Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (2019. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
67.876
Cevap
417
Favori
2.548.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20172018201920202021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dejavu_54

quote:

Orijinalden alıntı: emou

quote:

arkadaşlar çok önemli bi bakar misiniz? telefon yeni güncellemeyi otomatik indirdi 53 mb olarak. kurmak için izin istiyor şimdi ve bazı şeyler sıfırlanacak vs diyor. telefon komple sıfırlanacak mi? yüklendiğim hersey silinir mi?

Ben güncellemeyi bu öğlen yaptım.Önce kurdu,sonra da güzel bir şekilde açıldı.Hiçbir şey silinmedi.Hemen yap güncellemeni

Tümünü kur ve kur seçeneği var hangisini seçtin? Ve şarj problemim yok yeni problemler ortaya çıkar mı?

Ben tümünü kur dedim,Sonra hiçbir şey silinmedi.

• Yeni güncelleme bana hala gelmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eray1135

Yeni güncelleme bana hala gelmedi

Telefon'dan mı yoksa Kies'ten mi kontrol ettin
  • İkisindende baktım güncel diyor

• quote:

İkisindende baktım güncel diyor

quote:

Telefonu nereden aldın?Paralel ithalat olabilir mi?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar çok önemli bi bakar misiniz? telefon yeni güncellemeyi otomatik indirdi 53 mb olarak. kurmak için izin istiyor şimdi ve bazı şeyler sıfırlanacak vs diyor. telefon komple sıfırlanacak mi? yüklendiğim hersey silinir mi?

Ben güncellemeyi bu öğlen yaptım.Önce kurdu,sonra da güzel bir şekilde açıldı.Hiçbir şey silinmedi.Hemen yap güncellemeni

Tümünü kur ve kur seçeneği var hangisini seçtin? Ve şarj problemim yok yeni problemler ortaya çıkar mı?

Eyvallah sağolasın.

• Yeni güncelleme geldi telefona yüklendi. Kuracağım Kurtlar Vadisi bitince İnşallah şarj problemi çıkmaz ortaya. Geç şarj olma, çabuk şarj bitme gibi. Güncellemeden sonra böyle bi sorun yaşayan oldu mu?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Eyvallah sağolasın.

İyi güncellemeler.Sonucu bize bildir

• quote:

Yeni güncelleme geldi telefona yüklendi. Kuracağım Kurtlar Vadisi bitince İnşallah şarj problemi çıkmaz ortaya. Geç şarj olma, çabuk şarj bitme gibi. Güncellemeden sonra böyle bi sorun yaşayan oldu mu?

Bende her şey aynı.Kurmana bak
  • quote:

quote:

Yeni güncelleme geldi telefona yüklendi. Kuracağım Kurtlar Vadisi bitince İnşallah şarj problemi çıkmaz ortaya. Geç şarj olma, çabuk şarj bitme gibi. Güncellemeden sonra böyle bi sorun yaşayan oldu mu?

Bende her şey aynı.Kurmana bak

ram kullanımı bariz azalmış normalde benim telefon 600mb larda olurdu şuanda 500 küsurlarda ve sıfırlayınca 380-450 arasına iniyor ve sabit kalıyor çok fazla artımıyor tekrar uygulamarı açınca artıyor doğal olarak..

• quote:

quote:

İkisindende baktım güncel diyor

quote:

Telefonu nereden aldın?Paralel ithalat olabilir mi?

Mediamarkttan aldım ama bilmiyorum dist. garantilidir herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: Cally

Merhaba arkadaslar bugun telefonuma guncelleme geldi 4.1.2 fakat hicbir yenilik yok gorsel olarak. Anlamadim gitti dogrusu var mi bu sorunla karsilasan?

4.1.1. den gectiniz 4.1.2 ye ? Daha önceki sürümüze göre durum değişir.

Görsel farklılık daha çok 4.2.1 de vardır. Ben Orjinal rom kullanmıyorum, 4.1.2 Omega v40 kullanıyorum uzun süredir. Yakında 4.2.x li bir versiyona da gecerim sanırım.
  • İki gün kılıfsız kullandım, kamera bölümündeki metal bölümde soyulma olmuş, bu ne adilik arkadaş..

Yuh..
  • quote:

Orijinalden alıntı: iDenis

quote:

Orijinalden alıntı: gececi4337

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: iDenis

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aytacfx

Programlari kapatmak icin guvenli moda girmeye gerek yoktur!!

Peki nasıl olacak öyle??

Evet nasıl?

Arkadaşımız kafasından sallıyor işte

Öyle güvenli modsuz olur dedi biz de nasıl olur dedik,adamdan tık yok

Arkadaslar, program yöneticisin den hepsini seçiyoruz.orada hepsini seçip, istediğiniz programı devre dışı yaptık mı tamam.

Haklısın berbat bir Türkçe olmuş.ama güvenli moda girmeden uygulamaların çoğunun devre dışı bırakıldıgini anlatmaya çalıştım.inşallah olayı çözmüşsün üzdur.

• Beyler ben telefondan kontrol ediyorum fakat güncelleme yok sürüm 4.1.2 şu anda. Telefonu bir alışveriş merkezinden almıştım bununla ilgili olabilir mi yoksa daha zamanı gelmemiş midir?
  • Android 4.1.2' yim ve güncelleştirme daha gelmedi.
  • Arkadaşlar Merhaba Benim Sorunum Var Yardımcı Olursanız Sevinirim,Sd 8 Gb Kart Aldım Programları Güncellerken Yeterli Depolama alanı Yok Diyor Her Defasında Ne Yapmalıyım
    Edit:Detaylı Anlatırsanız Çok Memnun Olurum
  • Arkadaşlar son günlerde telefonum şarj oluyor gösteriyordu ama ya çok az şarj oluyor, ya hiç olmuyor ya da bazen çok hızlı şarj oluyordu. cihazı aldığım firmanın servisine gittim adaptörü değiştirdik sorun çözüldü dediler.

birkaç gün sağlam çalıştı şimdi aynı sorunu yapıyor ne yapmam gerek?
  • Selamlar Arkadaşlar,2011 yılının son aylarından itibaren galaxy s kullanıcısıyım.galaxy s GB'ye kadar güncelleme aldığı için ve çok donmalar olduğundan artık gına geldiği için cyanogenmod 9.1 yükledim.ve şuan o yüklü hala.ram'i düşük olduğuna bi kaç uygulama yüklediğimde direk yer az telefonun depolama alanı azalıyor yazıyor.bir zaman sonrada telefon kafayı yiyor.bende fabrika ayarlarına dönmek zorunda kalıyorum.tüm uygulamaları tekrar yükle falan yalan oluyorum.SORUMA GELELİM şuan bir teknoloji mağzasında S3 1199 TL satılıyor.biliyoruz ki bu telefon 2000TL idi.S4'de çıktı şuan.sizce fiyatı daha düşer mi düşmez mi?bi kaç ay daha idare edeyim sonra mı alayım.S4 şuan için çok pahalı S3 çok uygun gözüküyor.yorumlarınızı bekliyorum.İyi Günler..
  • Bir arkadaş başka bir forumda paylaşmış. Linke tıklayıp üye olduktan sonra programı kurduğunuz zaman 20gb ücretsiz bulut depolama alanının sahibi oluyorsunuz. Arayüzü de güzel. Aynen dropbox gibi hem bilgisayardan hem de telefonunuzdan bağlanabiliyorsunuz. Davet ettiğiniz arkadaş başına 5gb kazanıyorsunuz. Benim linkimden üye olursanız bana da 5gb katkınız olur.

https://copy.com?r=WWwfEQ

Bu da playstore linki

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.copy

• 
Sayfa: önceki 20172018201920202021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.