Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (3160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.875
Cevap
417
Favori
2.549.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31583159316031613162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu fake facebook bildirimi cikiyor haberler de falan da gördüm nerden bulaşmış olabilir ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dejavu_54

quote:

Orijinalden alıntı: montanaturner

Ön kamerası flu çekenler nasıl halletti acaba bu sorunu? Telefoncuya sordum, açıp temizleriz, eğer sorun donanımsalsa değiştirirz dedi. Yeni batarya aldım, telefondan memnunum, ama bu ön kamera sıkıyor canımı :)

Kameranın önünde pislik var mı gözüküyor mu bakınca?

Çok ufak bir beyazlık var ama onun etkileyeceğini sanmıyorum. Telefonu aldığım telefoncu da inceledi gözle görülür birşey yk ama sorun olduğu kesin vs.
  • Arkadaşlar kingoroot adlı bir program var, çok basit bir şekilde root ediyor telefonu, bilgisi olan var mı? ne kadar güvenilirdir?
  • arkadaşlar nd5 sürümünü odin ile yüklesem garanti dışı kalır mı root ile uğraşmayacağım sarj çok hızlı gidiyor
  • sevgili arkadaşlar cihazı rootlu olarak kullanabileceğim stabil, pili az harcayan rom tavsiyeniz var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mylove -- 26 Haziran 2014; 0:09:45 >
  • selam
    telefonumdan özellikle galeriden alakasız albüm veya resimleri sildikten bir süre sonra hepsinin geri geldiğini farkettim. bunu birkaç defa tekrarladım ve her seferinde geri geldi. bunun nedenini bilen var mı acaba? aynı şekilde bilgisayara bağlanıp telefonun içerisinden kesmeyi denedim ancak buna da izin vermedi.
    kendi resimlerim dışında birçok alakasız (game, gamepop, data, cards, levels isimli albumler var ve sayısıda 40 civarı) bunları birtürlü silemiyorum. korumalı ise nereden kaldıracağımı ya da nasıl kalıcı olarak silebileceğimi anlatabilecek var mı?

teşekkürler..
  • Poderosa P kullanıcısına yanıt
    telefonu güvenli modda başlatırsanız stok romdaki uygulamaları durdurabilirsiniz tekrar normal başlattıktan sonra artık çalışmazlar..

telefonu başlatın ve orta menü tuşunun solundaki dokunmatik tuşa pat pat pat sürekli dokunun sol altta güvenli mod yazısını görünce işlem tammadır uygulamalardan tüm uygulamalar listesindeki durdurmak istediklerinizi durdurup sistemi yeniden başlatın işlem tamamdır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmanhasimcan -- 26 Haziran 2014; 8:20:31 >
  • browser tavsiyeleriniz kabul edilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

browser tavsiyeleriniz kabul edilir.

Dolphin, puffin

• adamlar 90 gün sözünü yine tutacak anlaşılan.. biz de öyle bakarız.. one, s3 ile aynı zamanda çıkan bi telefon bize 4.4.2 bile gelmedi/gelmeyecek L hiç gelmez..

http://www.teknokulis.com/Haberler/Mobil/2014/06/25/htcden-android-l-mujdesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocker35

adamlar 90 gün sözünü yine tutacak anlaşılan.. biz de öyle bakarız.. one, s3 ile aynı zamanda çıkan bi telefon bize 4.4.2 bile gelmedi/gelmeyecek L hiç gelmez..

http://www.teknokulis.com/Haberler/Mobil/2014/06/25/htcden-android-l-mujdesi

Bitti valla yeter bir daha samsung felan almam daha 2 senelik telefon hemen oldurduler

• quote:

Orijinalden alıntı: mylove

sevgili arkadaşlar cihazı rootlu olarak kullanabileceğim stabil, pili az harcayan rom tavsiyeniz var mı ?

Arkadaşlar bir cevap lütfen.

• aranızda bu kılıftan kullanan varmı ?
     ★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)
  • mylove kullanıcısına yanıt
    archidroid.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dejavu_54

quote:

Ön kamerası flu çekenler nasıl halletti acaba bu sorunu? Telefoncuya sordum, açıp temizleriz, eğer sorun donanımsalsa değiştirirz dedi. Yeni batarya aldım, telefondan memnunum, ama bu ön kamera sıkıyor canımı :)

Kameranın önünde pislik var mı gözüküyor mu bakınca?

Çok ufak bir beyazlık var ama onun etkileyeceğini sanmıyorum. Telefonu aldığım telefoncu da inceledi gözle görülür birşey yk ama sorun olduğu kesin vs.

Garantisi varsa garantiye ver hallederler hocam. Dışarıda açtırma boşuna cihazı.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Power of Faith

Dün telefonu yedekledim ve fabrika ayarlarına geri döndürdüm, bugün bütün ayarları istediğim vaziyete getirdim ama eskisi gibi ara ara takılma ve donmalar oluyor. Anladığım kadarıyla bu da Samsung'un ara yüzünden oluyor, LG 4X Optimus da var ama onun menü geçişleri S3'ten daha akıcı. Galeri ve rehber sorunu da yok.

S3'te beni ayar eden tek şey herhangi bi dosya (foto, müzik vs) paylaşırken nerede paylaşım yapacağını seçtiğinde 2 saat bekletmesi. Başka bi sıkıntım yok cihaza karşı. Her işimi görüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

browser tavsiyeleriniz kabul edilir.

Opera mini
  • Dejavu_54 kullanıcısına yanıt
    alper paşam hala kullanıyor musun s3 ü eskitemedin gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: orkun_insomnia

aranızda bu kılıftan kullanan varmı ?
     ★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)

evet kullanan varmı?
  • Arkadaslar samsung s3 e yine surum atlayarak android 5.0 lolipop u verirmi acaba. Olurmu olur valla. 4.1 ve 4.2 atlanip nasil 4.3 verildiyse bu da neden olmasin. Fav a atin ve demedi demeyin

• 
Sayfa: önceki 31583159316031613162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.