Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (2668. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
66.591
Cevap
451
Favori
2.447.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26662667266826692670
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizi her nasıl biterse bitsin çoğunluk beğenmeyecek. Ortalıkta gezen ağırlıkta olan 3-4 fikir var. Biriyle biteceğini düşünürsek diziyi takip edenlerin en az üçte ikisi sonuçtan memnun olmayacak
  • Normalde yarın izleyecektim ama dayanamadım izledim. Çok güzel bölüm olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EuroTrumpSimulator2

quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Donanım

OĞLAN DAYİYA ÇEKERMİŞ

Olabilir mi lan yoksa?

• Harbiden ya Arya için ne itici oyuncu seçmişler 7 sezon izledik diye alıştık kıza yoksa cool görünmeye çalışıp salak gibi görünüyor hiç o badass kız imajı yok

• ya arkadaşlar bu son sezon değil mi? ne 8.sezon senaryosunun sızmasından bahsediyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdem2602

ya arkadaşlar bu son sezon değil mi? ne 8.sezon senaryosunun sızmasından bahsediyorsunuz?

Değil. 8. sezon son sezon.
  • trufily T kullanıcısına yanıt
    O da doğru gerçi Bran'ı gördükçe Arya'ya tapar hale geliyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Bu sapık hepsini görmüştür. İlkini zaten gördü gerçi

• quote:

Orijinalden alıntı: Asil Türk Kanı

Got un warcraft etkilendiğini sanmıyorum ama lotr dan etkilendiği gerçek.Martin de öyle diyor zaten ,saf iyi ve saf kötüyü grileştirdim diyor kitap serisi için.Warcraft ın da got dan etkilendiğini sanmıyorum zira buz ve ateşin şarkısı öyle çok popüler,devrim yaratan yapım değildi.Kitapları en çok satan listesine 12-13. sıralardan giriyordu,diziyle bu kadar popüler oldu.Dizisi çıkmasa çoğumuzun haberi bile olmazdı bu seriden.

Tolkien misin ne bu fanboyluk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeforeIforget -- 6 Ağustos 2017; 14:29:38 >

• wun wun'a kalkanla Great sword verseler durdurulmaz olucak
  • halithalit kullanıcısına yanıt
    Hocam kunduz değil kuzgun 😂

• syncsta kullanıcısına yanıt
    Briennenin bakışları nedense bana şunu hatırlattı. 😂😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thelmessos -- 6 Ağustos 2017; 14:52:7 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: -Kesha-

quote:

Orijinalden alıntı: Jaqen Hghar

8. Sezon sızıntısı doğru çıkmamalı hayatımda okuduğum en saçma Metin

Nesi saçma? Nereden okudunuz? Ayrıca biri üstte şey yazmış cersei ve dany savaşıyor ejderhaların hepsi ölüyor. 8. Sezon sızıntısında böyle bir şey yok.

8. sezon ilk bölümde
    Bran'ın öldüğü olanı diyorsan o da saçma bence. O çocuğa çok beklenti yüklediler 3 eyed raven, night king geldiğinde karşısına çıkacaksın falan ilk bölümde ölecek mi yani? Saçma bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

quote:

quote:

Nesi saçma? Nereden okudunuz? Ayrıca biri üstte şey yazmış cersei ve dany savaşıyor ejderhaların hepsi ölüyor. 8. Sezon sızıntısında böyle bir şey yok.

8. sezon ilk bölümde
    Bran'ın öldüğü olanı diyorsan o da saçma bence. O çocuğa çok beklenti yüklediler 3 eyed raven, night king geldiğinde karşısına çıkacaksın falan ilk bölümde ölecek mi yani? Saçma bence.

bran final sezonunda son ana kadar yaşayıp kendini feda edecek bence. benim düşüncem herkes jon un diyarı kurtarması için kendini feda edecek

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Donanım

quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

quote:

quote:

8. sezon ilk bölümde

bran final sezonunda son ana kadar yaşayıp kendini feda edecek bence. benim düşüncem herkes jon un diyarı kurtarması için kendini feda edecek

Benim de düşüncem o. Diğerlerini bilmem ama
    Jon savaş bitene kadar kesinlikle ölmez. He flashforward yapıp 50 sene sonrasını gösterirler yaşlılıktan vs ölmüştür o başka. Çünkü GRRM savaşın sonrasını anlatan bir kitapta yazıyor dizi de değinecektir ona.

• quote:

Orijinalden alıntı: tru****

Ya yalan büyük ihtimalle tüm o 8. sezon sızıntıları çok da şey yapmayın yani

Hatta ben bu sezonun son bölümlerinde sızıntılardan farklılıklar bekliyorum. Daha adamlar çekmeye başlamadan sızmıştı genel hatlarıyla. Değiştirmiş olabilirler bence.
  • Merhaba arkadaşlar, 4. Bölümü nereden izleyebilirim? Yalnız sızdırılmış versiyonunu izlemek istemiyorum. DigiturkPlay e baktım oraya koymamışlar normal üyeliğimi de iptal ettirdim. Yanımda pc de yok torrent vs yollar için. Varsa izlemenin bir çaresi öm yollar mısınız? Teşekkür ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: cklnc

Merhaba arkadaşlar, 4. Bölümü nereden izleyebilirim? Yalnız sızdırılmış versiyonunu izlemek istemiyorum. DigiturkPlay e baktım oraya koymamışlar normal üyeliğimi de iptal ettirdim. Yanımda pc de yok torrent vs yollar için. Varsa izlemenin bir çaresi öm yollar mısınız? Teşekkür ediyorum.

Zaten 4. bölümü yayınlamadı daha HBO. Bu gece yayınlanacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLoser1

quote:

Orijinalden alıntı: unpop

Guzel olacak da 2011 Bahar'da yayınlanmaya başlayacakmıs. Neredeyse daha 1 sene var.

2018e gireceğiz ne düşünüyorsunuz?

Guzel olacak demişim guzel oldu :) ama yaslandıgımızı hatırlattın :)
  • 
Sayfa: önceki 26662667266826692670
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.