Şimdi Ara

Galaxy S4 Active I9295 (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
2
Favori
17.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: autotech1

Arkadaşlar 444 77 11 Samsung'u arayarak 4g LTE desteğinin olmadığını belirtin. Ben yaptım. Kayıt oluşturuyorlar. Sorununuzla ilgilenip dönüş yapacağız dediler. Sizler de mutlaka arayıp şikayet edin. Böylece Android 5 sürümünü bir an önce yayınlamak zorunda kalırlar. 5 sürümünde LTE desteği kendiliğinden geliyor.

İyi günler...

Arkadaşın tavsiyesi üzerine bende 4.5 G ile ilgili kayıt açtırdım. Bu kayıtların sayısı artarsa sonuç alınabilir.
  • Arkadaşlar Samsung Türkiye'den aradılar. Cihazın 4g desteği olduğunu doğruladıktan sonra 4.4.2 sürümü için fabrika ayarlarına dönmem gerektiğini bu şekilde sorunun çözülebileceğini belirttiler. Deneyen ve olumlu sonuç alan var mı? Ben yapamıyorum çünkü telefon ağzına kadar dolu. Önce bilgisayara yedek almam lazım.

İyi günler dilerim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oğlan camı kırmış ama herşey çalışıyor. Kaça yaparlar özel serviste bilen var mı? Yer İzmir

• autotech1 kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerini arayıp ben de LTE özelliğinin çıkmadığını belirttim, uzman bir personel ile görüşüp yakında genel bir güncelleme geleceğini söylediler. Ayrıca kayıt da açın dedim, daha sonra dönüş yapacaklarmış.

4.5G özelliğinde SAMSUNG telefon alıyorsun ama yazılım yetersizliği nedeniyle kullanamıyorsun, rezalet! SAMSUNG'un hizmet desteğinin bu kadar kötü olduğunu bilmiyordum. Yakışmadı SAMSUNG!

Şikayetvar.com'a da yazacağım, sizler de yazarsanız daha hızlı sonuç alırız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanapay -- 17 Mayıs 2016; 10:27:35 >
  • tanapay kullanıcısına yanıt
    Bana da aynı bilgiyi verdiler. Yakında gelecek güncelleme ile 4g desteği gelecekmiş. İyi günler...

telefon ne 3g ye nede 4.5 ye bağlanıyor,sanırım aynı sorunu yaşıyoruz. çözüm konusunda gelişme olursa buraya yazın lütfen. daha önce 2g ve ya 3g ye bağlanırken şimdi hiç biri yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jayus -- 23 Haziran 2016; 7:24:51 >
  • Arkadaşlar hiç samsung u beklemeyin, güncelleme gelecek demeleri sadece oyalama taktiği.
    Bence kendiniz yükleyin...
    https://www.androidpit.com.tr/samsung-galaxy-s4-active-lollipop-kurma-rehberi
  • colemerg30 kullanıcısına yanıt
    Peki bir sıkıntı olduğunda eski romu nasıl yükleyeceğiz?
    Hocam rom yükleme konusunda pek bilgili değilim maalesef.
  • Resmi güncelleme gelmiş arkadaşlar. 900 mb. civarı. Yükleyen varsa izlenimlerini paylaşsın. İyi günler...

• Ben yükledim. Gayet güzel. 4.5G desteği de geldi.

Bu mesaja eklenen görseller:

Galaxy S4 Active I9295

• autotech1 kullanıcısına yanıt
    Ben de yükledim, çok mesudum
  • Arkadaşlar dün sıfır kutusu açılmamış ama 1.5 yıl bekletilmiş bir s4 active aldım.
    Aldığım gün bir havuz denemesi yapayım derken 15 cm suda 3 dk felan beklettim

meğer kapak hafiften açık kalmış ve su içine girmiş.
    kameralar su doldu ekran da çalışmamaya başladı. Pirince koydum 27 saat sonra kameralardaki su çıkmıştı ekran da açılıyordu ama dokunmatik çalışmıyordu.

şimdi ekran değişimi yapılacak bedavaya ondan sonra bir daha telefonu suya sokmam. Aldım dersimi.
  • emr606 E kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun . Ben defalarca suya soktum ama dikkat ettiğim için sıkıntı yaşamadım. Bu arada ne kadara aldınız merak ettim

• cihaz geldi açılıyor titriyor ama ekran gelmiyor sözde board u gitmiş kasaya sabit olduğu için değişmiyormuş falan filan olmaz bu dedi savdı başından.

yardımınızı istiyorum ne yapmalıyım

bu ara cihazı 700 tl ye aldım.
  • emr606 E kullanıcısına yanıt
    Hocam sağlam bi tamirci bulun bence daha önce burada başka bir arkadaş tuş sıkıntısı yaşamıştı servis boarda bağlı olduğu için komple değişmeli diyerek yüksek fiyat istemişti. Ama gittiği tamirci çok ucuza halletti. Daha önceki sayfalara bakarakta bulabilirsiniz.

• Bozulunca değiştiririm dediğim telefon 4. senesinde hala saat gibi çalışıyor
  • freeman6161 kullanıcısına yanıt
    Benim telefonum da bozulmadı en sonunda kardeşime verdim :))

• quote:

Orijinalden alıntı: colemerg30

Benim telefonum da bozulmadı en sonunda kardeşime verdim :))

Bu alıntılama tamamen nazar eseridir

Alıntıladığım mesajı yazdıktan sonra yılların taş gibi telefonu iflah olmadı. durup durup kapanmaya başladı. Özellikle de arama sırasında. Defalarca yazılım attım batarya değiştirdim fayda vermedi. KVK servisine yolladım 4 gün sonra aradılar 938 tl tamir bedeli var anakart ve bataryanız sorunlu dediler....
    Gitti emektar....

Siz siz olun buraya böyle şeyler yazmayın. Benim gibi yeni bir telefon masrafı yapmak zorunda kalırsınız

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.