Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (3275. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.876
Cevap
417
Favori
2.549.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32733274327532763277
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: N3F3RTARI

Arkadaşlar benim s3 android 4.1 de kaldı ve güncellemeyi alamıyorum bir türlü, samsung müş. tem. aradım fakat samsung türkiye den garantisi olmadığı için biz ilgilenmiyoruz dedi. Güncelleme için tavsiyeleriniz var mı?

Bende de 4.1.2 var sorun yapmıyorum. 4.3.2'ye geçenler şikayetçiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Power of Faith

quote:

Arkadaşlar benim s3 android 4.1 de kaldı ve güncellemeyi alamıyorum bir türlü, samsung müş. tem. aradım fakat samsung türkiye den garantisi olmadığı için biz ilgilenmiyoruz dedi. Güncelleme için tavsiyeleriniz var mı?

Evet hocam ben de sonradan öğrendim 4.3 ün güzel olmadığını.bir arkadaş note 2 portundan bahsetti.şimdi onu inceliyorum, eğer olumlu yorumlar çoğunlukta olursa onu yüklemeye çalışacağım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: The Power of Faith

quote:

Evet hocam ben de sonradan öğrendim 4.3 ün güzel olmadığını.bir arkadaş note 2 portundan bahsetti.şimdi onu inceliyorum, eğer olumlu yorumlar çoğunlukta olursa onu yüklemeye çalışacağım.

4.4.2 Note 2 Portu Hepsinden iyi Orjinal yazılımda facebook bile 10sn'de açılıyor. 4.4.2'de 2-3 Sn İçinde Açılıyor. Custom Rom Candır

• Kesinlikle beyler 4.4.2 note 2 port romunu deneyin inanilmaz güzel ve hızlı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: awerty

bu telefonu rootsuz ve cm 11'siz kullandığım her güne lanet olsun telefon yeniden doğdu gerçekten ne takılma var ne de güncelleme dışı kalma.. hiç düşünmeyin derim.

arkadasım merhaba

bende s3 kullanıyorum ama okudugun kadariyla cm 11 yuklemeyi oneriyor herkes.
    ben cm sayfasına gittim ama ingilizcem yeterli olmadıgın napacagimi bilemedim

özetle cm nin son surumu stable nerden indirebilir ve nasil yukleyebilirim. yardımcı olurmusun?

• quote:

Orijinalden alıntı: messitwo

Kesinlikle beyler 4.4.2 note 2 port romunu deneyin inanilmaz güzel ve hızlı

Siz bir de 4.4.4 portu nu deneyin. Bence daha hızlı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atom-karınca

quote:

Orijinalden alıntı: messitwo

Kesinlikle beyler 4.4.2 note 2 port romunu deneyin inanilmaz güzel ve hızlı

Siz bir de 4.4.4 portu nu deneyin. Bence daha hızlı.

Onuda kullandım ama NI2 daha stabil gibime geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: dnmhbrok

quote:

Orijinalden alıntı: awerty

bu telefonu rootsuz ve cm 11'siz kullandığım her güne lanet olsun telefon yeniden doğdu gerçekten ne takılma var ne de güncelleme dışı kalma.. hiç düşünmeyin derim.

arkadasım merhaba

bende s3 kullanıyorum ama okudugun kadariyla cm 11 yuklemeyi oneriyor herkes.
    ben cm sayfasına gittim ama ingilizcem yeterli olmadıgın napacagimi bilemedim

özetle cm nin son surumu stable nerden indirebilir ve nasil yukleyebilirim. yardımcı olurmusun?

ben nightly kullanıyorum bir sorun görmedim ama aşağıdaki linkten istediğini seçebilirsin.

https://download.cyanogenmod.org/?device=i9300

Yükleme işi burada detaylı olarak anlatılmış. Adımları takip edersen hiç bir sorun çıkmaz. Hadi kolay gelsin

http://forum.donanimhaber.com/m_92279031/tm.htm

Beğenmezsen bu arkadaşta gayet açık anlatmış.

http://www.eflatunn.net/galaxy-s3-root-rom-yukleme.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi awerty -- 4 Ocak 2015; 11:17:59 >

• awerty kullanıcısına yanıt
    tesekur edip hemen inceliyorum
  • Ben dibine kadar uygulama-oyun yükledim,rootsuz hiç kasmıyor.
  • MERHABA, TELEFONUN REHBERİNDE 1 İSİMDE 5-6 TANE GOOGLE BAĞLANTISI GÖRÜNÜYOR, AYNI İSİMDEN ÇOK SAYIDA OLUYOR, BUNLARI SİLİP TEKE İNDİREBİLMENİN YOLU VAR MI?
  • Merhaba, Telefonumun rehberinde 1 ismi aradığımda 5-6 tane , bazen daha da çok çıkıyor ve genelde google simgesi ile birlikte görünüyor, bunun sebebini bilen var mı, ve aynı kişiden çok sayıda görünmesini engellemek için ne yapabiliriz?
  • Telefonumdan truva atı çince program nasil silerim

Telefoncu imei attıktan sonra sürümü 4.3 e yükseldi program da geldi. Ne yapsam silemedim. Ayrica telefonumu açıp kapattığımda t-mobile yazısı çıkıyor. Önceden yoktu. Yardımcı olabilecek var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tercumanlik -- 4 Ocak 2015; 18:45:28 >

• Arkadaşlar 4.3 sürümünü kullanıyorum uzun zamandır. Yardımlarınıza ihtiyacım var, uzun zamandır kurmayı düşündüğüm note 2 4.4 port versiyonu nasıl yapabileceğime dair fikrim dahi yok. Ek olarak önerir misiniz, youtube da bir kaç tane video seyrettim ve bunlarda bir süre sonra telefon kendini yeniden başlatıyordu. Kurduk diyelim, eski sürüme dönüş yapabiliyor muyuz ?
  • i9300XXUGNJ2 hollanda stock romunu denedinizmi mükemmel verim alıyorum cihazdan 4.3 ile custom tüm romları epey kullandım zamanında hepsinde ufak tefek sorunları var şu an kullandığım hollanda romunu bi deneyin derim odinle yüklersiniz orjinal stock romdur

inanmayacaksınız belki ama 3g ile günü çok rahat çıkardığının yanında sadece görüşmelerde kullandığım günlerde 4 gün şarj kullanımına ulaştım gece cihaz adeta uyuyor sabaha %1 bazen de hiç düşmüyor akşamdan yüzde kaçsa sabahta aynı kalıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmanhasimcan -- 5 Ocak 2015; 13:35:53 >
  • Arkadaşlar ikinci el alınır mı sizce ? Lumia kullanıyorum ekran çatladı 1 sene kullanacağım rom falan atıp kullanmak istiyorum ama ?

• Arkadaşlar uzun süredir S3 kullanıyorum. Çok program olması üzerine yavaslıyordu. Format attım whatsapp vs. programlar kullanırken yani internete girerken donuyor bataryayı cıkarıp yeniden takmak zorunda kalıyorum. Ama interneti 5 10 dakika kullanınca yine aynısı oluyor. 2 defa format attım hala aynı. napmam gerek
  • Arkadaşlar 2.el s3 aldım. Stok rom kurmak istiyorum sizce hangisini kurayım 4.1.2. mi 4.3 mü ?
  • Arkadaşlar uzun süredir S3 kullanıyorum. Çok program olması üzerine yavaslıyordu. Format attım whatsapp vs. programlar kullanırken yani internete girerken donuyor bataryayı cıkarıp yeniden takmak zorunda kalıyorum. Ama interneti 5 10 dakika kullanınca yine aynısı oluyor. 2 defa format attım hala aynı. napmam gerek
  • Clean Master uygulamasını indirip ordan kaldrmayı dene
  • 
Sayfa: önceki 32733274327532763277
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.