Şimdi Ara

Galerinin verdiği fiyat üzerine kaç eklemek lazım? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
0
Favori
5.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rahat ol baştan sona okudum.

Kardes sen çok zorlama kendini, elinde orjinal parça ne varsa geri tak. Sök o folyoları da.

Neden satılmıyo diyon, apaçi arabası yapmışın diyoruz. 2 parça takınca apaçi mi oluyor diyosun. Ama gelen her mesaj apaçi diyor. Hala uzatıyon da uzatıyon.

Sen bilirsin mal senin malın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iquique

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sahibinden-2006-opel-astra-hatasiz-boyasiz-1.6i-lpg-li-enjoy-oto-684588817/detay

şimdi yukarıdaki araç varken, senin apaçi mod'lu arabanı kimse almaz kardeşim. bizi dinlemiyosun madem, konuyu kaldırt gitsin.
    OOOOO buna çok güzel beyaz şerit çekilir haaaa

• quote:

Orijinalden alıntı: veni60

Şerit sökülür dert değil. Ön amblemler boya değil folyo kaplama. Tampon ve Jant konusuna katılmıyorum kesinlikle. Satılmazsa varsın dursun nakit ihtiyacından satmıyorum aracı. Ama bi iki parça şeyin böyle imaj vermesi çok garip
    Hocam fikir almak için konu açmışsın,herkes aynı şeyi söylerken sen hala tampon ve jant konusuna katılmıyorum diyosun Ne diyim hocam herkes yanlış sen doğrusun demekki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Rakamsız ağır hasarlı aracı benim arabamla karşılaştırmak? Ben araçtan anlıyorsunuz diye düzgünce alıntı yapıyorum 1 saatdir. Kusura bakmayın sondu bu.
    Kardeşim motoru ağır hasarlıymış Kaportası senin arabandan daha iyi. Expertiz yaptırılır alınır. Senin aracını senden başka beğenen çıkmaz. Orjinale çevirmedikçe zor satılır. Aylarca beklersin.
  • HanDar05 kullanıcısına yanıt
    Hocam istiyorsunuz ki biat edelim? Şerit folyolar konusunda bende haklı söylenildiğini zaten belirtmişim. Hepimiz aynı şeyleri düşüneceksek ne alemi var hepimiz ölsün 1 kişi bizim adımıza yaşasın. Yazılanlara düzgünce cevap veriyorum zaten ama malum dh burası biri ne yazarsa arkasına hepsi aynı şeyleri yazıyor, yıllardır burda gördüğüm o.

• Artık bu tarz modifiyeli araçlar çok tutulmuyor. Komple orijinale çevir aracı. Araç modifiyeli, insanlar bakınca ulan bu yanlamıştır bunla illa ki kazası vardır motoru bitirmiştir gibi şeyler düşünüyorlar. Hızlı satılsın diyorsan her şeyi sök.

• quote:

Hocam istiyorsunuz ki biat edelim? Şerit folyolar konusunda bende haklı söylenildiğini zaten belirtmişim. Hepimiz aynı şeyleri düşüneceksek ne alemi var hepimiz ölsün 1 kişi bizim adımıza yaşasın. Yazılanlara düzgünce cevap veriyorum zaten ama malum dh burası biri ne yazarsa arkasına hepsi aynı şeyleri yazıyor, yıllardır burda gördüğüm o.
    biat etmek değil kardeşim sen bizi anlamıyorsun. biz diyoruz ki İlyas Salman yakışıklı bir adam değildir, sen diyorsun ki hayır yakışıklıdır
  • skyfor kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, böyle düşünülmesi üzücü insanların. Bikaç şeyi sökcem bakalım ne değişcek.

• iquique kullanıcısına yanıt
    E tamam aynı şey sana göre yakışıklı değil diye bana da mı olmasın.objektif şeyler üzerinden konuşuyoruz farkındaysan
    Bana 'ilyas salmanın kaç çocuğu var' yazdırdın ta helal olsun 2 tane varmış demekki birileri beğenmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veni60 -- 18 Nisan 2019; 10:51:26 >
  • tamam ben pes ediyorum. peki arabana hak ettiği değer verilmiyor. neden almıyorsunuz ulen arkadaşın arabasını?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iquique

tamam ben pes ediyorum. peki arabana hak ettiği değer verilmiyor. neden almıyorsunuz ulen arkadaşın arabasını?
    Göklerden gelen bir karar vardırrr orasını karıştırmayın

• O değil de ben bu arabanın sıfırını 2014 ocakta 36500 tl ye aldım 140 km de binmeden 1 haftada sattım, hiç beğenmemiştim. O araba 2013 modeldi bu 2006. Paranın değeri kalmadı tamam ama buna rağmen bu paralar çok be. 65 e sıfır egea varken 13 yaşındaki araba bu paralar etmemeli bence.
  • Ben beğendim aracınızı, ne güzel işte farklı bir araç. Modifiyenin amacı zaten yola çıktığınızda sizin kullandığınız aracın diğerlerinden farklı olması değil mi? Kimisi modifiye sever, kimisi stock... Ben üzerime giydiğim gömleğin bile bir başkasında aynısının olmasını sevmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnacoN

Ben beğendim aracınızı, ne güzel işte farklı bir araç. Modifiyenin amacı zaten yola çıktığınızda sizin kullandığınız aracın diğerlerinden farklı olması değil mi? Kimisi modifiye sever, kimisi stock... Ben üzerime giydiğim gömleğin bile bir başkasında aynısının olmasını sevmem.
    Teşekkür ederim demekki dhnin alayı stock seviyor yada muhalif olmak tek dertleri

• veni60 kullanıcısına yanıt
    Yabancı programları izliyorum boya değişim vs. yapılınca aracın değeri artıyor burda tam tersi. Güneş yanıklı orijinal renk boyalıdan daha pahalı

• Açıkcası ben aracıma modifiye yapacak olsam hazır yapılmış bir araç almazdım. Modifiye yapmak da başlı başına bi zevk. Yapılmışı alınca onu kaldırmak da ayrı bir maliyet. Sıkılınca geri döndürmesi de zor. Orijinal jantlar yok arka tampon yok. Bu haliyle bayan müşterileri de saf dışı bırakıyorsunuz. 30 yaş üstü erkekler de iptal. Çok kısıtlı bir kesime küçük bir ilçeden ulaşmaya çalışıyorsunuz. Ben olsam aracı tamamen orijinale çevirir jant ve tamponu da ayrı olarak satardım.
  • Bir laf vardır,

Bugunun 3ü yarının 5inden iyidir diye.

Sizin işinizi bugun alacağınız 40lira cozuyorsa 3ay sonra satacagınız 43 44 lıradan ıyıdır.

Dürüst galerici yokmu elbette var.
    Galeriden arac almadım da satmadım da .
    Ancak aralarındaki , hermeslekten olduğu gibi kurnaz tilkiler malesef mevcut.

Tanıdığınız etraftan sorusturdugunuz guvenılır galericilerle alısveriş yapın.
    Neticede sen kullanıcısın ama onlar bu işin her türlü taklasını bilen insanlar.

Galerici ye ölücü diye bakmak yerine değerinin yüzde 5-7 arası altında verebiliyorsan ve acil ihtiyacın varsa e tabiki onada ekmek yedirmelisin.
    Galerici de senin aracından 500lira 1000 lira kazanmak için 40binlirasını bağlamaz .Bu her işte boyle .

Sizi tatmin ediyorsa alacagınız para ve dusundugunzu aracla farkınız da ucurum olmuyor buradakı kaybı pazarlıkla dusebılıyorsanız ne ala.
  • ön ızgaranın ve amblemin siyah kaplama olması ,şerit,arka rüzgarlık apaçi moduna sokmuş yoksa temiz araba baya.
  • Edit şeyettim

• Galeri yeri gelir 35e aldığı aracı 50ye satar hocam o açıdan bakma olaya sen. Galeri olayında sabit bir kar marjı mı var sanki.

Yapacağın en güzeli malum site ortalaması bir fiyat yazmak olmalı. Şu an piyasa çok da hızlı değil. Aracınla ilgili eleştirileri herkes yapmış zaten. Fiyatla ilgili de ben söyleyeyim bir şeyler.

İstediğin fiyat sabit ise bekleyeceksin. Ne kadar beklersin bilemem. Yok bana para şimdi lazım diyorsan malum sitedeki ortalamanın biraz altına koy fiyatı. Mesela galericinin verdiği fiyatın bin lira üstüne koy. Sonra en kötü galericinin verdiği paraya biniciye sat.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.