Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (3316. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
66.591
Cevap
451
Favori
2.447.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33143315331633173318
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende arada açıp açıp bakıyorum ama bu çok kötü bir bölüm olduğu gerçeğini değiştirmez tabi başlarda ki gerilim güzeldi.
  • Final sezonu hala izlemedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ejderha sevgisi bu dizi ile baya artmış. Alttaki video ise neden got ejerhası beslememeliyiz ondan bahsediyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=Xja7K_tmzas&feature=youtu.be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birkaç yıl önce yeni bir Star Wars üçlemesi için Disney ile anlaşan ve uğruna Game of Thrones’u aceleyle bitiren D.B. Weiss ve David Benioff ikilisinin Disney ile olan anlaşması iptal oldu ve ikili görevden alındı. Bu işten bir daha ekmek yiyememeniz dileğiyle

• -BurakBey kullanıcısına yanıt
    İyi olmuş efsane olacak diziyi ne hale soktular
  • -BurakBey kullanıcısına yanıt
    Çok doğru hamle 👏🏻

• Bunun sonuda ayni mass effect 3 olmus hatta siklar bile ayni
    1.inci sik herkesi yakar yikar
    2 sik birlikte daha iyisini kuralim falan
    3 sikta bicakla bitsin olay...

Bare alternatif sonlarinda videosunu yapsalarmis
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BurakBey

Birkaç yıl önce yeni bir Star Wars üçlemesi için Disney ile anlaşan ve uğruna Game of Thrones’u aceleyle bitiren D.B. Weiss ve David Benioff ikilisinin Disney ile olan anlaşması iptal oldu ve ikili görevden alındı. Bu işten bir daha ekmek yiyememeniz dileğiyle
    Bir de Netflix bir kamyon para bağladı şu ikisine. Zaten pek düzgün bir yapımları yoktu, Hbo, Disney'in gelişiyle beraber şimdi daha da batarlar.
  • Game of Thrones (2011 - 2019)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-368EFBB24

Doğru diyecek bişey bulamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragons4 -- 17 Kasım 2019; 11:58:14 >
  • Dizinin bitiminden aylar geçti . Hala senaristlere ve yapım ekibine böyle bir final sezonu yaptıkları için kızgınlığım geçmedi . Bu saatten sonra Spinn-off dizilerini de izlemem hayatta . Sonunu gene got gibi yapacaklarsa izlemenin ne anlamı var . Ben 8 sene mi boşuna heba etmişim bu diziyle .

Daha hiç izlememiş ve izlemek isteyen arkadaşlara tavsiyem . Başlayın ama 5. Sezondan sonrasını izlemeyin

• Şu 2 senarist yiyecek ekmek bulamazsınız inş .

• Bu ilerdeki mini dizi mi spin-off mu neyse artık, ejderhalar yer alacak mı gene? Belli mi
  • Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt
    Spin-off dizi mi çıkaracaklar bunlara? Kaynak ne?

• quote:

Orijinalden alıntı: Irishman

Spin-off dizi mi çıkaracaklar bunlara? Kaynak ne?
    Bi tane spin off dizisi pilot bölüm çekildi ama hbo diziyi kaldırma kararı aldı . Kaynak olarak direk hbo yu baz alıyorum .

Uzun gece olacaktı dizi galiba ama bu fikirden baz geçti hbo. Dany nin atalarını anlatacak bir dizi üzerinde çalışıyorlar şu an . Üstte bi arkadaş sormuş ejderha olacak mı diye . Bu yeni dizi de olacak

Ek olarak hbo bu senarist ekibiyle çalışmıyor artık zaten . Bu senaristler star wars dizisinden de kovuldular . Yanş spin off ları yazacak ekip farklı olacak .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kesinizmirliksk2 -- 21 Kasım 2019; 23:7:51 >
  • Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt
    O zaman iyi. Bu senaryo ekibinden bir yol olmazdı zaten. Tabi gelen yeni ekip bunları aratmazsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: Irishman

O zaman iyi. Bu senaryo ekibinden bir yol olmazdı zaten. Tabi gelen yeni ekip bunları aratmazsa.
    Eski ekipin zaten bu kadar saçma bi senaryo yazmalarının sebebi star wars un senaryosunu yazma işi almalarından kaynaklı olarak acele şu işi bitirelim de diğer diziye geçelim olayından dolayı bize saçma sapan bir final sezonu izlettiler . Sonunda hem got da tarihin en berbat senaryosunu yazdılwr hemde yeni işlerinden de kovuldular . Olan bizim gibi izleyiciye oldu . En büyük hata da bu senaryoyu okuyup onay veren hbo da başlıyor aslında

• Resmi Twitter hesabı winter is comimg. Diye tivit attı 8. Sezonu yeniden çekin lan lütfen çok özledik

• quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

Resmi Twitter hesabı winter is comimg. Diye tivit attı 8. Sezonu yeniden çekin lan lütfen çok özledik
    keşke ama spin-off fragmanını salıcaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: equasezy1

keşke ama spin-off fragmanını salıcaklar.

Alıntıları Göster
    Spin-off daha yeni duyuruldu, sanmıyorum. Muhtemelen yakında kitap çıkacak ona ithafen paylaşıldı diye düşünüyorum.

Keşke baştan çekseler son sezonu ama imkansız artık...
  • 
Sayfa: önceki 33143315331633173318
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.