Şimdi Ara

Galaxy S5 Sorunları! (SAKIN ALMAYIN) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
1
Favori
1.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: thebancally

quote:

Orijinalden alıntı: tr-enigma

quote:

Trollükte 1)Stevejones 2) konuyu açan arkadaş

Ortak özellikler yalan konu açma.

S5 in tipi bence kötü ama genel kullanım olarak z2 den bile iyi bir telefon.

genel kullanımda z2 den bile iyiymiş Fanboy detected

Fan değilim hele samsung fanı hiç değilim.Sony i marka olarak daha çok beğenirim.S5 in artılarını görmezden gelerek bu yalan konuyu açan arkadaş gibi gözüm kapalı hiçbir telefonu trollemem.İşte bu fanlık.S5 in daha iyi ekran,daha iyi kamera,daha iyi ses kalitesi(yükseklik değil) inkar edilemez.
    http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s5_vs_sony_xperia_z2-review-1085.php
    Bazıları bu özellikleri daha çok arıyordur.Kütük gibi çerçeveli sanal tuşlu telefon kullanmak istemiyor olabilirler.

gsm arenada s? mininin pili sp den, g2 den iyi yazıyor.
    yani çok sağlam bi site

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• BEYLER SKMAYIN CANINIZI ARKADAŞ XPERİA SP KULLANICISI Z2 ALACAK ONUN İÇİN KENDINI TATMİN ETMEK AMAÇLI BU KONUYU ACMIS ASAGİDA SP KONUSUNA ATTIGI MESAJI GOREBILIRSINIZ
     Galaxy S5 Sorunları! (SAKIN ALMAYIN)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vengace

BEYLER SKMAYIN CANINIZI ARKADAŞ XPERİA SP KULLANICISI Z2 ALACAK ONUN İÇİN KENDINI TATMİN ETMEK AMAÇLI BU KONUYU ACMIS ASAGİDA SP KONUSUNA ATTIGI MESAJI GOREBILIRSINIZ
     Galaxy S5 Sorunları! (SAKIN ALMAYIN)

Konuyu açanın yazdıklarından anladığım kadarıyla liseli. Dikkate almayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynen kalp atış sensörü sorunlu heralde ya. Bunları yazan adamın(?) nasıl kalp atışı 144+ çıkmıyor hayret

199Tl'ye falan mı aldın sen cihazı ayrıca
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Tenth Doctor

Aynen kalp atış sensörü sorunlu heralde ya. Bunları yazan adamın(?) nasıl kalp atışı 144+ çıkmıyor hayret

200 tl ye alsam konu açmaya üşenirdim fakat 2000 tl verince koyuyor insana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BerkhanBalta

quote:

Aynen kalp atış sensörü sorunlu heralde ya. Bunları yazan adamın(?) nasıl kalp atışı 144+ çıkmıyor hayret

Ya ne tür fanboysun sen S5 Almadığın belli ss'ler falan var dolu. Almamışsın, cihazı kullananlar da senin trollediğini açıklamış. Neyin kafasındasın?

• valla sırf saati için aldım. Hanım saatini çok istiyordu. Bir Sony fanı olarak telefon fena değil hoşuma gitti benim.Hayatımda ilk kez sony den farklı bir telefon aldım. Hala aklım Z2 de ama bu telefonunda bi sıkıntısını görmedim. Gayet güzel telefon.
  • Hocam yazdıklarınızda dogru yerler var ama biraz abartmıssınız hele kamerayı cok kotulemissiniz halbuki iyi bir kamerası var
  • quote:

quote:

quote:

Ya ne tür fanboysun sen S5 Almadığın belli ss'ler falan var dolu. Almamışsın, cihazı kullananlar da senin trollediğini açıklamış. Neyin kafasındasın?

Kanıtla ?

• Şuraya s5'inin resmini at bakalım delikanlı

• quote:

Orijinalden alıntı: aboxzux

Şuraya s5'inin resmini at bakalım delikanlı

biraz atlamadan yazdıklarımı okusan ?
  • Telefonu beğenmemis olabilirsin. ama bu kadar yeremezsin pixeller gözüküyo dedin ya yuh dedim S4 kullanıyorum. daha bir kere pixel görmedim ki keşke görsem full hd ekran koymuslar o yuzden cıhaz sureklı ısnıyor . gerek yok bu kadar yüksek ekranlara. sen resmen ego tatmin etmişsin. o kadar çok istiyodunda neden s5 aldın git z2 alsaydın. bıçak zoruylamı aldırdılar sana s5 i ben bile memnunum s4 ten hala bi ton laf yapıyon. ALLAHIN FANBOYLARI. Alt tarafı bi telefon. bu kadar olmaya gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: atlantis325

Telefonu beğenmemis olabilirsin. ama bu kadar yeremezsin pixeller gözüküyo dedin ya yuh dedim S4 kullanıyorum. daha bir kere pixel görmedim ki keşke görsem full hd ekran koymuslar o yuzden cıhaz sureklı ısnıyor . gerek yok bu kadar yüksek ekranlara. sen resmen ego tatmin etmişsin. o kadar çok istiyodunda neden s5 aldın git z2 alsaydın. bıçak zoruylamı aldırdılar sana s5 i ben bile memnunum s4 ten hala bi ton laf yapıyon. ALLAHIN FANBOYLARI. Alt tarafı bi telefon. bu kadar olmaya gerek yok

yorumları okusan ablama aldığımı anlardın.
  • Replika olmasin o?

• quote:

Orijinalden alıntı: panter20

Replika olmasin o?

teknosada replika ?
  • quote:

quote:

koptum

• quote:

quote:

quote:

Fan değilim hele samsung fanı hiç değilim.Sony i marka olarak daha çok beğenirim.S5 in artılarını görmezden gelerek bu yalan konuyu açan arkadaş gibi gözüm kapalı hiçbir telefonu trollemem.İşte bu fanlık.S5 in daha iyi ekran,daha iyi kamera,daha iyi ses kalitesi(yükseklik değil) inkar edilemez.
    http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s5_vs_sony_xperia_z2-review-1085.php
    Bazıları bu özellikleri daha çok arıyordur.Kütük gibi çerçeveli sanal tuşlu telefon kullanmak istemiyor olabilirler.

daha iyi ses hariç tamam ama s5in daha yavaş daha çok takılan daha dayanıksız bir telefon olduğu da açık gerçek kimse galeride rehberde kasan telefon istemez

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kanıtla ?

sen kanıtla yok sende diyorum bu sorunlar s5'te yok diyorum bu kanıttır arkadaşlar site de vermişler şimdi sıra sende sen kanıtla isminin yazdığı kağıt ve s5'in fotoğrafını koyacaksın

• s5 alali 2 hafta oldu cok sukr yukarda yazilan problmleri yasamiyorum senelerdir sony kullananan biri olarak samsunga gectigme cok mutluyum iyikide almisim 2000 tl verip almadim ama alacak arkadaslara tavsiyem yukardaki problemleri merak edip konuya baktim simdilik sorunsuz kullaniyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Company-

Samsung düşmanıyım.

Ömrümde böyle şikayet görmedim Ne yaptın sen hocam

Anlayan anladı kardeşim

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.