Şimdi Ara

Galaxy S8 ve S8+ modellerinde kırmızı ekran sorunu başladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
3.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yazılımsal bir sorun. Güncellemeyle ekran dengesini tuttururlar. Tepe model telefonlarda ikinci hatta üçüncü parti üretimleri beklemek sağlıklı oluyor bu tür sorunlar açısından. Tam oturmuş oluyor telefon. Pazardan aldıkları geri dönüşlerle her üretim bandında mutlaka (her konuda olmasa bile) ortadan kalkan bir sorun oluyor.

• ***Leopard*** kullanıcısına yanıt
    Samsung senede 6-7 model telefon çıkarıyor bu sorunlar olabiliyor. Appy senede 1 -2 model çıkarmasına rağmen o dediğin sorun oluyorsa demek ki Appy da Samsung kadar model çıkarsa daha kötü sorunlar olacak onlarda da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Virinom

quote:

Orijinalden alıntı: hysteria_

hangi serisinde bir sorun başlamadı ki?

S6 ve S7 ler sorunsuzdu diye hatırlıyorum.

s6 edgede de ayni sorun vardi 3 aylikken sattim telefonu. s7de ise pembe çizgi sorunu vardi. Sorunsuz bir marka model telefon yok piyasada arkadaş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: strathmorea

Yazılımsal bir sorun. Güncellemeyle ekran dengesini tuttururlar. Tepe model telefonlarda ikinci hatta üçüncü parti üretimleri beklemek sağlıklı oluyor bu tür sorunlar açısından. Tam oturmuş oluyor telefon. Pazardan aldıkları geri dönüşlerle her üretim bandında mutlaka (her konuda olmasa bile) ortadan kalkan bir sorun oluyor.

Maalesef bazı Galaxy S8 ve Galaxy S8+ kullanıcıları sorunu kendileri çözemedi ancak cihazlarını servis merkezinde yeni bir cihazla değiştirme seçeneğine sahip oldular.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baba Yaga

quote:

Orijinalden alıntı: Virinom

quote:

Orijinalden alıntı: hysteria_

hangi serisinde bir sorun başlamadı ki?

S6 ve S7 ler sorunsuzdu diye hatırlıyorum.

s6 edgede de ayni sorun vardi 3 aylikken sattim telefonu. s7de ise pembe çizgi sorunu vardi. Sorunsuz bir marka model telefon yok piyasada arkadaş...

Teknoloji bu kadar gelişmişken bu tarz sorunları görmek cidden üzücü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• https://forum.donanimhaber.com/galaxy-s8-ve-s8-modellerinde-kirmizi-ekran-sorunu-basladi--125633320-2#125636385

yok artık iyice zıvanadan çıktı bu iş gidip çok sevmeme rağmen iphone alıp kafamı rahat ettireceğim,
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

https://forum.donanimhaber.com/galaxy-s8-ve-s8-modellerinde-kirmizi-ekran-sorunu-basladi--125633320-2#125636385

yok artık iyice zıvanadan çıktı bu iş gidip çok sevmeme rağmen iphone alıp kafamı rahat ettireceğim,

Ettirirsin...
    Galaxy S8 ve S8+ modellerinde kırmızı ekran sorunu başladı

• Yurt dışından getirdik bu sorun cıktı samsung türkiye kabul eder mi peki :)

• Genelde ilk parti çıkan modellerde oluyor bu sorunlar,ben s6 edge ve s7 edgeyi önsiparişle almıştım 2sindede sorunlar yaşadım.S6 edge 3.ayında ses tuşları değişti,s7 edge ise ekrandaki kırmızı çizgiden dolayı ekranı değişmişti.
  • Büyuk mesele değil bu mesele olan donanimhaber bu haberi çok hızlı şekilde çevirip buraya koyması normalde 2 gün sonra haberler buraya gelir yabancı kaynaklarda çıktıktan 1 saat sonra haber buraya çevrildi ilk defa görüyorum eminim alacak vatandaşı düşünmüşlerdir (mi acaba??))

• quote:

Orijinalden alıntı: nefendim

quote:

Orijinalden alıntı: HAŞMETLİi

Şaşırtmadı

Bi karış telefon yapıyi bunlar; onu da beceremiyiler

Biz 20 km köprü yaptık; bi defa kırmızı ekran sorunu vermedi

O kırmızı ekran bizim yaptığımız bir telefonda ortaya çıksa yine o surat ifadesiyle bir yorum göndereceğine eminim.
  • Abi haberin kaynAğı ? Teşhir cihazı resmi bu yukarda ki

• artistik hareketler yapacakken yüzü kızaracak hale gelen insanlar görüyorum..

• Samsung Bim'de satıldığı gün bitti.
  • Haydaa :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D70944242 -- 18 Nisan 2017; 19:27:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hoayydaaaa...

• Patlamamak için kendini çok sıkınca kızarmıştır ;)

• Konu Samsung ama bu komik durumu gizlemek için bile iPhone'a saldırıyorlar.. ah bu fanboylar..

• S serisi pişmanlıktır!

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.