Şimdi Ara

GAME+ ile Fiber Oyuncu Kampanyası yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar mevcut aboneler yararlana biliyormu cozemedim yardım

• Bir zahmet şu kampanyaların detayına bakın lütfen zaman kaybı olmasın.

Daha önce abone olduğun taahhütlü paketine ek hediye adı altında tablet vs vs almadıysan geçebilirsin.

• Bu kampanyadan yeni ve mevcut bireysel Turkcell Superonline Fiber internet müşterileri Turkcell Superonline tarafından sunulan hediyeli bir cihaz kampanyasından hali hazırda yararlanmıyor ve farklı kampanyalara geçişe izin veren kampanyalardan birinden yararlanıyor ise, ayrıca Turkcell Superonline aboneliği askıya alınmamış olmak koşulu ile yararlanabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NitroNos -- 14 Mart 2022; 7:13:57 >

• ben sordum aylık 235tl hem internet hem nvidia now 2 si bir arada nvidia now acınca internet otomatik 100mps oluyor akıllı ozelik yinede arayıp sormakta fayda var ben uye degilim superonlineye aylık 235tl cok fazla geldi bana

• superonlinr uyelerine ozel zannettim 235tl diye oysa bu pakedi alınca aylık 235tl oldugunu orendim

• tiryaki1 kullanıcısına yanıt
    paket zaten 100MBPS değil mi?
  • TV+ ve Game+ ile Evde Eğlence Keyfi Kampanyasına geçtim ancak game+ premium paket aktif olmuyor. bu pakete geçip aktif edebilen oldu mu? superonline müşteri hizmetlerinin konu hakkında bir bilgisi yok. Bilgisi olan birisi varsa çok sevinirim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.