Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 (I9300) Yazılım & Kamera [ANA KONU] ★★ (798. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.094
Cevap
90
Favori
459.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 796797798799800
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Stok romu tekrar kurup cihazı açabilirsiniz.

En güncel stok romu kurabilirsiniz(ilk mesajda dosya var) . Veya önceki mesajımdaki tavsiyeyi değerlendirebilirsiniz.
  • isteyene pm den mithis bir rom linki atabilirim arkadaslar,4.4.4 note4 tabanli DN4 rom,kesinlikle tavsiye ederim,s3 e aşik olacaksiniz yeniden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozkan23

isteyene pm den mithis bir rom linki atabilirim arkadaslar,4.4.4 note4 tabanli DN4 rom,kesinlikle tavsiye ederim,s3 e aşik olacaksiniz yeniden

Neden PM den ki?
  • quote:

isteyene pm den mithis bir rom linki atabilirim arkadaslar,4.4.4 note4 tabanli DN4 rom,kesinlikle tavsiye ederim,s3 e aşik olacaksiniz yeniden

Pm

• quote:

Orijinalden alıntı: 1ST4NBLu3

quote:

Neden PM den ki?

link paylasildiginda sansurleniyor,galiba yasak direk paylasinca

• quote:

Orijinalden alıntı: herofahri

İyi günler konudaki ilk başlığı sonuna kadar okudum uzun ve güzel bir anlatım yapılmış firaristt teşekkür ederim benim bazı sorum olucak şuan en stabil tüm donanımı çalışan rom hangisi şuan bende yüklü olan s3 4.3 versiyonu biraz baktim lolipop felan var ama onlarında bazı hataları var sizin bana önericeğiniz 0 hatalı rom varmı

2.sorum eğer rom yanlış yüklenir ve telefon açılmazsa ne yapa bilirim?

Şimdiden teşekkürler

romu denedinmi fahri,deneyimlerini paylasirsan arkadaslar icin faydali olur
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: herofahri

İyi günler konudaki ilk başlığı sonuna kadar okudum uzun ve güzel bir anlatım yapılmış firaristt teşekkür ederim benim bazı sorum olucak şuan en stabil tüm donanımı çalışan rom hangisi şuan bende yüklü olan s3 4.3 versiyonu biraz baktim lolipop felan var ama onlarında bazı hataları var sizin bana önericeğiniz 0 hatalı rom varmı

2.sorum eğer rom yanlış yüklenir ve telefon açılmazsa ne yapa bilirim?

Şimdiden teşekkürler

romu denedinmi fahri,deneyimlerini paylasirsan arkadaslar icin faydali olur

Denemedim denicem en kısa zamanda

• HTC desire 816'ya geçerek aranızdan ayrılmış bulunuyorum. Şimdiye kadar bana emeği geçmiş herkese teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: gunesekosan

HTC desire 816'ya geçerek aranızdan ayrılmış bulunuyorum. Şimdiye kadar bana emeği geçmiş herkese teşekkür ederim.

S3 l kıyaslamasını yapabilir misiniz acaba? Perfomans pil ekran foto kalitesi stabilite vs.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ibrahimuzum1 İ kullanıcısına yanıt
    Bayağı bir fark var. Şu an hatsız kullanıyorum, hat değiştirdim ve şu anki simim nano sim olmuyor, eski tip olduğu için, yeni hattın açılmasını bekliyorum. Hatsız haliyle kısaca şunları söyleyeyim; hız ve stabiliteyi söylemeliyim. İnanılmaz hızlı ve stabil. Pil ömrü hat olmamasından dolayı tam bir yorum yapamayacağım ama hatsızken ki sürenin yarısını bile verse s3'ten fazla gidiyor. Ekran da epey büyük.

• Arkadaslar aranızda dirty unicorns un v8.1 romunu kullanan varmı. Eger guzel hizli ve stabil kullanim isteyenler icin birebir sarj olarak ta kendim den bahsedersem 3.30 4 saat ekran acik kalma suresi var bos ram miktari ise inanilmaz derecede yuksek kullanima gore degisken ama ortalama hep 350 mb bos ram oluyor cihazda. Uzun ugraslar sonucu dirty tweaks ayarlari + boeffla omni rom 2.4beta ile g2 deki knock on ozelligini ekleyebildim ama sure siniri var 2 dk. Yeni rom arayanlara tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kamaka

Omega v60 tavsiye ederim. Şuana kadar gördüğüm en iyi 4.3 rom. Uzun süredir 3.5 saat ekran süresi almıyordum :)

Sizin bataryada sıkıntı var bence. Benim Batarya Hiç gitmese 4.30dk ekran süresi veriyor. Rekorda 6.12dk
    Rom n00t Kernel boeffla Overclock var downclock yok
  • Samsung S3 - Blekota V10 - Boeffla 6.2 Kernel kullanıyorum.

Arkadaşlar teelfonla görüşme yaparken bazen 2 dakika sonra bazen 15 dakika sonra görüşmem aniden kesiliyor. Bir de bakıyorum hat gitmiş, bir müddet sonra ise geri geliyor. Stock romlarda da denedim, custom romlarla da ama değişen bir durum olmadı. Kaç defa da wipe yaptım... Daha önce telefonumun camı kırılmıştı, ekrana zarar gelmemişti fakat. Bir süre camsız kullanıp sonra 100 Tl ye cam taktırdım. Camı kırık olduğu dönemlere denk gelmişti hat kesilip görüşmemin kapanması olayı. Avealıydım, Turkcelle geçtim belki ondandır diye ama yine çözüm olmadı. Sizce anten yeri mi zarar görmüş telefon düştüğünde? Bataryasında herhangi bir şişme falan göremiyorum ama batarya ile ilgili olabilir mi bilmiyorum, telefon kapanmıyor sadece hat kesiliyor. Eğer sıfır batarya almam çözecekse olayı sıfır batarya alırım. Yoksa yeni bir telefon bakmaya başlamak üzereyim. Gönlüm LG G3ten yana.

• quote:

Orijinalden alıntı: paradoks6141

Samsung S3 - Blekota V10 - Boeffla 6.2 Kernel kullanıyorum.

Arkadaşlar teelfonla görüşme yaparken bazen 2 dakika sonra bazen 15 dakika sonra görüşmem aniden kesiliyor. Bir de bakıyorum hat gitmiş, bir müddet sonra ise geri geliyor. Stock romlarda da denedim, custom romlarla da ama değişen bir durum olmadı. Kaç defa da wipe yaptım... Daha önce telefonumun camı kırılmıştı, ekrana zarar gelmemişti fakat. Bir süre camsız kullanıp sonra 100 Tl ye cam taktırdım. Camı kırık olduğu dönemlere denk gelmişti hat kesilip görüşmemin kapanması olayı. Avealıydım, Turkcelle geçtim belki ondandır diye ama yine çözüm olmadı. Sizce anten yeri mi zarar görmüş telefon düştüğünde? Bataryasında herhangi bir şişme falan göremiyorum ama batarya ile ilgili olabilir mi bilmiyorum, telefon kapanmıyor sadece hat kesiliyor. Eğer sıfır batarya almam çözecekse olayı sıfır batarya alırım. Yoksa yeni bir telefon bakmaya başlamak üzereyim. Gönlüm LG G3ten yana.

Yazılımsal olduğunu sanmıyorum, telefonun herhangi bir parçası zarar görmüş olabilir

• yahu hafıza kartı olmadan yüklemenin bir yolu yok mu şu blekota'yı
  • dahili bellekten kuruluyor olması lazım. Babamın telefona kurarken dahili bellekten kurmuştum ama eski sürümdü tabi. Yeni sürümde değişmediyse kurulması lazım. Wipe seçeneğini seçmezseniz bence sorunsuz kurulur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atatürk'ün Askeri

yahu hafıza kartı olmadan yüklemenin bir yolu yok mu şu blekota'yı

cihaz hafizasina at romu,philz recoveryden sd yi sec ve kur,sd1 secenegi hafiza karti oluyor,sd cihaz hafizasi oluyor

• Selam,
    Yukarıdaki sorunu yaşayan bir arkadaş daha gördüm, forumlarda, sorun kernel ile ilgili olabilir. Boeffla v7 Kernel kullanıldığında bu sorun olmuyor.
    Ama kesin değil. bu kernel'e geç derim.

Syg.
  • Arkadaslar iyi gunler, yillar once bende galaxy s3 vardi defalarca rom attim falan
    Dun gece bir arkadasin telefonuna xda daki resurrection lollipoo kurdum cok takildi falan, sonra once stock atayim sobra kurayim oyle deneyeyeyim dedim, biclgisayarimda onceden indirdigim 4.1.2 stock vardi knu kurdum pat imei uctu. Yedek de almamistim ben buna ne yapabilirim arkadaslar bi yardim edin ya? Iyilik yapayim dedim elimde kaldi cihaz

• frendlyy F kullanıcısına yanıt
    Güncel bir rom kurun (4.3 stok) düzelir. Muhtemelen efs v1 rom kurmuşsunuz, cihaz da efs v2'dir. IMEI numarası o yüzden uçmuştur.

• 
Sayfa: önceki 796797798799800
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.