Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (2437. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
66.591
Cevap
451
Favori
2.447.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24352436243724382439
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yalnız Gendry halen kayıp..O çocuk nerelerde yok göstermiyorlar bir türlü !

Merak ettiğim 3 şey kaldı dizide ; White Walkers, Gendry ve malum gölge..

• Oyşşş dinciler ne güzel yandı darısı tüm dincilerin başına.Tommen da gitti gıcık kapıyordum o bebeye.

Arya olayı süper oldu şimdi kuzeye gidip Jon+Bran+Arya+Sansa dörtlüsü Stark sancağını dalgalandıracaklar.

Güneyden de dany geliyor üstüne martell ve tyreller 7. Sezon artık her bölüm savaş sahnesi istiyoruz.

Bu arada Leydi Mormont adamsın

KING IN THE NORTH !!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam torrent harici nerden izleyebiliriz bi pm alabilsem süper olacak :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

Hiçkimse bahsetmemiş ama bu malum sahneyi şuna benzettim ve gülmekten diziyi izleyemedim

/>

Benimde aklıma bu gif geldi direk ya Hatta içimden çocuk bile dayanamadı "yapacağınız sezona sokayım ben gidiyorum" diye geçti

• quote:

Orijinalden alıntı: Dürüstİnsan

quote:

Orijinalden alıntı: 505.

Hocam Benjen dedi ya surda doğaüstü canlıların geçmesini engelleyen büyüler var. Akgezenler geçemiyor ordan. Benjende hali belli yarı akgezen sayılır. Benjen dönüşüm geçirirken durdurulmuş o halde kalmış yani oda geçemez duvardan o yüzden gitmedi

Bari atı falan bıraksaydı. Bran yürüyemiyor zaten. Bulundukları yer güvenli mi? Ayrıca night king brana dokunmuştu. Merak ediyorum olacakları

Hocam o at da akgezenlerin bindiği ölü atlardan bence At nasıl yaşasın orada ot yok bir şey yok sadece kar

• smyrna kullanıcısına yanıt
    Neyin kafasını yaşıyorsunuz anlamıyorum? Daha izlediğini bile anlayamıyorsun.
  • Bir sezon daha geride kaldı. 9. Ve 10. Bölümleri çok güzeldi zaman su gibi akıp gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: elured

quote:

Orijinalden alıntı: Dürüstİnsan

quote:

Orijinalden alıntı: 505.

Hocam Benjen dedi ya surda doğaüstü canlıların geçmesini engelleyen büyüler var. Akgezenler geçemiyor ordan. Benjende hali belli yarı akgezen sayılır. Benjen dönüşüm geçirirken durdurulmuş o halde kalmış yani oda geçemez duvardan o yüzden gitmedi

Bari atı falan bıraksaydı. Bran yürüyemiyor zaten. Bulundukları yer güvenli mi? Ayrıca night king brana dokunmuştu. Merak ediyorum olacakları

Hocam o at da akgezenlerin bindiği ölü atlardan bence At nasıl yaşasın orada ot yok bir şey yok sadece kar

Çok heyecanlı bölümdü. Kafam karıştı

• Cersei'nin septi havaya uçurması
    Arya'nın freyleri doğraması
    Jon'un kral olması
    Dany'nin westeros'a doğru yola çıkması
    Gregor'un septa unella'yı bafilemesi
    Pycelle'in katledilmesi
    Lancel'in hunharca gebermesi...

GoT tarihinin en iyi 3 bölümüne girer.

• Danny ve ordusu Westeros kıyılarına çıktıktan sonra ilk ne yapacaklar acaba Başka yerlere uğramazlar direk Kral topraklarına çıkarlar.

Hani 2.sezonda Stannis ordusunun çıktığı gibi.

White Walkers için yapılmış büyü ortadayken savaş nasıl olacak anlamıyorum.Bran öteki tarafa geçmediği sürece orada kalacaklar.Ama bir kişi de bunu söyler sanırım Bran kardeş böyle böyle diye.Sen kal Kale de diye.Öteki tarafa geçersen Walkers ekibi peşine düşer büyü müyü kalmaz diye..

Yani bence Bran öteki tarafa gececek evine ulaşacak ki savaş da başlayacak malesef.

Bran kale de dursa savaş mavaş olmayacak demek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 27 Haziran 2016; 16:46:37 >

• 8 bölüm dizinin en vasat bölümlerini izledikten sonra 9 ve efsane bi 10.bölüm.

jon snow; adamım ya. tower of joy olayını bran öğrendi bakalım. jon un hikayesi asıl şimdi başlıyor. dany ile karşılaştıkları zamanı şimdiden çok merak ediyorum. bence ejderhalar jon'u yakmaya çalışacak ama yakamayınca olay ortaya çıkacak. at fav a bekle

sansa, serçeparmak'ın gazına gelecek gibi geldi. ilerde sıkıntı çıkacak gibi.

arya; sahnesi efsaneydi. jamie ye o yüzden bakış atıp duruyodu demekki. ben son dk ya kadar jamie öldürtecek sanıyordum ama arya çıktı. tam ters köşe valla.

cersei; ilk sezonlar herkes gibi ölmesini istiyodum ama niyeyse favori karakterlerimden biri oldu. oğlunun intihar etmesine ayrı şaşırdım. teoriler doğru çıktı.

inanç'ın liderini ve müritlerini basit öldürdüler. daha kanlı bi sahne ile öldüklerini görsem içim daha rahat ederdi.

resmen 6.asezonun ilk 8 bölümünün özrü niteliğinde efsane bi bölüm oldu. bekleyelim bakalım 2017'yi.

• Laaan ne güzel bölümdü. winter is coming
  • Game of Feminists diyelim artık bence...

Cersei Tommen'in ocağına incir ağacı dikti kraliçe oldu.
    Daenerys efendileri de halledip kendini kraliçe ilan etti.
    Arya yıllanmış Freyleri ete harç niyetine doğradı.
    Ellaria denen karı koskoca Dorne prensini indirdi.
    koskoca Tyrell'lerin tek umudu babanne Olenna kaldı.
    Winterfell Savaşı'na onca hanedan arasından tek kadın liderli Mortmontlar katıldı...

Bu ne arkadaş, bir de bunların yarısı sarışın

Oysa ki sen Kuzeydeki Kral olarak hem erkeklerin onurunu kurtardın hem de kalbimizi çaldın Jon Snow!!! <3 <3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Primarch -- 27 Haziran 2016; 16:45:51 >

• Bu sezon çoğu sahne ve olay sızdırıldığı için Tommen ve Cersei mevzusu çok belliydi.Bayadır ortalıkta dolanan Lyanna - Jon söylentisi de doğru çıktı.Cersei'nin durumu fazla uzun sürmeyecek Dany fena geliyor.Bran büyük ihtimalle Winterfell'e varacak ve bence bütün savaşın kaderini değiştiricek.Beni en çok şaşırtan Arya oldu çok enfes biçimde aldı intikamını hiç beklemiyordum.Son olarak tüyler diken diken The King in The North ulan !
  • Çok güzel bir bölümdü seneye görüşürüz

• ya şu faceless man olayını bi açıklığa kavuşturamadılar bunların yüz değiştirmesi nasıl oluyor şu an en çok merak ettiğim şeylerden biri bu

• Lady Mormont'un konusmasında gözlerim doldu yav Valla Jon için Kuzeyin Kralı diye kılıçları çektiler ama Robb içinde aynısını yapmışlardı, sonuç ortada. İhanete uğramasın Jon da..

Margaery Tyrell için çok üzüldüm yaa. Seviyordum ben o kadını yaa

Cercei tahta oturdu, Jaime bence ona olan sevgisini kaybetti. Bi de Tommen'in intihar ettiğini falan duyunca falan Cercei'ye karşı kesin içinde bir şey kalmaz. Brienne'yle birlikte olurlar. Ben sevindim buna

Arya Stark zaten tek kişilik ordu. Ona diyebileceğim lafım yok. Merak ettiğim nokta The Mountain'i kardeşi mi yoksa Arya mı öldürecek onu merak ediyorum. Sanırım Arya'nın ölüm listesinde Mountain'de vardı. Bi de bu Ilyn Payne mi ne vardı o öldü mü? Hiç hatırlamıyorum o adama ne oldu.

Danny King's Landig'e yürüyor. Bu çüksüz kel adam Tyrell'ları ve House Martell'leri Lannister'a karşı püskürttü. Valla Cercei'nin hükmü kısa sürecek gibi.

7. Sezonu merakla bekliyoruz. İnşallah 6. sezonu beklediğimiz gibi uzatmazlar

• quote:

Orijinalden alıntı: nitroture

8 bölüm dizinin en vasat bölümlerini izledikten sonra 9 ve efsane bi 10.bölüm.

jon snow; adamım ya. tower of joy olayını bran öğrendi bakalım. jon un hikayesi asıl şimdi başlıyor. dany ile karşılaştıkları zamanı şimdiden çok merak ediyorum. bence ejderhalar jon'u yakmaya çalışacak ama yakamayınca olay ortaya çıkacak. at fav a bekle

sansa, serçeparmak'ın gazına gelecek gibi geldi. ilerde sıkıntı çıkacak gibi.

arya; sahnesi efsaneydi. jamie ye o yüzden bakış atıp duruyodu demekki. ben son dk ya kadar jamie öldürtecek sanıyordum ama arya çıktı. tam ters köşe valla.

cersei; ilk sezonlar herkes gibi ölmesini istiyodum ama niyeyse favori karakterlerimden biri oldu. oğlunun intihar etmesine ayrı şaşırdım. teoriler doğru çıktı.

inanç'ın liderini ve müritlerini basit öldürdüler. daha kanlı bi sahne ile öldüklerini görsem içim daha rahat ederdi.

resmen 6.asezonun ilk 8 bölümünün özrü niteliğinde efsane bi bölüm oldu. bekleyelim bakalım 2017'yi.

Basit mi öldüler en iyi şekilde oldu ölümleri.

• quote:

Orijinalden alıntı: vahocan

quote:

Orijinalden alıntı: fıransız

Game of Thrones (2011 - 2019)
    bana güvenmemen konusunda seni uyarmıştım:(
    sadece bir aptal serçeparmak a güvenir
    bana söz ver ned :(((
    burada biraz kelime oyunu yapmışlar ama babam her zaman sözünü tutmuştur gibi çevirdim ben

Babam her zaman bunun olacağı hakkında söz verirdi değilmi diyor
    A raven came from the Citadel
    A white raven
    Winter is here diyor zaten önemli bir detay değil fakat dediğin gibi oyunda olabilir

canlı izlerken farketmiştim bunları biraz önce altyazılı izlediğimde farklı çevrildiğini görünce ben de paylaşayım dedim, izlerken direkt aklıma promise me ned sahnesi gelmişti

• Koskoca kuzeyde leydi Mormont kadar konuşan yok la o da olmasa ortada kalacaz.
  • 
Sayfa: önceki 24352436243724382439
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.