Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (2017. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.875
Cevap
417
Favori
2.549.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20152016201720182019
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GeoMatrix

quote:

Orijinalden alıntı: suat3

quote:

Arkadaslar tus kilidini actigimda sesli bir uyari veriyor. O uyariyi kapatamiyorum. Ayarlardan sese girip ordan ayarlamaya calistim ama olmadi. Hatta tuslara dokundugumda da titresimle bildirim vermiyor. Bunlarin ayarlarini degistirmeme ragmen uygulamiyor. Lutfen yardim.

Yardim.. :-(

Ayarlar / Cihaz / Ses / Sistem / Ekran Kilidi Sesi

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)

Cok tesekkur ederim cevabiniz icin. Ama o ayarlari telefon algilamiyor. Titremesi icin isaretliyorum titremiyor, acilista uyari sesi vermesin diye isareti kaldiriyorum acilista yine uyari veriyor. Baska bir ayari mi var acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• şuan kullandığım romdan memnunum. ama başka bir roma göz atmak istiyorum. eğer onu beğenmezsem eski romuma tam dönüş yapabilir miyim? yani duvar kağıdından menüde uygulamaların klasörlemesine kadar tüm ayarlar ve uygulamalara geri dönüş oluyor mu? romun yedeğini nasıl alıyoruz?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GeoMatrix

quote:

quote:

Arkadaslar tus kilidini actigimda sesli bir uyari veriyor. O uyariyi kapatamiyorum. Ayarlardan sese girip ordan ayarlamaya calistim ama olmadi. Hatta tuslara dokundugumda da titresimle bildirim vermiyor. Bunlarin ayarlarini degistirmeme ragmen uygulamiyor. Lutfen yardim.

Yardim.. :-(

Ayarlar / Cihaz / Ses / Sistem / Ekran Kilidi Sesi

Cok tesekkur ederim cevabiniz icin. Ama o ayarlari telefon algilamiyor. Titremesi icin isaretliyorum titremiyor, acilista uyari sesi vermesin diye isareti kaldiriyorum acilista yine uyari veriyor. Baska bir ayari mi var acaba?

Uyari sesi icin cozumu buldum. Sbeam acik kaldigi icin uyari veriyormus
    . Ama titresim icin cozum bulamadim. Dokundugumda hala titrwmiyor.

• Android sistemi, ekrandan fazla şarj tüketiyor. Bunu nasıl düzeltebiliriz ?
  • Telefon güncellemeyi otomatik olarak aldı.
    Suan bir fark göremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: huseyinos

Telefon güncellemeyi otomatik olarak aldı.
    Suan bir fark göremedim.

Sesi kısmışlar.

• Merhaba arkadaslar bugun telefonuma guncelleme geldi 4.1.2 fakat hicbir yenilik yok gorsel olarak. Anlamadim gitti dogrusu var mi bu sorunla karsilasan?

• 4.2.2de geliştirici seçenekleri yok bugun fark ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: gtr5000

4.2.2de geliştirici seçenekleri yok bugun fark ettim.

Hakkinda kismina girin

MOdel numarasina basin bi kac kere basin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rorschach_ -- 30 Mayıs 2013; 15:01:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bozisik

quote:

Orijinalden alıntı: huseyinos

Telefon güncellemeyi otomatik olarak aldı.
    Suan bir fark göremedim.

Sesi kısmışlar.

Şarj uzatın ama biryerlerden çıkmasın ey samsung

• selamün aleyküm arkadaşlar
    ben s3 kullanıcısıyım. telefonu yaklaşık 6 ay önce aldım o günden beri telefonu wi-fi üzerinden her güncelleme bildirimi geldiğinde ( veya kendim kontrol ederek) güncelledim. şu an 4.1.2 sürümü mevcut. fakat ( 1 ay önce filan yaptığım güncellemeden sonra oldu)bir güncelleme sonrası telefonun pil performansı aşırı düştü. şarja takıyorum 10 saatte ancak tam şarj oluyor.hatta bazen olmuyor bile. usb kablosuyla bilgisayara şarja taktığımda biraz daha hızlı şarj oluyor ama yine de eskisi gibi 2 3 saatte dolmuyor. telefondan çok soğudum. problem ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden çok teşekkürler
  • Arkadaslar benim ablamda da s3 var onun telefonuna guncelleme geldi bir arkadasimin s3une de geldi ama benimkine daha gelmedi acaba neden? Genelde benimkine hep gec geliyor guncellemeler. Yardimci olursaniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _mor_koyun -- 30 Mayıs 2013; 16:35:47 >
  • a.s

kardeş şarj aletini değiştirmeyi denedin mi ? bu geç şarj olma şikayetlerini başka bir usb kablosu veya şarj aletiyle çözen arkadaşlar var sende bi dene istersen ..
  • bu bir sorun değil. tek yapacağın şey odinle başka bir ülkenin romunu yüklemek olabilir. almanyaya ingiltereye daha çabuk rom çıkıyor. TR romunda kalacağım dersende artık neye göre erken yada geç geliyor bilemiyorum ama genelde bazısına erken gelir bazısına geç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cally

Merhaba arkadaslar bugun telefonuma guncelleme geldi 4.1.2 fakat hicbir yenilik yok gorsel olarak. Anlamadim gitti dogrusu var mi bu sorunla karsilasan?

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cally

Merhaba arkadaslar bugun telefonuma guncelleme geldi 4.1.2 fakat hicbir yenilik yok gorsel olarak. Anlamadim gitti dogrusu var mi bu sorunla karsilasan?

Bunu sorun zannedenler hayatinde hic yasal olarak microsoft windows kullanmamis kisiler sanirimki guncellemeyi sadece ozellikten ibaret goruyorlar. Senin kullaniminda daha az sorun yasamani saglayan stabiliteyi artiran bir guncelleme o ozellik getirirecegi anlamina gelmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psyshock -- 30 Mayıs 2013; 17:40:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Android sistemi, ekrandan fazla şarj tüketiyor. Bunu nasıl düzeltebiliriz ?

Eğer ekranı az kullanıyorsanız, bu bir sorun değil normal durumdur. Telefonu %100 şarj edeli ne kadar oldu ve şarjdan çektiğiniz süre içerisinde ekran ne kadar açık kaldı, bu bilgileri paylaşırsanız yardımcı olabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emou

quote:

Orijinalden alıntı: aytacfx

Programlari kapatmak icin guvenli moda girmeye gerek yoktur!!

Peki nasıl olacak öyle??

Evet nasıl?
  • arkadaşlar yeni güncelleme ile sorunsuz mu ? durum nedir ben ona göre yüklim
  • Merhaba arkadaşlar. Ben ileriki zamanlarda (Ne zaman olacağı belli değil ama yakın bir zamanda) s3 almayı planlıyordum.Faka internetten araştırdığımda bir çok kişi yarım saatte bir donma sorunları yaşadığını söylüyor.Nedir bunun aslı?Her telefonun kaçınılmazı mı yoksa hatalı ürün falan mı bunlar? Sorularıma cevap verirseniz çok mutlu olurum ^^
  • 
Sayfa: önceki 20152016201720182019
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.