Şimdi Ara

Galaxy S8 ve S8+ modellerinde kırmızı ekran sorunu başladı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
3.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Note patladı, S nin ekranı bozuk, a serisi lüzumsuz pahalı...

Samsung kendini batırmak içn çabalıyor. S7 den bu yana 1 yıl geçti. Sadece tuşu kaldırıp ekranı büyütmek için mi bu kadar zaman beklediler ? Cihaz satışa çıkmadan önce 6 ay test etmeleri gerekirdi

• Note patlıyor bununda ekran göçük niye bu alete 4000 küsür lira saysın ki insanlar.Samsungları severim ama son dönemde çok bozdular.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pentile den bir kurtulsa efektif piksel olarak 2K lar aslinda FULL HD ile aynilar .

• Sıkıldım Samsung un her seride aynı haltı yemesinden. Yok bide ekranın tamamı Pembe ya da yeşil tonda olsa neyse. Ekranın bir kısmı Pembe bir kısmı yeşil olduğuda oluyor insanı çileden çıkarıyor. 2 note 4, 1 note 5 elden çıkardım bu yüzden. S8 de bu olduysa muhtemelen Note 8 de de aynısı olacak. Samsung iyi kıvırmı?. Googleye Amoled Pink tint yazarsanız yıllardır aynı problemin olduğunu görürsünüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F30ED544B -- 18 Nisan 2017; 19:48:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: joven

Tipik Amoled ekran sorunu yıllardır olan bir sorun

lcd ıps ekran sarılığı sorunun Amoled benzeri bir sorunu

Haaaaaa iyi o zaman sorun yok demektir.
  • Note 3 der susarım. Üçüncü sene maşallah tık yok. Her işimide görüyor.

• Cosster kullanıcısına yanıt
    O resimde gösterdiğin İphone "Night Shift" modunda sanırım gece modu olduğu için göz yormaması için renk öyle olur. Ayrıca iphone telefonlarda öyle ekran sorunu çıksa bile anında garanti sıfır yeni cihaz verir. Samsung servisi gibi insanı fıtık etmez...

• Yıllardır iPhone'larda sarı ekran sorunu vardı ve rakibi yoktu bu konuda Samsung yardıma koşmakta çekinmedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 milyari olmayanlarin üzülmesine gerek yok benim gibi

• Samsung içerisinde bir ajan var cihazın projelerinde oynama yapıyor :)

• En iyi ekran

• Samsunga ciddi ciddi 4399 verirmisiniz eyyy yurdum insanı samsung bu yav samsuuuung

• asıl sorun 16:9 ideal ekran modunun değişmesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CiGaHaGi

Patlamamak için kendini çok sıkınca kızarmıştır ;)

Bu iyiydi bak :)...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amd64x2

Astronomide ışığın dalga boyuyla ilgili "kırmızıya kayma" diye bir terim vardır ya, böyle giderse müşteriler ya samsunga kayacaklar yada apple a kayacaklar. (bknz. cinas)

Hocam kahkaha attım, uzun zamandır böyle kaliteli yorum görmedim.
  • Android kullanmayı sevenlerin yardımına Google Pixel 2 yetişecek diyeceğim ama o da ülkemize uğramayacak sanırım. Gerçi bu sorun artarak birçok cihazda ortaya çıksa dahi G6 ve XZ Premium'un yine de S8 ve S8+ karşısında şansı zayıf.

• Artik ilk parti cihazlari almamak bence akillica hep bir problem oluyor. Biraz bekleyip almak hem fiyat avantaji hemde sorun olmamasi acisindan daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemburda34 -- 19 Nisan 2017; 20:26:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kitmaker

quote:

Orijinalden alıntı: Amd64x2

Astronomide ışığın dalga boyuyla ilgili "kırmızıya kayma" diye bir terim vardır ya, böyle giderse müşteriler ya samsunga kayacaklar yada apple a kayacaklar. (bknz. cinas)

Hocam kahkaha attım, uzun zamandır böyle kaliteli yorum görmedim.

Rica ederim o sizin kaliteniz
  • bence sony lg samsung htc apple artık küresel ekonomi ve gelişen teknoloji ile birlikte sadece kar paylarını düşünerek yeni cihaz yeni tasarım yerine doğrudan hali hazırdaki kodlar ve tasarımlarla müşterilerde algı politikası izleyip reklamlar vs ile insanların sadece gözlerini boyamaktan başka birşey yapmıyorlar .

eski telefonlardaki lensler ikinci kamera olarak dahil edildi(kimse xenon flaştan bahsetmiyor)

batarya teknolojisi gelişti(pillerin kullanım ömrü kısaldı cihazlardaki mah değerleri düşürüldü)

5 inçlik telefona 4k/2k oled yoldadır ekranlar takıldı(50 inçlik televizyonda bile fhd görüntü arasındaki fark anlaşılmıyorken gereksizce performans ve bataryanın kullanım süresi düşürldü)

aynı modelden 3er 5 er tane üretildi(kiminde abs yok kiminde hava yastığı vs gibi)

kimisi su geçirmedi kimisinin sesi güzeldi kimin ekranı kiminin tasarımı ama hiçbiri kusursuz yapmadı yada diğelim ki yaptı küçücük bir yazılım güncelelmesi herşeyi bitirebiliir (telefonlar sertifikalarında değişiklik yapabilir)

sonuç olarak taze kan yeni politakalarla donanmış aslında varolan ama sektöre yeni girecek farklı bir firma lazım ör:NOKİA

Kendi çizgisini bozmadan anlatıldığı gibi cihazları piyasada tutunmak adına müşteri odaklı düşünüp fiyat politikasını düşünerek yaparlarsa diğer firmalar avcunu yalar ve piyasa artık nokia apple ve android olarak anılır .

• Her cihazda (APPLE/SAMSUNG) olan problemler...
    O değil de bu sene apple'a amoledi SAMSUNG verecek....
    Durum içler acısı...

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.