Şimdi Ara

aaaaaaa (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
475
Cevap
27
Favori
78.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
490 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dükkan tam olarak nerde uğrayalım fırsat bulunca. Cheesecake çok severim.
  • 2007 Yılında 5 kişi olarak başladığımız Aydınlatma firmamızda 12 yıl hizmet verdik, vermeye de devam ediyoruz. İlk 1 sene evde ne var ne yok aldık bu ekmek teknesine koyduk. 3 kere yer değiştirdik. Sene 2013 yılına kadar ilk iki sene hariç iyi paralar kazandık yalan yok. Çalışan sayımız 15 kişi oldu. Daha sonra çatırdamalar başladı hatta 2015 sonrası hissettire hissettire gelmeye başladı bu çatırtı. Bugün ham maliyet olarak hesapladığımız herşey dolar üstüne malesef. Maliyetini çıkarınca karlı fiyatlar ile ne projeye girebiliyoruz ne de normal satış yapabiliyoruz. Bugün ise sayımız 10'a düştü. Hatta 5 kişiyi de zorunlu izine çıkardık. Tek gideceğini düşünen sen değilsin brom. Biz de o kervanın içindeyiz. Vergi borçları, sigorta, tazminatlar vs. birikti de birikti. Nakitlerimiz eridi üretim azaldı. Belki size siyasi bir mesaj olarak gelecek ama öyle anlamayın. Ekonomi denen şeyin içinden geçtiler başımızdakiler. Ben hakkımı helal etmiyorum şu halimle. Helal eden varsa da kendi bilir güle güle batsın.

• En az 6 ay dayanmalısın. bu süreçte reklam üzerine çok çalışmalısın. En iyi yaptığın işi #cheesecake şeklinde sağa sola instagram, fs vs her yere etiketlersin, buradan da biraz tanıtım yapılır, normal işe dönersin.

Sıkmayın canınızı bu kadar erken. Yoluna girecektir. Dürüst çalışırsanız batmanız söz konusu değil.
  • tunahan1071 T kullanıcısına yanıt
    kadıkoyde 3bın tl kira cadde üstü
  • En yakın zamanda gelip katkıda bulunacağım. Belli ki iyi niyetli güzel birisin. Dışarıdaki suratsız garsonlu büyük işletmeciler kazanacağına sen kazan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MehmetNY

Hocam adres söyle, tüm DH ailesi olarak seni ziyaret edelim, kasanı dolduralım

Edit: arkadaşın Instagram hesabı:https://www.instagram.com/mrcheesecakee
    aynen bencede , buradan birsürü arkadaş müşteri edinebilir , yapılan buluşmalar yemekeler hatır için mekanınızda verilebilir , çevre önemli buradaki zeki insanların verecekleri akıl ve fikirler gerçekten önemli ,

adres yazsın tam isim felan versin gidelim 1 kerede olsa uğrayalım

• Adres neresi? Aksam Kadikoyde olmayi planliyorum, ugrayabilirim. Beni menşinlarsaniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuya resim, konum vb eklerseniz mutlaka uğrarım.
  • Cheesecake'e bayılırım, İstanbulda olsaydım kesin uğrardım hocam, ama İstanbul'a yolum düşerse uğrarım inşallah.
  • kardeş ben izmitliyim gelip gidebileceğim bir yer değil
    ancak yakın zamanda bir işim için geleceğim, kısmetse destek olmak maksatlı uğrayacağım adres mekan ismi paylaşsan
    dh olarak seni ayakta tutacak potansiyel vardır bizde
  • Hocam civardaki üniversitelere seni yormayacak kampanya yapıp mekanı ve bu kampanyaları fotografladıktan sonra; ilan as, sosyal medyalarında reklam yap.

İlerleyen zamanlarda cozy, chillin' tarzı ambiyans ve ışıklandırmasına dükkanın bir tarafında yer vererebilirsin millet orada yer bulmak için birbiriyle yarışır hale gelebilir.

Senin kalkınmanda en kilit rolü bu üniversiteli grubu oynar bence hocam.
    Biraz para kazandıktan sonra dükkanı ve içeriği geliştirir genişletirsin sonra instagramdan reklamını verirsin, universite sayfalarına reklam vermeyi kesmezsin mekan biraz daha maddi olarak topatlanana kadar.
    Çalışan kesim>Öğrenci olduğu zaman reklamda ağırlığını beyaz yakalı kesim tarafına kaydırırsın.

Öğrenciye kıyak yap, goy goyla gönüllerini kazan çoğu mezun oluncaya kadar arkanda durur.
    Şehir dışından yeni gelen öğrencileri de kaptın mı tamamdır, 4-5 yıllık kemik müşterilerin hazır.

Bir de hocam kurabilirsen internetten siparis, randevu verebilecekleri site kurmaya bak. Biraz arastir kendin bile kurulumunu yaparsın birazcık yardımla.
    İlerleyen zamanda da sanal pos kurdurursun.

Hayırlı işler, bol kazanclar. :)

• En kısa zamanda bir uğrayacağım destek olmak için

• Hasanpasayim ugrucam mutlaka

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam inşallah durumlar düzelir ve en kısa sürede düzlüğe çıkarsın. Ben de yanına tatlını yemek için uğrayacağım inşallah en kısa zamanda.

• E hani adres ver de gelelim, bir kahveni içelim, bir cheesecakeini yiyelim Tunahan kardeşim. Atanamayan öğretmenlerimize destek olmak bizim boynumuzun borcudur. Ekonominin içine ettilerse de bizi ancak birbirimiz ayakta tutarız. Reklam işini de es geçme özellikle sosyal medyada. Ayrıca biraz düzeltince durumu mutlaka mekâna orijinal bir ambiyans ver, şöyle şirin bir kasaba lokantası ambiyansı olabilir çiçekli desenli ahşap masalar ile. Bu da bir fikir.

Edit: Tamam şimdi gördüm. Kadıköy Kuşdili caddesi Mr. cheesecake

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ComingWind -- 15 Nisan 2019; 12:40:5 >
  • DH ailesinden gidenler varsa mutlaka foto atsın arkadaşlar..

• Tunahan kardeşim adresini ve adresini resimlerini bizimle paylaş. Paylaş ki bizde elimizden geldiği kadar mekanını renklendirelim. Saygılar başarılar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DH olarak, konuyu okumuş arkadaşlar içinde internet sitesi yapabilen, google seo işlerinden anlayan, sosyal medya yonetimi vb. Yeteneği/deneyimi olan profesyonel arkadaşımız/larımız varsa destek olsun arkadaşa? Host-domain ücretini arkadaş ödesin ve ucretsiz yapılsın internet sitesi? Kurulsun sosyal medya hesapları? Bu işlerin altına da atılsın imzasi(Bu şekilde bir DH dayanışma gurubu kurulsa ve arkadaşlarımıza ücretsiz yardım edilse, yaktıkları işlerin altına da imzaları atılsa, powered by DH Danışmanlık Destek Grubu gibi?)

Aynı şekilde secilen/seçilecek olunan meslek grubuna göre ücretsiz danışmanlık verilse. Gönüllüler olacaktır muhakkak. Siyasî ideoljik mevzular bir kenara bu tip bir birleşmeye ve paylaşıma ihtiyacımız var kuşkusuz.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.