Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (3162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
66.591
Cevap
451
Favori
2.447.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31603161316231633164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ugurhasgul1903

Bran dizide yapımcıdan mı artık yönetmenden mi nedir torpilli galiba dizide birbok yaptığı yok oturduğu yerden sakat maaşı alıyor duruyor doğru düzgün replik yok birşey yok mal mal bölümde gözüksun diye koymuşlar diziye
    Son bölüme saklıyorlar gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aLTaR_07 kullanıcısına yanıt
    Ölmesini istemiyorum Dediğiniz gibi izlemek en iyisi,fakat 4 bölümde malesef finale yakışamayan bölümlerdi

• Bu sezon ne oldu bu diziye ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • exclbr kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 dragon fazla gelecekti zaten son savaşa, orantısız güç olacaktı, belki biraz bundan belkide khalesi nin bireysel gücünü biraz da olsun törpülemek için yapmış olabilirler. Sonuçta taht oyunları dizinin adı.
    Bende hiç memnun değilim bölümlerden, ilk bölüm güzeldi güzel şeyler olacak dedirtti ama...

• Dördüncü bölümden bir şey beklemiyordum zaten, 5. bölüme hazırlık olmuş sadece.

Dany'nin öleceği kesin. Tahta da Jon Snow'u geçirirler dizi biter. Çok kötü bir sezon oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Senaryo tutuyor, kucuk farkliliklar ile
    Surlarda kesik kafa yerine taze kesilmis kafa gordum.
    Nerden bulabilirim o senaryoyu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Casablanca

Dördüncü bölümden bir şey beklemiyordum zaten, 5. bölüme hazırlık olmuş sadece.

Dany'nin öleceği kesin. Tahta da Jon Snow'u geçirirler dizi biter. Çok kötü bir sezon oldu.
    jonda hak etmiyor tahtı aslında hepsini nıght kıng öldürmesi gerekiyordu cersei kin ve öfkeden beslendiği için diğer ki tayfayı da geri zekalı oldukları için ve düşünme organlarını kullanamadıkları için
  • quote:

Orijinalden alıntı: harce74

zırhı taktılar sa gülerim o kadar zaman aklına gelmedi de şimdi mi gelmiş ve zamanları da kısıtlı olduğu halde hangi yapabilecekler mi zaten 2 ejderha boşu boşuna harcandı nk geri dönse de keşke şunların hepsini yok etse hepsi ölmeyi hak ediyor cerseii kin ve öfkeden beslendiği için bizim tayfa da salak ve düşünme özürlü oldukları için ölmeleri gerekiyor nıght kıng tarafından bakalım branden bir şey çıkar mı acep

Alıntıları Göster
    Sırf eleştirdim diye yapılan bir yorum daha.

Güzel kardeşim büyük okları ilk defa görmüyor mu bunlar ? Niye daha önce görmedikleri için ejderha için savunma geliştirsinler ?

• quote:

Orijinalden alıntı: aLTaR_07

Hocam 2 dragon fazla gelecekti zaten son savaşa, orantısız güç olacaktı, belki biraz bundan belkide khalesi nin bireysel gücünü biraz da olsun törpülemek için yapmış olabilirler. Sonuçta taht oyunları dizinin adı.
    Bende hiç memnun değilim bölümlerden, ilk bölüm güzeldi güzel şeyler olacak dedirtti ama...
    Aynen benim de en çok beğendiğim bölüm 1. bölümdü.

Hocam törpüleyecekler diye ordu bırakmadılar orta da . Dany'de tek kaldı. O kadar sezon boşuna mı bekledik Westeros'a gelmesini.
  • harce74 kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten asıl tehdit olan NK'yı 3. bölümde neredeyse hiç önemli kayıp vermeden harcadılar. Şimdi millet ne yapsın iki tane kezbanın taht savaşını?

-Spoiler-

Her bölüm bir saçmalık görüyoruz da. Yahu sen Rhaegal'a 3 tane ok atıyorsun hepsi isabet ediyor, menziline giren Drogon'a tüm gemilerden ateş ediyorsun bir tanesi bile isabet etmiyor. Bari yalandan biri sıyırsaydı lan.

Jon da Ejderhanın sırtından inmiyordu sırf Rhaegal'ı öldürecekler diye adamı at yoluyla gönderdiler. Neymiş hayvan yorgunmuş da biraz dinlensinmiş, 70 kiloluk Jon ağırlık yapacak ya Rhaegal'a.

Bu sezon için bir de 2 sene insanları beklettiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Casablanca -- 6 Mayıs 2019; 15:33:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dismoor

Sırf eleştirdim diye yapılan bir yorum daha.

Güzel kardeşim büyük okları ilk defa görmüyor mu bunlar ? Niye daha önce görmedikleri için ejderha için savunma geliştirsinler ?

Alıntıları Göster
    7.sezonda nk mızrak atıyor ejderhaya ve ejderha geberiyor peki niye önlem almıyor dany ondan sonra ? kardeş hem unutmuşsun herhalde 7 sezonda da kullanılmıştı arbalet bilmeden fanboyluk yapma hemen

7.sezon 4 bölümde kullanılmış arbalet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 6 Mayıs 2019; 15:37:7 >

• Senaristler :

+4. bölümde izleyici de şok yaratmamız lazım grrm öyle yapıyordu.
    -Tamam.
    +Khalesi denizin üstünde uçarken pusuya gelen donanmayı görmesin, hareket halinde ki gemilerden daha hareketli uçan hedefe büyük ok atılsın, üçü de isabetli olsun, ejderhanın biri ölsün. Tamam?
    -Tamam, böylece khalesinin yıllardır işlenen, öldürmeden, katletmeden,sadece zalimleri öldürerek tahta geçme çabasını ve imajını yıkabiliriz. Ejderha öldüğü için olmak istemediği babası gibi yapar ve tüm şehri yakar, nasıl?
    +Mükemmel.Sonra da parçalanan gemilerden atlayan herkes kıyıya yüzsün ama missandre yakalansın
    -Onunda mantıken kıyıya yüzmesi gerekmez mi?
    +Evet ama boşver o sahneyi keseriz.Direk yakalanmış olduğu sahneye geçeriz.
    -Çok iyi olur. Sonra da 50 kişiyle cerseinin karşısına dikilsinler,şehri teslim etmesini söylesinler.
    +Güzel de cersei bu zamana kadar kuralsız, adaletsiz, zalim olarak işlendi. 50 kişi karşısına gelince khalesiyi öldürmesi gerekmez mi?
    -Boşver seyirci anlamaz.
    +Tamam. Ek olarak da biraz duygusallık katalım. missandre yi öldürelim. Ama uzata uzata, iyice duygusallaştıralım.
    -Ama missandre çok önemli bir karakter değil ki? Ned stark ölürken bile bu kadar duygusallık yoktu. Seyirci bir şey demesin?
    +Boşver seyirci anlamaz.
    -Haklısın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ra-Horakhty -- 6 Mayıs 2019; 19:15:37 >

Gemiye monte edildiğini nereden bilecekler ?
    Aynen kücüldüler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dismoor

Gemiye monte edildiğini nereden bilecekler ?
    zırh yapmıyorlar ejderhaya onu diyorum hemde kaç kere bundan ötürü sıkıntı yaşadığı halde 2 ejderha geber dikten sonramı önlem almak aklına geliyor daha belli değil ama saçma yani hem savaşta bilip bilmemek önemli değil önemli olan düşünüp ona göre önlem almak düşmanın ne yapacağı hiç bir zaman belli olmaz ama sen önlem almasan her şeye katlanmalısın demektir sonra dany öfkesinden kudurur işte bölüm sonundaki en son bölüm sahnesi dany kuduruyor çünkü akıl edemediği ve salak olduğu için hemde bana yazdığım alıntıda ilk defa okları görüyorlar demişsin bende ilk defa olmadığını kanıtladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 6 Mayıs 2019; 15:42:57 >
  • Niye tüm diziler son sezonda moka sarıyor?

• Ra-Horakhty kullanıcısına yanıt
  • 5. Bölümün adı “kezbanlar savaşı”
    Imdb de 9.9 puan bekliyorum bu bölüme. Sonuçta hepimiz bu feminist dizisinin hayranıyız. Tam bizlik bir bölüm olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Casablanca

Hocam zaten asıl tehdit olan NK'yı 3. bölümde neredeyse hiç önemli kayıp vermeden harcadılar. Şimdi millet ne yapsın iki tane kezbanın taht savaşını?

-Spoiler-

Her bölüm bir saçmalık görüyoruz da. Yahu sen Rhaegal'a 3 tane ok atıyorsun hepsi isabet ediyor, menziline giren Drogon'a tüm gemilerden ateş ediyorsun bir tanesi bile isabet etmiyor. Bari yalandan biri sıyırsaydı lan.

Jon da Ejderhanın sırtından inmiyordu sırf Rhaegal'ı öldürecekler diye adamı at yoluyla gönderdiler. Neymiş hayvan yorgunmuş da biraz dinlensinmiş, 70 kiloluk Jon ağırlık yapacak ya Rhaegal'a.

Bu sezon için bir de 2 sene insanları beklettiler.
    aynen neresine girsin mallık akıyor dizede şu sezonda en çok fanboylar yüzünden dizinin matlaştığını kabul etmiyorlar hele hele yayınlanan son 2 bölümde son sahnelerde mal gibi bakışmaya başladılar bizden örnek alıyorlar sanırsam türk dizilerinde de böyle mal gibi bakışıyorlarda birde şey

küçük şeytan cerseiye yalvarıyor yapma etme hemde çocuğun var diyor öncek sahnede cerseii ile Euron Greyjoy sende çoçuğum olacak muhabetine giriyor burda otomatikman Euron Greyjoy küçük şeytan konuşurken lan bunun ne zaman haberi oldu ablasını hamile olduğundan demesi lazım mal gibi bakıyor etrafa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 6 Mayıs 2019; 15:54:27 >

Gemi de ilk defa görmüyor mu ? Sende samanlıkta iğne arıyorsun.

Aferin 5 verdim sana kanıtladın diye hemde yıldızlı 5.
  • 
Sayfa: önceki 31603161316231633164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.