiler

Jon Snow white walker a gaz lambası attığı sahnede elinin ateşe değdiğini hatta ses çıktığını duydum ama daha sonra diziyi izlerken önemsemedim ama.Bugün ekşide Jon Snowla ilgili yorumları okurken Jon snow'un aslında lyanna stark'ın son targaryen varisinden olan çocuğu olduğuna dair kitapta bir iddia olduğu ama kesin olmadığı yazıyordu. Ama gaz lambası olayından sonra bence kesinlikle Jon snow aslında bir targaryen .Çünkü dizi senaristleri kitabın yazarından ileriye dönük bilgiler alıyordur bu tip durumlar için.Bence bu sahneyide o yüzden koydular. Aynı şey Loras tyrell ile Renly baratheon arasındaki durum içinde geçerli olabilir.Bazı arkadaşlar ikisi arasındaki ilişkinin sadece bir iddia olduğunu kitapta öyle bir sahne olmadığını söylüyorlardı. Kitabın senaristleri 5. kitapla ilgili bilgiler aldığına göre bence o kitaplarda bu iddiaların net cevabı var ve ona göre böyle sahneler hazırlanıyor.Yoksa bu kadar kitaba bağlı gittiği söylenen bir dizinin iki önemli karakter arasında uydurma sahneler hazırlayacağını zannetmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çomak.88 -- 9 Haziran 2011; 20:41:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Çomak.88

Çıkmamış kitaptan spoiler

Jon Snow white walker a gaz lambası attığı sahnede elinin ateşe değdiğini hatta ses çıktığını duydum ama daha sonra diziyi izlerken önemsemedim ama.Bugün ekşide Jon Snowla ilgili yorumları okurken Jon snow'un aslında lyanna stark'ın son targaryen varisinden olan çocuğu olduğuna dair kitapta bir iddia olduğu ama kesin olmadığı yazıyordu. Ama gaz lambası olayından sonra bence kesinlikle Jon snow aslında bir targaryen .Çünkü dizi senaristleri kitabın yazarından ileriye dönük bilgiler alıyordur bu tip durumlar için.Bence bu sahneyide o yüzden koydular. Aynı şey Loras tyrell ile Renly baratheon arasındaki durum içinde geçerli olabilir.Bazı arkadaşlar ikisi arasındaki ilişkinin sadece bir iddia olduğunu kitapta öyle bir sahne olmadığını söylüyorlardı. Kitabın senaristleri 5. kitapla ilgili bilgiler aldığına göre bence o kitaplarda bu iddiaların net cevabı var ve ona göre böyle sahneler hazırlanıyor.Yoksa bu kadar kitaba bağlı gittiği söylenen bir dizinin iki önemli karakter arasında uydurma sahneler hazırlayacağını zannetmiyorum.

Vala ilk kitabı okumama rağmen dayanamıyorum açıyorum spoilerları Umarım dediğin doğru değildir diyerek fazla uzatmıyorum

• Ben hıc bır kıtabı okumadım zaten dedıgım gıbı kesın bırsey yok sadece tahmın.belkı ben fazla paranoyak olabılırım çıkmamıs kıtaplardan bıle ıpucu aradıgıma gore : d
  • Harika bir dizi. Oyunculuk da, cekimler de, senaryo uyarlamasi da muhtesem..
  • Spoiler yememek için önceki sayfalara bakmadım arkadaşlar. Dizinin ilk üç bölümü mamunda da yok, nereden edinebilirim.
  • quote:

Game of Thrones (2011 - 2019)

Jon un eli ateşten etkileniyor bence bir targaryen değil, babası Ned Stark, annesi kesin değil ama büyük ihtimal Ashara Dayne

• quote:

Orijinalden alıntı: code-ShaRK

quote:

Jon un eli ateşten etkileniyor bence bir targaryen değil, babası Ned Stark, annesi kesin değil ama büyük ihtimal Ashara Dayne

Ashare Dayne kimdi hatırlamıyorum?

• beyler dizi harika takipteyim ama şunu söylemek lazım: her ne kadar olayların tarihle hiçbir ilgisi olmasa da dizi hafiften uzun bacaklı ingiliz propagandası kokuyor bilmem katılır mısınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 10 Haziran 2011; 1:38:16 >
  • Şu an ekşiden çok pis spoiler yemiş bulunmaktayım.İnşallah bu olay 1.sezonda olur.Yoksa zevkle izleyemem bu diziyi.
  • Öyle bir spoiler yemişimki Lost sezon 7 çekilecek olsa ve herşeyi söyleseler bu kadar çarpmaz.

Yanlız çok ilginç bir durum var benim adıma normalde bırakın diziyi filmi oyun için bile spoiler yemekten nefret ederim GoT'ı ilk çekileceği zamanlardan beri takip etmeme ve hastası olmama rağmen kitaptan spoiler okumak kötü olmuyor filmi izlerken keyfim kaçmıyor hoş son yediğim spoiler ile bir süre kendime zor gelirimya neyse.

Bu arada birşey soracağım dizideki karakterlerin isimleri ve görüntüleriyle göründüğü bir site varmı açıkcası baya karıştırıyorum.

Bölüm 8:

O kadar olay arasından walkersların kanıtlı olarak görülmesi en önemli olaydı bence Jon Snow dizideki favori adamım zaten diğerlerine onun kadar ısınamadım.Şu 20 yaşındaki çocuğu emziren anne ve ekibinden Cersei Lannister ve oğlu kadar nefret ettim ayrıca Stannis Baratheon ne ara ortaya çıkacak merak konusu.

Ekşiden kitaplı yorum evet spoiler var ama mantıklı spoiler yinede kitap haterları okumayın.

jon snow, daenerys targaryen, arya stark, bran stark ve tyrion lannister hariç hiç bir "iyi" karaktere yatırım yapmayın, sonunda çok üzülürsünüz. bunlar hariç herkes disposable heroes. kitapları okumadım ama ordan burdan özetleri okudum. öyle yani.

Bu arada bunu birtek benmi benzetiyorum:

• quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Öyle bir spoiler yemişimki Lost sezon 7 çekilecek olsa ve herşeyi söyleseler bu kadar çarpmaz.

Yanlız çok ilginç bir durum var benim adıma normalde bırakın diziyi filmi oyun için bile spoiler yemekten nefret ederim GoT'ı ilk çekileceği zamanlardan beri takip etmeme ve hastası olmama rağmen kitaptan spoiler okumak kötü olmuyor filmi izlerken keyfim kaçmıyor hoş son yediğim spoiler ile bir süre kendime zor gelirimya neyse.

Bu arada birşey soracağım dizideki karakterlerin isimleri ve görüntüleriyle göründüğü bir site varmı açıkcası baya karıştırıyorum.

Bölüm 8:

O kadar olay arasından walkersların kanıtlı olarak görülmesi en önemli olaydı bence Jon Snow dizideki favori adamım zaten diğerlerine onun kadar ısınamadım.Şu 20 yaşındaki çocuğu emziren anne ve ekibinden Cersei Lannister ve oğlu kadar nefret ettim ayrıca Stannis Baratheon ne ara ortaya çıkacak merak konusu.

Ekşiden kitaplı yorum evet spoiler var ama mantıklı spoiler yinede kitap haterları okumayın.

jon snow, daenerys targaryen, arya stark, bran stark ve tyrion lannister hariç hiç bir "iyi" karaktere yatırım yapmayın, sonunda çok üzülürsünüz. bunlar hariç herkes disposable heroes. kitapları okumadım ama ordan burdan özetleri okudum. öyle yani.

Bu arada bunu birtek benmi benzetiyorum:

Aynısı

http://img94.imageshack.us/img94/2621/35gameofthronesaileler2.jpg

• Jon snow hakkında teorım tutmadı adamın elı sargıdaymıs hehe

stannıs baratheon 2. Sezon gelecek daha kimin canlandıracagı
    bile belırlenmedı.
    Röportaja göre 2. Sezon bayagı bır yenı karakter ekleneecek
  • Vaay, aile şeysi bayağı süper olmuş.
  • Birinci sezon bittikten sonra bizi 9 aya yakın bekletecek HBO klasik True Blood da yaptığı gibi bende internetten ingilizce e-book versiyonlarını indirip okumayı düşünüyorum dayanamam çünkü beklemeye dizi baya sardı imdb de gelmiş geçmiş en iyi TV series arasına daha şimdiden 5.incilikten girmiş 9.5 ile demek ki her yerde iyi tepkiler alıyor..:=)
  • @Tinúviel Harbiden aynısı yahu.
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.