Şimdi Ara

GALAXY S3 EVDEYKEN ŞEBEKE GİDİYOR :(

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
2
Cevap
0
Favori
150
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> GALAXY S3 EVDEYKEN ŞEBEKE GİDİYOR :(
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    8 Not
    Dostlarım,
    Orjinal Samsung Galaxy S3 Cihazıma 4.3 Jellybean Rom attım.Sorunsuz kullanıyorum fakat birşey farkettim.Eve geldiğim zaman şebeke 1 çubuk veya hiç çekmiyor.Sms lerim geç gidiyor ve bazen arayanlar Ulaşamıyor bana.
    Dışarı çıkıyorum hatta pencereden uzatıyorum teli full çekiyor.Evde mi sorun var hatta mı yoksa Telefonumda mı ? Bu arada hattım TURKCELL.Yardımlarını önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar Şmdiden teşkkürler,İyi Forumlar.

ROMDAN SONRA NOT:
    *Romdan Sonra İMEİ Değişmedi.Değişmez zaten.
    *Herhangi bir kasma veya yazılımsal bir sorun yok.

*Odin ile yükledim.
    *Cihaz Durumu:Resmi
    *Android Sürümü:4.3
    *Şebeke:Türkcell

|
    |

Orijinalden alıntı: BurakPasa

Dostlarım,
    Orjinal Samsung Galaxy S3 Cihazıma 4.3 Jellybean Rom attım.Sorunsuz kullanıyorum fakat birşey farkettim.Eve geldiğim zaman şebeke 1 çubuk veya hiç çekmiyor.Sms lerim geç gidiyor ve bazen arayanlar Ulaşamıyor bana.
    Dışarı çıkıyorum hatta pencereden uzatıyorum teli full çekiyor.Evde mi sorun var hatta mı yoksa Telefonumda mı ? Bu arada hattım TURKCELL.Yardımlarını önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar Şmdiden teşkkürler,İyi Forumlar.

ROMDAN SONRA NOT:
    *Romdan Sonra İMEİ Değişmedi.Değişmez zaten.
    *Herhangi bir kasma veya yazılımsal bir sorun yok.

*Odin ile yükledim.
    *Cihaz Durumu:Resmi
    *Android Sürümü:4.3
    *Şebeke:Türkcell

belkide turkcell evinizin içine sinyal ulaştıramıyodur olabilir. eviniz baz istasyonuna uzak bir yerde ise.
    |
    |
    CPU:AMD FX X4 4320 8 MB Quad Core @ 4.1 GHz | GPU, AMD Radeon R7 250 GDDR3 2 GB, | Anakart: M5A78L-M LX3 DDR3 1866 MHz | Ram: 4 GB 2x2 1333 MHz CL9 DDR3 Kingston Ram,| HDD: Seagate Barracuda 7200.10, 320 GB 7200 RPM 3,5" | PSU: 400W PSU, | Kasa: Cooler Master Centriuon 5 Kasa,| Kulaklık: Philips SHP1900 Kulaklık | Telefon: Samsung Galaxy Grand Duos I9082

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Media Sözlük
kolayoto.com
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.