Şimdi Ara

Galiba SE için bir Webcam programı buldum!! Yardımm edinn!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlarhttp://www.fjsoft.at/en/ bu siteyi kurcalarken (malum çok yararlı programımız Myphone Explorerin sitesi)http://software.hitziger.net/index.php?lng=en&show=programs&nr=7 böyle bi site buldum dikkatimi direk olarak webcam cekti ve bilgisayara hemen indirdim. biraz ayar yaptım (com vs.) ve telefon kendi kendine açıldı fotoraf çekti sonrada bağlantı koptu dedi. benim tel W810i eğer siz bu prog hakkında birşey biliyorsanız lütfen yardım edin!!! Yada ayarlarını yapmasını bilen biri varmı! çalıştırabilirsek çok yaralı olacak

• bakalım bi neymiş ne değilmiş ne işe yararmış

düzeltme;
    Daha çok web cam gibi değil de sanki istedğin sürelerle telefonu koyduğun yerden resim çekiyor
    ve hosta upload ediyor
    sen de ordan bakabiliyorsun resimlere
    olay tam olarak bu sanırım
    kurcalayayım biraz daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHI -- 10 Haziran 2007; 19:25:36 >
  • yarbayım ne yapabildin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulutkuntercuhadar -- 10 Haziran 2007; 19:29:53 >
  • ftp ayarlarını yaptım
    gerekli ayarlamaları yaptım
    fakat şu
    mobile's photo directory kısmını halledemedim
    orayı bir türlü hafıza kartı seçemiyorum
    hata vermekte sürekli

bu arada
    propgram bahsettiğim gibi
    sabit koyuyorsunuz telefonu bilgisayara bağlayıp
    istediğiniz saniye ya da dakika aralıkla fotoğraf çekip bunu sizin yolunu gösterdiğiniz klasöre ftpden upload ediyor
    siz de oraya girip bakaibliyorsunuz

henüz başaramadım
    uğraşıyorum

düzeltme
    programın açıklamasında
    With this tool you can use your Mobile as a Webcam.
    yazıyor ama webcam özelliği olacak bir şeye rsatlayamadım
    bakıyorum

düzeltme2:

sitedeki program açıklamasında
    With the program K700 Webcam it is possible to use your mobile as a Webcam. It takes a foto which is uploaded to your pc and transfered to your FTP Server after that. You can just let upload the foto or also a HTML file. This HTML file can be used to show the datetime of the foto or the refreshinterval.

yazıyor
    yani normal bie web cam olarak kullanılmıyor
    bahsettiğim gibi
    resmi çekiyor ve ftp ile gösterdiğiniz yere upload ediyor
    ordan bakabiliyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHI -- 10 Haziran 2007; 19:39:21 >

• bi türlü resim çektirmeyi başaramadım
    com ayarlarından hepsini denedim
    ftp ayarları falan tamam
    resim çekme hafızasını telefon hafızası yaptım(hafıza kartını usb takılı iken görmüyor)
    diğer gerekli ayarlar da tamam
    fakat resim çektiremedim bi türlü

settings kısmındaki beadurate nedir acaba?
    bi onu çözemedim
  • yarbayım ben odediğiniz hafıza kartı veya telefon hafızası seçimini yaptım
    bende sorun vermedi. telefon modelinide K750/D750/W800/W810 yazanı seçtim.herhalde bu proram sayesinde bi yerin güvenliğin sağlamak esas yada bebek takibi gibi bişi

aslında benim açin önemli olan bu telefonu tam bi webcam olarak kullanabilmek. her neyse ne yalan söyleyeyim heyecanlanmıştım ama düşünüyorumda böyle [/simage]bi program yapılabilir. neden olmasın telefonun kamerasını ve mic.ini tanıtan bi driverle iş biter bence. en son olarak işte motorola yapmış teknosanın tanıtım broşüründe görmüştüm direk bağlantıyla webcam özelliği!babalar gününe özel telefon die tam sayfa reklam yapmışlar)
    http://www.imagehack.eu/tr/uploads/2c53d56106.jpg

• quote:

Orjinalden alıntı: PHI

bi türlü resim çektirmeyi başaramadım
    com ayarlarından hepsini denedim
    ftp ayarları falan tamam
    resim çekme hafızasını telefon hafızası yaptım(hafıza kartını usb takılı iken görmüyor)
    diğer gerekli ayarlar da tamam
    fakat resim çektiremedim bi türlü

settings kısmındaki beadurate nedir acaba?
    bi onu çözemedim

yarbayım badurate veri akış hızı die geçiyor ama ne iş yaradığını bende anlamadım ancak ben hafıza kartını secebiliyorum

ekleme;
    yarbayım sizin telefon nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulutkuntercuhadar -- 10 Haziran 2007; 20:10:03 >

• bende de W800 mevcut
    bir türlü yapamadım
    tüm ayarları her şeyi tamam ama görmüyor

PHI diyebilirsin yarbayım falan gerek yok
  • YAW ALLAH AŞKINA SİZİN AKLINIZ YOKMU MAKİNEYLE BİLGİSAYARI USB DEN BAĞLIYORSUNUZ COM LA NE ALAKASI VAR .

HER PROGRAM İÇİN SÖYLÜYORUM ŞU ARALAR İNTERNETTE AJAN PROGRAMLARI FURYASIDIR GELİP GİDİYOR , ÇOK TEHLİKELİ OLMASADA SİZİ FORMAT ATTIRACAK KADAR SİNİRLENDİREBİLECEK YAZILIMLAR VAR NE NORTON NE DİĞERLERİ Bİ HALT YİYEMİYOR . DİKKATLİ OLUN

ACTIVE X GUVENLIGINIZ ORTA BİLE OLSA AFEDERSİNİZ .ŞERFSİZ CODER LARIN İMALİ BİR SİTE AÇTIKTAN SONRA SİSTEMİNİZE EXE BULAŞTIRAN ÇOK SİTE VAR .
  • PHI communucation settingsten port u seçebildinmi peki?
    Bilgisayarım>yönet>aygıt yöneticisi>bağlantı noktalarından ben baktım com7 yazıyordu. ayarlarda direk com 7 yi seçtim. şu anda bağlantı sorunu vermiyo resmi çekiyo. ftp ayarlarınn nasıl yapıldığını bilmiyorum .hiçbi fikrim yok. daha doğrusu ftp den anlamyorum
    ben baudrateyi 1200 yaptım
  • quote:

Orjinalden alıntı: estimate__

YAW ALLAH AŞKINA SİZİN AKLINIZ YOKMU MAKİNEYLE BİLGİSAYARI USB DEN BAĞLIYORSUNUZ COM LA NE ALAKASI VAR .

HER PROGRAM İÇİN SÖYLÜYORUM ŞU ARALAR İNTERNETTE AJAN PROGRAMLARI FURYASIDIR GELİP GİDİYOR , ÇOK TEHLİKELİ OLMASADA SİZİ FORMAT ATTIRACAK KADAR SİNİRLENDİREBİLECEK YAZILIMLAR VAR NE NORTON NE DİĞERLERİ Bİ HALT YİYEMİYOR . DİKKATLİ OLUN

ACTIVE X GUVENLIGINIZ ORTA BİLE OLSA AFEDERSİNİZ .ŞERFSİZ CODER LARIN İMALİ BİR SİTE AÇTIKTAN SONRA SİSTEMİNİZE EXE BULAŞTIRAN ÇOK SİTE VAR .

com la alakası var çünkü diger bağlantı noktalarını seçtiğinde hata veriyo denedim tek tek aygıt yöneticisindeki yazanı dendim çalıştı

• sonuç nedir ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: estimate__

YAW ALLAH AŞKINA SİZİN AKLINIZ YOKMU MAKİNEYLE BİLGİSAYARI USB DEN BAĞLIYORSUNUZ COM LA NE ALAKASI VAR .

Merak etme. 7 yıllık internet hayatımızda biz de öğrendik güveblik üstüne şeyler
    İndirdiğim zip rar dosyalarını taratmadan açmam zaten.
    Ayrıca norton'a da fazla güvenme. Başka bi antivirüs kullan

quote:

Orjinalden alıntı: bulut_kunter

PHI communucation settingsten port u seçebildinmi peki?
    Bilgisayarım>yönet>aygıt yöneticisi>bağlantı noktalarından ben baktım com7 yazıyordu. ayarlarda direk com 7 yi seçtim. şu anda bağlantı sorunu vermiyo resmi çekiyo. ftp ayarlarınn nasıl yapıldığını bilmiyorum .hiçbi fikrim yok. daha doğrusu ftp den anlamyorum
    ben baudrateyi 1200 yaptım

Bugün öğleden sonra yeniden deneyeceğim

• ben bir arama yapmadım ama arkadaşım nokia telefonuyla msn kullanıyordu bluethood ile hatta benim odama gelip msnde bana kendimi gösterdi :) neyse şu anda tatilde olduğum için o program elimde yok arkadaşt bir kullanmış hatırlamıyor ne olduğunu ama nokiada oluyorsa neden se içinde olmasın webcam özellikli bir program bulur bulmaz deneyip burada duyururum kolay gelsin
  • w700 ile de denedim
    bir türlü görüntüyü almayı başaramadım malesef
  • quote:

Orjinalden alıntı: PHI

w700 ile de denedim
    bir türlü görüntüyü almayı başaramadım malesef

w810 da beceremedim
  • ilgi ve alakalarınız için teşekkürler arkadaşlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.