Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (2669. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
66.589
Cevap
451
Favori
2.447.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26672668266926702671
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Drogon'u 1080p izlemeye saatler kaldı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARkadaşlar 8.sezonun onay aldığını falan nerden duydunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdem2602

ARkadaşlar 8.sezonun onay aldığını falan nerden duydunuz?

6. sezondan sonra aldı kardeş kaç ay oldu
  • Ak gezenler

7 krallıktan biri olacakmış
  • Ben de bekleyip 1080p izlemeyi düşünüyordum ki dayanamayıp çamur gibi izledim bölümü. İzlemeyenlere tavsiye sakın izlemeyin bölüme hakaret olur. Bu sahneler 1080p izlenir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu rüştü reçber kılıklıya sınır oldum ıyıce ya ! bu yaptıgı ayıptır kardesım ındır o elındekını !

nasıl bı care bulacaz şu oklara :(
  • yenı bolum ozetı shyvana shut down verdı hadı eyv
  • Bu sezon sızıntılar tüm sezonu gölgede bıraktı. 7. sezon daha 6 ay önceden sızdırıldı. Üstüne sezon içerisinde senaryo daha geniş şekilde sızdırıldı. Yetmedi üstüne erkenden bölüm geldi. Bu saatten sonra diğer bölümler erkenden verilirse bu da kimseyi şaşırtmaz.

Bütün bunlar yetmedi. 8. sezon senaryosuda sızdırıldı ufaktan. Merlinin kazanındakinin doğru olduğunu düşünmüyorum. Ama 8. sezon ilk 2 bölüme ait olduğu iddia edilen sızan senaryolar büyük ihtimalle doğru. Çünkü bu sezona ait sızıntılarla bayağı doğru orantıda ilerliyorlar. E hal böyle olunca kendini tutamayıp okuyan biri veya sağdan soldan spoiler yiyen birisi için dizinin tadı tuzu kalmadı.

İnternet ortamında da millet teorim var diye insanlara sızan senaryodan olacak olanları yapıştıracak. Sonraki sezonunda bu yüzden bir olayı olmayacak gibi. İşin bir başka kötü yanı da 7. sezon ile 8. sezon arasındaki süre yanlış hatırlamıyorsam şayet bu sezona göre daha uzun olacak. Yani herkese işkence. Sızıntıları okuyanlara da okumayanlara da. Keşke 7 ve 8. sezonu üst üste çekip tek seferde yayınlayıp diziyi final yapsalardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Awendel

şu rüştü reçber kılıklıya sınır oldum ıyıce ya ! bu yaptıgı ayıptır kardesım ındır o elındekını !

nasıl bı care bulacaz şu oklara :(

Zırh.
  • http://green-chili.blogspot.com.tr/2017/03/got-season-7-episode-guide.html?m=1

• Buralar çok karışmış, ben hemen kaçtım, kib, bye.

• Final sezonunun sızdırıldığı doğru değil. Ama o senaryoyu güzel yazmış kim yazdıysa takdir ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: harce74

cidden bu sızan 360 plik 4 . bölümü izleyen var mı nasıl izlersiniz diziye hakarettir bu bence

dikkat spolier

birde artık ejderhaların anasına gıcık olmaya başladım bir savaş yapsa cersei yok edecek yok kimse ölmesin derdinde hayla al işte beklersen cersei boş durmaz Daenerys artık savaş başlatması lazım bu kadar da olmaz cersei Daenerys yın yeni anlaştığı kişileri hemen yok etti

ama danerys hayla uyuyor arkadaş tepki vermiyor gitti gereksiz bir kaleye saldırdı ve adamda çekmiş askerleri burada cücenin suçu var ama
    işte illaki dizi uzasın diye daenerysı lütfen mal göstermeyin artık yeter be ya kadının ejderhaları var ne hale geldi istese sadece ejderhalarla gitse

alıcak yeri ama kadın takmış kafayı kimseye bir şey olmayacak la cersei kendi şehri mal etti hayla kimseye bir şey olmadan almanın peşinde kadın kendi şehrini çılgın ateş kullandı cerseinin artık rahat durmayacağını anla be Daenerys artık yeter anla sende kan dökmeye başla yeter artık cidden herkes mal bir cersei akıllı göstermeyin artık şu dizide

vallahi 360p de olsa izlenirdi spoiler yiyene kadar da hayla nedir be kardeşim ? kusura bakma sonuna kadar okumadım haylaların midemi bulandırdı

• ARKADAŞLAR YENİ BÖLÜMLER SIZMADI
    8. SEZON SIZINTISI %95 YALAN

EĞER 5. BÖLÜM SIZARSA BÜYÜK İHTİMALLE HAFTAYA PERŞEMBE-CUMA SIZAR
  • Bu sezonki olayları yazan elemanın senaryosu doğru çıkınca önüne gelen sızan senaryo yazmaya başlamış. Şu an piyasadaki 8. sezon sızıntıları sallamasyon. Bu sezonu yazan o arkadaş 8. sezonu da kanıtlarla birlikte yazarsa onunkine inanabilirsiniz.

Ayrıca hack olayından da bir şey çıkmayacak bence. Düşük kalitedeki sızıntının başka bir tv kanalından kaynaklandığı açıklandı. Bu hackerların elinde bölümler olsa şu düşük kalitdeki sızıntıdan sonra zaten sızmış diyip en azından 4. bölümü yüksek kalitede yayınlarlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justlibert -- 6 Ağustos 2017; 20:40:44 >
  • NeyimVarKi? N kullanıcısına yanıt
    8. sezondan spoiler

Sızan senaryoda zaten Dany'nin hamile olması ve Bran'ın erkenden ölmesi insanın kafasında böyle değildir dedirtiyor. Ama olaylar 7. sezonun sızan senaryosu ile acaip uyumlu şekilde gidiyor. Özellikle Jaqen H'ghar'ın Arya'ya gelip Cercei'yi yüzsüz adamlar adına öldürmesini istemesi vs. Çünkü 7. sezon sızan senaryosunda onun Winterfell'e gitmek üzere yola çıkacağını biliyoruz. Ben onun Arya'yı öldürmek için yola çıkacağını düşünmüyorum. O yüzden bana burası mantıklı geldi. Ayrıca şöyle bir düşündüğümüz zaman Bran hiç bir şey başarmadan da ölmüyor. Dany savaş sırasında hamile olduğu için pek kendinde değil. Drogon kendi başına savaşıyor. Hem wightlara hem de insanlara saldırıyor istemeden. Eğer Bran Rhaegal'ı warglamasaydı büyük ihtimalle Night King ve Viserion yüzünden insanlar düşeceklerdi. Bran sayesinde hem Viserion yara aldı hem de NK geri çekilmek zorunda kaldı. He Bran bize öyle bir gösterildi ki her şeyi onun değiştirmesini bekliyoruz. Ama açıkçası ben Bran'ın hem Jon'un kim olduğunu ortaya çıkarması hem de Rhaegal'ı warglaması(yürümeyeceksin uçacaksın muhabbeti) ile misyonunu tamamladığını düşünüyorum.

Bilmiyorum 8.2 senaryoyu okuyunca gözüme fazla epic geldi. İnsan ister istemez böyle bir bölümün gerçek olmasını istiyor. Ama daha 7. sezon bile bitmedi. 7. sezon sızıntıları tam olarak doğrulandığı zaman emin olacağız gibi gözüküyor. Ama çok uzun zaman var. Sızıntılar doğruysa bile bu kadar sürede senaryo yeniden şekillendirilebilir. Ama dizinin şu an ki gidişatına bakacak olursak yapımcılar izleyicilerin beklentilerini karşılıyorlar sürekli. Onun için dizinin iyicene pembe diziye bağlaması Dany'nin hamile kalması vs gibi şeyler mevcut gidişata göre sızıntı falan olmasa bile beni şaşırtmazdı.

• cidden bu sızan 360 plik 4 . bölümü izleyen var mı nasıl izlersiniz diziye hakarettir bu bence

dikkat spolier

birde artık ejderhaların anasına gıcık olmaya başladım bir savaş yapsa cersei yok edecek yok kimse ölmesin derdinde al işte beklersen cersei boş durmaz Daenerys artık savaş başlatması lazım bu kadar da olmaz cersei Daenerys yın yeni anlaştığı kişileri hemen yok etti

ama danerys uyuyor arkadaş tepki vermiyor gitti gereksiz bir kaleye saldırdı ve adamda çekmiş askerleri burada cücenin suçu var ama
    işte illaki dizi uzasın diye daenerysı lütfen mal göstermeyin artık yeter be ya kadının ejderhaları var ne hale geldi istese sadece ejderhalarla gitse

almış olurdun yeri ama kadın takmış kafayı kimseye bir şey olmayacak la cersei kendi şehri mal etti kimseye bir şey olmadan almanın peşinde kadın kendi şehrini çılgın ateş kullandı cerseinin artık rahat durmayacağını anla be Daenerys artık yeter anla sende kan dökmeye başla yeter artık cidden herkes mal bir cersei akıllı göstermeyin artık şu dizide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 6 Ağustos 2017; 20:59:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: justlibert

Bu sezonki olayları yazan elemanın senaryosu doğru çıkınca önüne gelen sızan senaryo yazmaya başlamış. Şu an piyasadaki 8. sezon sızıntıları sallamasyon. Bu sezonu yazan o arkadaş 8. sezonu da kanıtlarla birlikte yazarsa onunkine inanabilirsiniz.

Ayrıca hack olayından da bir şey çıkmayacak bence. Düşük kalitedeki sızıntının başka bir tv kanalından kaynaklandığı açıklandı. Bu hackerların elinde bölümler olsa şu düşük kalitdeki sızıntıdan sonra zaten sızmış diyip en azından 4. bölümü yüksek kalitede yayınlarlardı.

7 sezon sızan senaryo aynı mı çıkmış bölümlerle ben okumadım da birde nasıl okudunuz yani spolier yemek kötü olmadı mı size böyle bir dizi spolier lı izlenmez tadı kalmaz çünkü yani şu anda siz 7. sezonunun sezon finalini biliyorsunuz bildiğiniz şey sıkıcı gelmiyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 6 Ağustos 2017; 21:7:40 >

• Game of Thrones (2011 - 2019)
  • harce74 kullanıcısına yanıt
    Çok büyük kısmı doğru çıktı, sadece birkaç küçük detayda sapma oldu o kadar.

Dizilerde spoiler yemek beni pek etkilemiyor açıkçası. Alacağım zevk en fazla %5-10 düşer o da duruma göre, bazen spoiler yiyince daha iştahlı izlediğim bile oluyor.

• 
Sayfa: önceki 26672668266926702671
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.