Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 (I9300) Yazılım & Kamera [ANA KONU] ★★ (799. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.093
Cevap
90
Favori
459.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 797798799800801
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Soylediginiz gibi efs v2 flashladim duzeldi cihaz. Tesekkurler (:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blekota v11 yükledim, menü tuşuna bastığımda en son açılan uygulamalar sayfası açılıyor. Eski görevi nasıl ataya bilirim? Ayalarında göremedim.

Edit: Stabilite sorunu yaşadığım için tekrar Omega ya döndüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamaka -- 31 Ocak 2015; 23:09:54 >
  • arkadaşlar eski bir s3 kullanıcısı olarak şunu söyleyebilirim. HTC 816 gibi orta segment bir telefonu kullanıyorum, touchwiz ölümmüş yaw. hasta oldum şu sense arayüzüne. gerçekten çok memnunum.yeni telefon düşünenler için ciddi seçenek olsun htc.
  • beş para etmez s3 ü satıp kurtuldum
  • 4 senelik bir telefon için yersiz bir tepki.

• Ben de alalı 2 sene oldu. Şu an custom 4.4.4 kullanıyorum. Yeni aldığım batarya ile ilk günkü gibi. Bütün ihtiyaçlarını karşılıyor. Muhtemelen 1 sene daha kullanırım s3 umu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • stabil bi stock 4.4.2 veyahut üstü bi sürüm rom var mı? xda'da bakınıyom kaç gündür ama yorumları olumlu stabil olana denk gelemedim. şu an 4.3 custom rom yüklü 5 aydır aynı romdayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: nty35

stabil bi stock 4.4.2 veyahut üstü bi sürüm rom var mı? xda'da bakınıyom kaç gündür ama yorumları olumlu stabil olana denk gelemedim. şu an 4.3 custom rom yüklü 5 aydır aynı romdayım

radyo ve görüntülü görüşme önemli değilse kesinlikle belekota note 4 romunu öneririm.
  • Nova apex holo dışınd launcher tavsiyesi olan var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atom-karınca

quote:

stabil bi stock 4.4.2 veyahut üstü bi sürüm rom var mı? xda'da bakınıyom kaç gündür ama yorumları olumlu stabil olana denk gelemedim. şu an 4.3 custom rom yüklü 5 aydır aynı romdayım

radyo ve görüntülü görüşme önemli değilse kesinlikle belekota note 4 romunu öneririm.

hocam ikisi de önemli değil. ama blekota'nun bir note 4'ü var bir de s5'i. siz ikisini de denediz ni? note 4 olan 14 şubatta güncelleme almış, s5 portu ise 26 ocakta. bi de sanırım ikisinde de ota ile güncelleme alabiliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimuzum1

Nova apex holo dışınd launcher tavsiyesi olan var mı?

biraz farklı bir launcher arıyorsanız yahoo aviate launcher oldukça stabil ve kullanışlı. batarya performansı ve pratiklik açısından ise smart launcher'ı tavsiye ederim, ram kullanımı da oldukça az. ama smart launcherın crackli versiyonunu öneririm pro olanı yani. daha çok özellik var. yine de free versiyonu da iş görür. aviate ise zaten ücretsiz arkasında yahoo olduğu için
  • quote:

quote:

Bende yeni geçtim note 4 blekota'ya. Tamamen türkçe değil. Bazı yerler ingilizce. Bunun dışında s5 lite ile yaşadığım bir kaç sorun bu romda yok. Ayrıca radyoyu da sprint apk ile hallettim şuan sorunsuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: FaTeeH

quote:

quote:

Bende yeni geçtim note 4 blekota'ya. Tamamen türkçe değil. Bazı yerler ingilizce. Bunun dışında s5 lite ile yaşadığım bir kaç sorun bu romda yok. Ayrıca radyoyu da sprint apk ile hallettim şuan sorunsuz.

bende blekota romu kullanıyorum fm radyo benim için önemli rom değiştirmeyi düşünüyorum sırf bu sebepten siz spirit apk ile sorunu çözdüm demişsiniz onu bende kurdum ama çalıştıramadım nasıl çalıştırdığınızı biraz anlatabilirmisiniz?

• Herhangi bir ayar yapmadım. Zaten bir süre kullandıktan sonra s5 blekotaya geri döndüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: AlpiNeT11

quote:

Orijinalden alıntı: FaTeeH

quote:

quote:

bende blekota romu kullanıyorum fm radyo benim için önemli rom değiştirmeyi düşünüyorum sırf bu sebepten siz spirit apk ile sorunu çözdüm demişsiniz onu bende kurdum ama çalıştıramadım nasıl çalıştırdığınızı biraz anlatabilirmisiniz?

Ben de blekota note 4 kullanıyorum. Spirit fm ile sorun çözülüyor fakat ses kalitesi çok kötü. Sırf bu yüzden blekota S5 e geçmeyi düşünüyorum.

• Lollipop rom çıkmış... http://forum.xda-developers.com/galaxy-s3/development/rom-paranoid-android-5-0-alpha-1-i9300-t3037699

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Us-Ta -- 7 Mart 2015; 21:47:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dustman

Lollipop stabil rom çıkmış... http://forum.xda-developers.com/galaxy-s3/development/rom-paranoid-android-5-0-alpha-1-i9300-t3037699

2.el s3 alip araniza katilmayi dusunuyorum.
    Alma nedenim cm12 nin offical surumu var saniyordum bu cihaz icin ve stablite sorunu yoktur diye dusunuyorum malu cok satmis ve rom konusunda desteklenen bir telefon simdi bilen kullanan arkadaslar yorum yaparsa sevinirim rom konusunda sorunsuz kitkat veya lolipop varmi?performas nasil acaba antutu puani ornegide verirseniz cok sevinirim cok saolun simdiden.

• O zaman çaresiz blekota s5 yükleyeceğiz yine memnun kalmazsam stock rom a döner öyle kullanırım telefonu

• nickimsonikimsi kullanıcısına yanıt
    Bende s3 yok sadece ben XDA'daki elemanların yorumlarına göre konuştum burdaki arkadaşlar denerse sonucu görürüz ama XDA'da Home tuşundaki ufak bir sorun dışında kayda değer bir sorun yok diyorlar.
  • stabil oldugunu kim söyledi ki. daha alpha sürümünde.
  • 
Sayfa: önceki 797798799800801
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.