Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (2851. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
66.591
Cevap
451
Favori
2.447.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28492850285128522853
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

en son tyrion'un dediğine dikkatinizi çekerim bad things are coming size söyleyeyim 8.sezon sernayo kesin doğru

• 8. Sezon senaryosunu doğru mu yanlış mı bilmiyorum ama okuyun gitsin. Google'da aratınca bulursunuz hemen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • "It's game of thrones, it's a long history of romance not ending well"

kendinizi hazırlayın beyler
  • 6'nın sonunda dediğin gibi oluyor atladığın yer yok. Sezon 7 bölüm, sezonun son bölümünü izleyeceksin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Babam bu bölüm nasıl bir bölüm ya benim serçe parmağım acıdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu bakışlar beni öldürüyor yav kimse böyle bakamaz
  • spache kullanıcısına yanıt
    Sağolasın üstadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daenerys mekana giriş yaparken.

Gece kralı şovu ağırlıklı bir bölüm bekliyordum ama gelecek sezona sakladılar. Arya'nın Baelish'i öldüreceği belliydi. Daha vurucu bir final olabilirdi ama daha derin ve ağır bir final yapmayı tercih etmişler. Genede fena değildi kaliteli bölümdü. Beklenen sevişme gerçekleşti Game of Memnu hayırlı olsun.

Ramsay gibi babacan, delikanlı, adamın dibi, babayiğit adamı harcadılar dizinin kalitesi 2 kat düştü.

• Jamie şimdi öldürülecek mi lan harbiden?

beyler soruya cevap

• quote:

Orijinalden alıntı: bjkliburak92

quote:

Orijinalden alıntı: Yellow Claw

Ya Spoiler diye bi tuş var onu kullanın artık kafanız almıyor mu? Sövdüreceksiniz kendinize.

Kardeş bölümü yeni izledim.Ve izleyene kadar ne bu başlığa ne ekşi sözlüğe ne Twitter'a girmedim.Spoiler yiyeceğini bile bile bu başlıkta ne arıyorsun.Yani spoilersız şu başlıkta ne umuyorsun anlamak güç.Hadi git izle bölümü.

O spoiler tusunu baban bassin diye değil sen bas diye koydular. Herkes senin izlemeni beklemiyor isteyen 1 gun sonra izler ama sen pasa pasa o spoiler tusuna basacaksin

• Beyler şimdi bir soru daha var..

Ageon Targaryen Jon ise bunlardaenerys ile işi pişirdi? Kardeş mi bunlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lemansky -- 28 Ağustos 2017; 17:23:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lemansky

Beyler şimdi bir soru daha var..

Dany, Jon'un Halası. Ama sorun yok, targaryenler'de bu çok doğal. Hatta bilerek buna yönelim bile var.
  • Lemansky kullanıcısına yanıt

Jaime Kuzey'e bizim ekibe katılmaya gidiyor ölmesini gerektirecek bir durum yok ilk etapta.

Rhaegar, Dany'nin iki abisinden biri, büyük olanı. Jon Rhaegar'ın oğlu. Dany, Jon'un halası oluyor özetle.

• yanlış hatırlamıyorsam Emillia Clarke bir daha çıplak sahne de oynamayacağını söylememiş miydi ? yaklaşık bir buçuk saatlik bölümden sadece bu aklıma takıldı :D
  • Hayır, yalanlamıştı o haberi sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: spache

Jaime Kuzey'e bizim ekibe katılmaya gidiyor ölmesini gerektirecek bir durum yok ilk etapta.

Rhaegar, Dany'nin iki abisinden biri, büyük olanı. Jon Rhaegar'ın oğlu. Dany, Jon'un halası oluyor özetle.

Vay anasını sayın seyirciler dizi şerefsizim enset üzerine kurulu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wınchester

quote:

Orijinalden alıntı: Lemansky

Beyler şimdi bir soru daha var..

Dany, Jon'un Halası. Ama sorun yok, targaryenler'de bu çok doğal. Hatta bilerek buna yönelim bile var.

Ortaya safkan bişi çıkacak desene hocam.

• 2 yıl nasıl beklicez şimdi l.net olsun.
    john beklendiği gibi deanersyla birlikte oldu, üç gözlü kuzgun gerçeği söyledi sonunda gördük, john piç deyilmiş tahtın gerçek varisi aslında.ölüler ordusu çok fena geliyor, ölü ejderha ateş püskürtmüyor buzmu püskürtüyor nedir ben anlamadım o kısmı değişik birşey çıkıyor azından buzla ateş karşımımıdır nedir duvarı deldi ama,yaşayanlar bitti şimdi, john ölülerin liderini öldürünce diyerleride ölüyor aslında, bir şekilde liderlerini öldürmeleri lazım tek tek,cercei her zamanki gibi üçkağıt yaptı, bu sefer kerdeşi dayanamadı terk etti ve sonunda kış geldi ölüler geliyor,çok heycanlı olacak ve full aksiyona doyacağız son sezonda umarım çok bölüm gelir.

• Agzinizdan yel alsin hocam

• Son kısmım da içi parçalanan ben miyim?

O duvar kimleri ağırlardı kimleri...
  • 
Sayfa: önceki 28492850285128522853
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.