Şimdi Ara

Galaxy S3 Jelly Bean Update (Polonya,Kore,İsveç,İspanya,Fransa,Romanya,Avusturya) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
3
Favori
13.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OHePSiyaHGiyeR

az önce telefona wipe yapıp temiz bir turkbeyin son jb versiyonunu yükledim. ve şu anda telefon oto güncelleme buldu. yazılım güncellemesi var diyor. rootlu ve custom rom lu telefonda nasıl resmi güncellemeyi görüyor anlamadım. yüklemiycem anasını satayım :) o güncelleme var desin dursun.

yine soruyorum custom romda resmi güncellemeyi görür mü telefon ?
  • Eskiye göre menü geçişleri hızlı fakat beklenmedik yerlerde mesela tarayıcı ve galeride takılmalar yaşanıyor.Ram yönetimi eskisine nazaran başarılı.Ses kalitesi bir tık iyi gibi geldi.Google now ve nexus daki galeriden kameraya geçiş yok. Umarım kalan birkaç ufak sorunu da halledilir.
  • quote:

quote:

az önce telefona wipe yapıp temiz bir turkbeyin son jb versiyonunu yükledim. ve şu anda telefon oto güncelleme buldu. yazılım güncellemesi var diyor. rootlu ve custom rom lu telefonda nasıl resmi güncellemeyi görüyor anlamadım. yüklemiycem anasını satayım :) o güncelleme var desin dursun.

Türkbey rom la ilgili açılmış olan forum başlıklarında sorabilirsiniz bu tip soruları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kheldar

quote:

quote:

Türkbey rom la ilgili açılmış olan forum başlıklarında sorabilirsiniz bu tip soruları.

konu turkbey rom omega rom şu rom bu rom değil. Arkadaşların çoğu cihazlarında güncelleme göremezken , custom rom yüklü root lu bir telefonun resmi güncellemeyi görmesi olağan birşey midir , ben aksini zannettiğimden merak etmiştim. Hepsu budur, elzem bir şey değildir.

• youtubeda izlediğim kadarıyla en az ios kadar akıcı olmuş. fakat birebir tecrübe eden var mı ? gerçektende jellybean başarmışmı o apple akıcılığını ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kheldar

quote:

quote:

konu turkbey rom omega rom şu rom bu rom değil. Arkadaşların çoğu cihazlarında güncelleme göremezken , custom rom yüklü root lu bir telefonun resmi güncellemeyi görmesi olağan birşey midir , ben aksini zannettiğimden merak etmiştim. Hepsu budur, elzem bir şey değildir.

Elzem birşeymiş gibi üstüste sorunca bende merakınızı gidermek amacıyla yazmıştım mesajı. Demekki elzem değilmişde ben anlayamışım meselenin şu rom bu rom falan olmadığını. HAta bende vermeyeceksin cevap uğraşıpta.

• 10 gündür bekliyoruz. tam gerizekalı bu koreliler
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

youtubeda izlediğim kadarıyla en az ios kadar akıcı olmuş. fakat birebir tecrübe eden var mı ? gerçektende jellybean başarmışmı o apple akıcılığını ?

Jelly Bean'i denedim. S3'ten daha az donanımlı olan Atrix'de custom rom olarak CyanogenMod 10'u kullanıyorum . (Android 4.1.1 Jelly Bean)

ICS ile arasında çok fark var. Jelly Bean bence gerçekten çok başarılı bir sürüm olmuş.
  • arkadaşlar , ben foruma yeni katıldım, samsung galaxy SIII telefonum almanya çıkışlı, kieste güncelleme görünmüyor. CSC select diye bi uygulama yükledim. burdan nasıl change yapıp jelly bean güncellemesini görünür yapacam kieste? bilen var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sodom2012

arkadaşlar , ben foruma yeni katıldım, samsung galaxy SIII telefonum almanya çıkışlı, kieste güncelleme görünmüyor. CSC select diye bi uygulama yükledim. burdan nasıl change yapıp jelly bean güncellemesini görünür yapacam kieste? bilen var mı acaba?

Onu bilmiyorum ama benimkide almanya henüz kiesde ve OTA da ses yok bayağı bekleyecez heralde...
  • valla ilk güncelleme geldiği gün benim telefona otomatik düştü güncelleme, nasıl oldu anlamadım ama o günden beri 4.1.1 kullanıyorum. Akıyoooooooooooooo =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dupont81

valla ilk güncelleme geldiği gün benim telefona otomatik düştü güncelleme, nasıl oldu anlamadım ama o günden beri 4.1.1 kullanıyorum. Akıyoooooooooooooo =)

O nasıl oldu bizde anlamadık henüz :)
  • benim gece uyanıpta güncelleme varmı diye bakanınız varmı sorun bendemi yoksa bir psikoloğa başvurmalımıyım niye gelip buraya yazdığım hakkındada inanın en ufak fikrim yok ben yatağa dönüyorum sokayım polonyaya yaşasın Türkiye
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpuli

quote:

arkadaşlar , ben foruma yeni katıldım, samsung galaxy SIII telefonum almanya çıkışlı, kieste güncelleme görünmüyor. CSC select diye bi uygulama yükledim. burdan nasıl change yapıp jelly bean güncellemesini görünür yapacam kieste? bilen var mı acaba?

Onu bilmiyorum ama benimkide almanya henüz kiesde ve OTA da ses yok bayağı bekleyecez heralde...

ben yurtdışından aldığım için çok sıkıntı çekiyorum. telefonda samsung hesabınızın süresi dolmuştur diye bildirim geliyor devamlı, samsung yetkili servislerinde türkçe sürüm yükleriz ama çökme riski var diyolar. samsung müşteri hizmetlerinden biri de gelecekte internetten de yararlanamayacaksınız diyor. sanırım alman yazılım üzerine Türkiye'de 2 ara güncelleme aldığım için birbiriyle uyumsuz oluyormuş. en son müşteri hizmetlerinden biri "neden yurtdışından telefon aldınız?. onların yazılımları ile bizimkiler örtüşmüyor. hep sorun oluyor" dedi. siz de aynı sorunları yaşıyo musunuz?

• quote:

quote:

quote:

ben yurtdışından aldığım için çok sıkıntı çekiyorum. telefonda samsung hesabınızın süresi dolmuştur diye bildirim geliyor devamlı, samsung yetkili servislerinde türkçe sürüm yükleriz ama çökme riski var diyolar. samsung müşteri hizmetlerinden biri de gelecekte internetten de yararlanamayacaksınız diyor. sanırım alman yazılım üzerine Türkiye'de 2 ara güncelleme aldığım için birbiriyle uyumsuz oluyormuş. en son müşteri hizmetlerinden biri "neden yurtdışından telefon aldınız?. onların yazılımları ile bizimkiler örtüşmüyor. hep sorun oluyor" dedi. siz de aynı sorunları yaşıyo musunuz?

Sallamış o müşteri hizmetleri alakası bile yok, güncellemelerden sonra fabrika ayarlarına geri yükleyin paşa paşa kullanın, uyumsuzluk felan sözkonusu deği. Samsung hesabının pek bi işe yaradığı yok ben hiç kullanmıyorum bile...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dupont81

valla ilk güncelleme geldiği gün benim telefona otomatik düştü güncelleme, nasıl oldu anlamadım ama o günden beri 4.1.1 kullanıyorum. Akıyoooooooooooooo =)

O nasıl oldu bizde anlamadık henüz :)

Hayret beya inanılacak gibi değil :))

• Polonyadan baska hangi ulkenin cikti en stabil odinle kuralim

• 4.1 i s3 de görelim almayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karafaruk19

Polonyadan baska hangi ulkenin cikti en stabil odinle kuralim

Samfirmware'de var. UK İsrail vb bazı ülkelerde çıkmış...
  • Kore'de güncelleme almaya başladı.Ayrıca şuan kies'de PDA:LH1 / PHONE:LH1 / CSC:LH1 sürümü çıktı kuruyorum.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.