Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (3276. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.875
Cevap
417
Favori
2.549.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32743275327632773278
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kaspersky olmazsa nod32 yükleyip tarat ve sildir.

olmazsa yedeklerini al direk wipeları yap uğraşma. wipe yapma anlatımı imzamdaki samsung konusunda.
  • Pesimist94 kullanıcısına yanıt
    Ben stock 4.1.2 MJ2 romu öneririm. Unknown kısmında mevcut rom. 4.3 nedense biraz sapıtıyor gibi geldi. Ama üst sürüm kurmak istiyorsanız forumda da çoğu kişinin kullandığı note2 port romlar var 4.4.2 veya 4.4.4 üzerine onları da kurabilirsiniz. Ben biraz maceradan sonra 2-3 ay önce stock 4.1.2'ye döndüm. debloated bir rom çıkarttıktan sonra 2 günde bir resetliyorum rahatlaması için. hiç sıkıntı çıkarmadı henüz.
  • Edit; pardon arkadaslar note 3 konusuna yazacaktim s3 konusuna yazmisim mobil in acizligine ugradim iyi gunler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eric Theodore Cartman. -- 6 Ocak 2015; 11:26:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar uzun süredir S3 kullanıyorum. Çok program olması üzerine yavaslıyordu. Format attım whatsapp vs. programlar kullanırken yani internete girerken donuyor bataryayı cıkarıp yeniden takmak zorunda kalıyorum. Ama interneti 5 10 dakika kullanınca yine aynısı oluyor. 2 defa format attım hala aynı. napmam gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: maestro_34

bunu mu yüklemek gerekiyor? birşey yüklemeden tespit etmenin yolu yok mu?

genelde hangi programlar sarjın bu kadar çabuk bitmesine yol açıyor? whatsapp falan mı?

Google Play hizmetleri nedense sömürüyor şarjı hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DALGIÇ ADAM

Arkadaşlar cihazı sabaha kadar şarzda bırakıyorum %100 oluyor alıp kullanıyorum güç tasarrufu açık azıcık whatsap facebook a giriyorum %88 e iniyor durup dururken yeni batarya alma vakti geldi mi sizce ?

Cihazınız uykuya geçmiyor olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KavallıKöyünFarecisi

Hocam ekler misin hayla ekliyorsan tabii :D

Eklemiyorum hocam artık bitti bizim devir
  • Arkadaşlar satılık S4 var demiştim epey mesaj atanınız oldu hepsine cevap veremiyorum geçen perşembe cihaz yeni sahibine kavuştu.

Bu arada 850 lira'ya imkanı yok gitmez diyenleriniz vardı. Cihazın yerine discovery 16gb+s3 mini+150 TL para aldım. O cihazları da satınca Etti bana 950 TL. Bilip bilmeden konuşmayalım lütfen.
  • osmanhasimcan kullanıcısına yanıt
    Kaç saat ekran görüntüsü alabiliyorsunuz maksimum?
  • Konunun ilk sayfasını okudum; S3, 64gb hafıza kartını destekliyor yazıyordu...
    Zamanında, Nokia N78'im vardı. 16gb desteklediği yazıyordu ama, 16gb kart takınca, telefon kağnıya dönüyordu.
    Ve kart bozuk değildi...

Aynı sorun S3te de olur mu diye, şüpheleniyorum.
    64gb hafıza kartı alıp kullanan var mı? Telefonu yavaşlatıyor mu?
    Ve hangi markadan aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: s3volcanfrais

Konunun ilk sayfasını okudum; S3, 64gb hafıza kartını destekliyor yazıyordu...
    Zamanında, Nokia N78'im vardı. 16gb desteklediği yazıyordu ama, 16gb kart takınca, telefon kağnıya dönüyordu.
    Ve kart bozuk değildi...

Aynı sorun S3te de olur mu diye, şüpheleniyorum.
    64gb hafıza kartı alıp kullanan var mı? Telefonu yavaşlatıyor mu?
    Ve hangi markadan aldınız?

Sandisk'in 64 GB'lık hafıza kartını kullanıyorum, herhangi bir yavaşlama söz konusu değil bende.
  • Hocam çok teşekkür ederim. Hem açtığım konuya, hem buraya yazdıklarıma ilgi gösterdin.
    Rica etsem; son bir sorumu daha cevaplar mısın?

Telefona bir çok Android sürümü kurarak kullandım.
    Hem Stock rom, hem Custom rom olarak...
    Ama her seferinde, bir sorunum oldu.
    Xposed Framework kurduğumda, sms gönderemez ve alamaz oldum.
    Sürekli, iletilmeme sorunu, ve bana gönderilen mesajların gelmeme sorunu ortaya çıktı.
    Xposed'i kaldırınca, sorun hep düzeliyor.

Ne yapmalıyım?
    Xposed Framework, telefonun mesaj sistemini neden bozuyor?
  • Sarj normalde 1000 mah ile olmasi gerekirken bende 100 mah orijinal ve baska kablo denedim olmadi ne yapmaliyim cok yavas sarj oluyor ???

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • s3volcanfrais kullanıcısına yanıt
    2-3 saat arası rahat alınıyor
  • Azizligine
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatixx

Beyler 4.1.2'ye root yapabilir miyim şu linkteki dosyadan ? İlla güncellemem gerekiyor mu
    http://download.chainfire.eu/229/CF-Root/CF-Auto-Root/CF-Auto-Root-m0-m0xx-gti9300.zip?retrieve_file=1

Root yapabilirsiniz, her versiyonda çalışır

• quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

Beyler 4.1.2'ye root yapabilir miyim şu linkteki dosyadan ? İlla güncellemem gerekiyor mu
    http://download.chainfire.eu/229/CF-Root/CF-Auto-Root/CF-Auto-Root-m0-m0xx-gti9300.zip?retrieve_file=1

Teşekkür ediyorum cevabınız için. Son bi soru sormak istiyorum. Rootdan sonra telefon 4.3e telefonda oynama var diye otomatik güncelleyemeceğim sanırım. Ilerde odinden 4.3 stock rom atmak isteyince telefonumdaki tüm veriler gidecek mi. Roottada herangi bir bilgi kaybı olmuyor dimi telefonda

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

Teşekkür ediyorum cevabınız için. Son bi soru sormak istiyorum. Rootdan sonra telefon 4.3e telefonda oynama var diye otomatik güncelleyemeceğim sanırım. Ilerde odinden 4.3 stock rom atmak isteyince telefonumdaki tüm veriler gidecek mi. Roottada herangi bir bilgi kaybı olmuyor dimi telefonda

Evet, 4.3'e güncelleyemeyeceksiniz. Root atarken ve Odin'den stock ROM atarken herhangi bir veri kaybınız olmaz.

• Telefona bir çok Android sürümü kurarak kullandım.
    Sürekli, iletilmeme sorunu, ve bana gönderilen mesajların gelmeme sorunu ortaya çıktı.

Ne yapmalıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: s3volcanfrais

Telefona bir çok Android sürümü kurarak kullandım.

Ne yapmalıyım?

Xda daki xposed sayfasına bi sorum bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 32743275327632773278
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.