Şimdi Ara

Galaxy S8 ve S8+ modellerinde kırmızı ekran sorunu başladı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
3.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sarı- kırmızı en büyük Cimbom, iki dev şirket bile kabul etti bu meseleyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu habere inanmiyorum öküzün teki ekran ayarlariyla oynamıştir sonra kaka atmak için interne atmıştır sonucta bunu yapmak çok kolay ekran ayarlarında renklerle oynanabiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: tctstcts

Bu habere inanmiyorum öküzün teki ekran ayarlariyla oynamıştir sonra kaka atmak için interne atmıştır sonucta bunu yapmak çok kolay ekran ayarlarında renklerle oynanabiliyor

dedi s8 sahibi (ya da hayali kuran bir samsung fanı)

• quote:

Orijinalden alıntı: tctstcts

Bu habere inanmiyorum öküzün teki ekran ayarlariyla oynamıştir sonra kaka atmak için interne atmıştır sonucta bunu yapmak çok kolay ekran ayarlarında renklerle oynanabiliyor

Bu bahsi geçen problem uzun süredir amoledlerde yaşanabiliyor. Yazılımsal ayarın düzeltemeyeceği bir sorun bu. Donanımsal olarak panelden kaynaklanıyor. Hatta ekranın tamamı aynı ton değil bölge bölge farklı renklerde gözleniyor daha çok. Şahsi olarak bu sorun yüzünden 2 adet Note 4, 1 adet Note 5 elden çıkardım şuanda başka marka kullanıyorum. Note 8 düzgün çıkacak diye beklerken S8 in böyle bir sorun çıkarması üzdü.

Bknz: Google > Amoled Pink Tint

• crashris kullanıcısına yanıt
    Fan falan değilim s4 -s5-s6-s7 kullandim böyle bir sorunla karşilaşmadim ariza yapabilir her ekran ama bu çok az sayida oluyor

• Her telefonda boyle sorunlar çikabilir ben karşilasmadim problem olan her amoled ekran bozukmus gibi lanse ediliyor ooo samsung hurda çöp muhabbeti hezaman samsung iyi bir üretici bence arizali seyler herzaman cikabilir

• Çok yanlış stratejiler uyguluyor Samsung.
  • ıphone sarı ekrana karşı samsung kırmızı ekran

• Ekrem? Sen misin?

• samsung basi dertden kurtulmadi
  • Paranla rezil olmak bu olsa gerek

• sari da olabilirdi
  • İlk partileri hiçbir zaman almayacaksın hangi marka olursa olsun.

• herkesin dediği gibi biri sarı diğeri kırmızı istiyor ekranları acaba bunlar gizliden GS taraftarımı :D

• Bu Samsung gitgide kolpa bir firma olmaya başladı..Bir nevi cep telefonunun VW i haline geldi
  • Ben s8+ plus alalı 14 gün oldu ve ekran kırmızı oldu. düzeltiyorum bu sefer köşeleri kırmızı oluyor.samsung bunu yazılım ile çözecek deniliyor .yapacağı renkler ile oynama, ayarı getırecek.kesinlikle ben aldığım zamanki net görüntü olmayacak .sen 4500 tl ver 14 gün sonra servise gitsin. 20 gün bekliyecekmisim …malesef samsung sorunlu telefonlar yapmaya başladı kesinlikle almayın benim gibi sıfır cihazı servise gönderirseniz!

• quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıKafası

Samsung Bim'de satıldığı gün bitti.

Galaxy S8 ve S8+ modellerinde kırmızı ekran sorunu başladı

• Yine toplatsınlar da akılları başlarına gelsin. S7 ile S8 arasında 2 kat fiyat farkı olur mu bir üst versiyonu hepi topu
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.