Şimdi Ara

Galaxy S3 Jelly Bean Update (Polonya,Kore,İsveç,İspanya,Fransa,Romanya,Avusturya) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
3
Favori
13.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim kies programı neden güncellemelri desteklemiyor. cihaz yurtdışı olduğu içinmi acaba ?

cihaz kies güncellemesini desteklemiyor diyor.

pasaporta kayıtlı cihaz.
  • Ben full wipe yaptım her ihtimale karşı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung yapmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ses kalitesinde gelişme varmı...
  • bizim ülkeye de gelmicek mi?
    telefonda update var diye çıkmıycak mı?
    neden acele ediyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: eahmet

benim kies programı neden güncellemelri desteklemiyor. cihaz yurtdışı olduğu içinmi acaba ?

pasaporta kayıtlı cihaz.

CSC siyle alakalı. Bu uygulamadan uygun CSC yi seçerseniz Kies te gözükür güncelleme varsa. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.manniakk.cscselector&hl=tr
  • quote:

Orijinalden alıntı: lovelysy

quote:

benim kies programı neden güncellemelri desteklemiyor. cihaz yurtdışı olduğu içinmi acaba ?

pasaporta kayıtlı cihaz.

CSC siyle alakalı. Bu uygulamadan uygun CSC yi seçerseniz Kies te gözükür güncelleme varsa. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.manniakk.cscselector&hl=tr

bu programımı kurucam anlamadım. s2 için diyor.

benim telefonda custom uygulaması yok. resmi sürüm kullanıyorum. 4.0.4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eahmet -- 24 Eylül 2012; 19:34:38 >
  • arkadaşlar bir dekilit ekranındayken alttan yahoo news akıyor şerit halinde.... Yukarı doğru çekerseniz haberleri okuyorsunuz
  • quote:

quote:

quote:

pasaporta kayıtlı cihaz.

Galaxy S serileri için. Yükle Csc ni değiştir hangi ülkeye göre güncelleme almak istiyosan ama dikkat değiştirince herşey siliniyor programlar vs yedeğini al. Telefon belleğindeki dosyalarıda yedekle onlar siliniyor mu bilmiyorum ama.

• quote:

quote:

quote:

quote:

pasaporta kayıtlı cihaz.

Galaxy S serileri için. Yükle Csc ni değiştir hangi ülkeye göre güncelleme almak istiyosan ama dikkat değiştirince herşey siliniyor programlar vs yedeğini al. Telefon belleğindeki dosyalarıda yedekle onlar siliniyor mu bilmiyorum ama.

peki polonya için hangi csc yi seçeceğiz acaba?

• Galaxy NOTE 2 ile kısmetse bende jelly bean'in keyfini çıkartacağım arkadaşlar...
    http://www.youtube.com/watch?v=2McTez7Zlu0&feature=related
  • arkadaşlar cihazım tr garantili. ne zaman çıkar bizim için jelly bean güncellemesi?
  • NomadCRY incelemeden hiç birşey anlayamyız.. ben incelemeyi bekliyorum ve umarım bu sefer tam olmuştur.. ki S2 içinde büyü kihtimal böyle kalite bir update bekliyoruz..
  • şu wifi'de iyileştirme olmuştur inşallah hiç memnun degilim wifi çekiminden
  • benim telefon sapıttı yaa polonya sürümünden sonra ( noluo anlamadım sürekli takılıo
  • Kies ne oluyor tam olarak yeniyimde

• quote:

Orijinalden alıntı: by_MuKa

şu wifi'de iyileştirme olmuştur inşallah hiç memnun degilim wifi çekiminden

LG e730 var kuzenimde onun bağlandığı (1-2 br göstergede) wi-fi leri görmüyor bazen alet...
  • quote:

Orijinalden alıntı: eediz

benim telefon sapıttı yaa polonya sürümünden sonra ( noluo anlamadım sürekli takılıo

Wipe yaptınız mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: cagrimir

quote:

Orijinalden alıntı: eediz

benim telefon sapıttı yaa polonya sürümünden sonra ( noluo anlamadım sürekli takılıo

Wipe yaptınız mı?

odinle yükledikten sonra yaptım wipe cache yaptım, sonrada wipe data factory yaptım. hiç anlamadım ama inanılmaz takılıyor yaa. kesinlikle bi sorun var. şimdi wipesiz odinle bidaha flaşlıcam
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.