Şimdi Ara

Galerinin verdiği fiyat üzerine kaç eklemek lazım? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
0
Favori
5.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kullanıcı adına bakılır sonu 60 demek ki tokatlı > siteye girilir > Tokat 2006 model Astra düşük km dediğine göre de 200 bin km altı seçilir veeee altta ki ilan karşımıza çıkar . İlanı çok güzel hazırlamışsınız fakat aracınız tam bir apaçi aracı bende Zileliyim fakat İstanbul'da yaşıyorum her sene gittiğim de o Adana motorları ile gezen ense tıraşı uzun tiplerin arabalarına benziyor. Satılmaması bence normal

İlan linki ;

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-2.sahibinden-106-binde-degisensiz-astra-h-645505304/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: GarbageCollector

O değilde benzin 6.17 imiş foto çektiğinde. Araç güzel ama herkesin almak isteyeceği türden değil. Herkes cesaret edemez malûm toplum baskısı
    Maalesef daha 2 ay olmadı o o fotoyu çekeli:/ çoğu renginden dolayı uzak durduğunu söyledi ama bi iki şey ile farklı bir imaj yaratacağı hiççç aklımın ucundan geçmezdi

• Eddstafford E kullanıcısına yanıt
    vay be hiç öyle bir imaj verdiği aklımın ucundan geçmedi. Bi iki şey var sadece araçta abartılı bişeyler yokki

• Dostum ben de ilanı şimdi gördüm. Tam bir apaçi arabası yapmışsın kusura bakma. Zevksizlik akıyor araçtan. Orjinal haline çevirmedikçe çok zor satarsın. Trink Sat bile arabanı o fiyatta almaz. Adam ne bilsin arabanın apaçi mod olduğunu. İstanbulda yaşasaydın senin kafanda birine satardın ama Tokat gibi küçük şehirlerde imkansıza yakın.
  • iquique kullanıcısına yanıt
    Hocam zevkler konusu tartışılmaz konumuz bu da değil haliyle. Benim takıldığım bi şerit bi jantın böyle nasıl imaj verdiği. Allahtan tipim o havayı vermiyor da kurtarıyorum azcık

• Hocam arabayı ne hale getirmişsin yazık günah.Bu araba orjinal haliyle olsa bu rengiyle gerçekten çok güzel duruyor fakat siz arabayı olabilecek en kötü hale getirmişsiniz.Şerit,jantlar,tampon,ön amblemin boyanması vs. Tam sanayi usulü modifiyeleri aşırı itici.

• quote:

Orijinalden alıntı: veni60

Hocam zevkler konusu tartışılmaz konumuz bu da değil haliyle. Benim takıldığım bi şerit bi jantın böyle nasıl imaj verdiği. Allahtan tipim o havayı vermiyor da kurtarıyorum azcık
    kardeşim sadece jant değil. armayı, aynaları siyaha boyamışsın. lip takmışsın. egzozu ortaya almışsın. arka amblemi iptal edip, bagaj kapısını da siyah bir zımbırtı takmışsın. arka tamponun değişik. o siyah şeritler de cabası.

hayır bu siyah renk sevgisi nereden geliyor? metalci, hard rockcı falan mısın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iquique -- 18 Nisan 2019; 10:20:0 >

• özellikle arka kısmı çok kötü görünüyor kardeş. bence jantları sat başkasına orjinal jantları tak. diğer ıvır zıvırı da sök
  • HanDar05 kullanıcısına yanıt
    Şerit sökülür dert değil. Ön amblemler boya değil folyo kaplama. Tampon ve Jant konusuna katılmıyorum kesinlikle. Satılmazsa varsın dursun nakit ihtiyacından satmıyorum aracı. Ama bi iki parça şeyin böyle imaj vermesi çok garip

• quote:

Orijinalden alıntı: iquique

kardeşim sadece jant değil. armayı, aynaları siyaha boyamışsın. lip takmışsın. egzozu ortaya almışsın. arka amblemi iptal edip, bagaj kapısını da siyah bir zımbırtı takmışsın. arka tamponun değişik. o siyah şeritler de cabası.

hayır bu siyah renk sevgisi nereden geliyor? metalci, hard rockcı falan mısın?

Alıntıları Göster
    Onların hiçbiri boya değil hepsi folyo ile kaplanmış 30 sn sürer sökülmesi.lip yok araçta. Opc tampon yav bunu opel kendisi ürettiği arabaya takıyor e haliyle ortada olması lazım egzozunda çünkü yeri orda yani napayım. Neyse şeriti sökeyim ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veni60 -- 18 Nisan 2019; 10:21:27 >

• bu haliyle satılmaz durur zaten
  • quote:

Onların hiçbiri boya değil hepsi folyo ile kaplanmış 30 sn sürer sökülmesi.lip yok araçta. Opc tampon yav bunu opel kendisi ürettiği arabaya takıyor e haliyle ortada olması lazım egzozunda çünkü yeri orda yani napayım. Neyse şeriti sökeyim ben

Alıntıları Göster
    kardeşim araban atmosferik 100-110 beygirlik aile arabası. çakma OPC yapacağım diye güzelim arabayı maymun etmişsin.

• Bayii ise sadece nakite aliyorsa +11 12 diger galericiler ise 7 8

• %10 civarı eklenebilir..premium araçlarda %10 dan fazladır diye düşünüyorum.

• Arka spoileri unuttuk. onu da sök. siyah folyoları şeritleri derhal sök. orjinal jant bulabilirsen jantları onunla değiştir, bak o zaman nasıl hızlı satılacak. hadi arka tampon kalsın.
  • quote:

İnanın gerçekten apaçi olacak ney var hala anlamadım? Zaten kaputtaki şerit, siyah jant ve opc arka tampon dışında bişey yoki arabada. Air olsa warex olsa millet kapış kapış ederdi heralde
    Sen bu kafayla daha uzun süre satamazsın kardeş.

Sana şöyle anlatayım.

40-45 bütçesi olup Astra H kasa bakan kaç tane potansiyel alıcı vardır? Bunların kaç tanesinin Tokat'a gelecek kadar gözü karadır. Bu gözü kara vatandaşların kaç tanesi senin taktığın saçma sapan apaçi işi zımbırtıları beğenme ihtimali vardır ?

Şimdi algıladın mı neden satılmadığını ?
    İyi de araba satarken fabrikadan nasıl çıkıyorsa öyle mi kullanacaz hiç mi bişey yapmayalım yaşımız 40 50 değilki hevesimiz alıp geçti diyeyim. Şu araba satılsın ilk alıntı sizin için gelecek

• quote:

Orijinalden alıntı: sanatairum

Sen bu kafayla daha uzun süre satamazsın kardeş.

Sana şöyle anlatayım.

40-45 bütçesi olup Astra H kasa bakan kaç tane potansiyel alıcı vardır? Bunların kaç tanesinin Tokat'a gelecek kadar gözü karadır. Bu gözü kara vatandaşların kaç tanesi senin taktığın saçma sapan apaçi işi zımbırtıları beğenme ihtimali vardır ?

Şimdi algıladın mı neden satılmadığını ?

Alıntıları Göster
    Konuyu okumadan yorum yapmak böyle olsa gerek. Ben zaten bulunduğum yere gelemiyorlar çekiniyorlar diye olabilir mi diye zaten kendim düşünmüşüm o konuyu. Onu tekrar yazmanızım bir anlamı yok.

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sahibinden-2006-opel-astra-hatasiz-boyasiz-1.6i-lpg-li-enjoy-oto-684588817/detay

şimdi yukarıdaki araç varken, senin apaçi mod'lu arabanı kimse almaz kardeşim. bizi dinlemiyosun madem, konuyu kaldırt gitsin.
    Rakamsız ağır hasarlı aracı benim arabamla karşılaştırmak? Ben araçtan anlıyorsunuz diye düzgünce alıntı yapıyorum 1 saatdir. Kusura bakmayın sondu bu.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.