Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (2018. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.876
Cevap
417
Favori
2.548.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20162017201820192020
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nasıl yarım saatte donma anlayamadım. 2 ay önce bende S3 aldım ne bir kere reset attı nede kullanılmayacak derecede dondu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matarese

quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Android sistemi, ekrandan fazla şarj tüketiyor. Bunu nasıl düzeltebiliriz ?

Eğer ekranı az kullanıyorsanız, bu bir sorun değil normal durumdur. Telefonu %100 şarj edeli ne kadar oldu ve şarjdan çektiğiniz süre içerisinde ekran ne kadar açık kaldı, bu bilgileri paylaşırsanız yardımcı olabiliriz.

Yaşadığım sorundan sonra, telefonun şarjı bitti. Ben de başka bir şarj aleti ile telefonu şarj ettim. Şu an her şey normal gözüküyor. Ekran %40 oranında, Andorid sistemi %14 olarak gözüküyor.

Geçenlerde, gece yatarken %90 ile bıraktığım telefon, sabah kalktığımda %80 seviyesine inmişti. Bütün uygulamaları kaldırdım ve veri bağlantısı kapattım. Sabah kalktığımda %21 ile bıraktığım telefon %19'a inmişti.

Uygulamaların hepsini tekrar yükledim. Umarım bir daha böyle saçma sapan bir sorunla karşılaşmam. Bu arada, cihazın uyku moduna geçtiği nasıl anlaşılıyor ?

• 2 ay kadar önce S3 aldım, şu ana kadar donma sorunu ile karşılaşmadım ama Android tabanlı bütün cihazlarda, genel olarak bir yavaşlık söz konusu. Bu konuda İOS çok daha başarılı.

Genel olarak, S3 alınası bir cihaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnRe

Nasıl yarım saatte donma anlayamadım. 2 ay önce bende S3 aldım ne bir kere reset attı nede kullanılmayacak derecede dondu.

Buradaki gibi.Açıkçası gözüm korktu şu konuyu gördükten sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iphigeneia

Merhaba arkadaşlar. Ben ileriki zamanlarda (Ne zaman olacağı belli değil ama yakın bir zamanda) s3 almayı planlıyordum.Faka internetten araştırdığımda bir çok kişi yarım saatte bir donma sorunları yaşadığını söylüyor.Nedir bunun aslı?Her telefonun kaçınılmazı mı yoksa hatalı ürün falan mı bunlar? Sorularıma cevap verirseniz çok mutlu olurum ^^

Merhaba bende s3 almaktan süpeliydim ama süper telefon.Gerçekten iyi donma 0 ama güvenli moddan bazı samusng uygulamarını kapatırsan.Merak etme çok kolay ve risksiz.Ben telefonu alalı 5. gün oldu.Şu anda telefonun yarısı ücretli oyunlarla dolu ve hafızasının yarısı dolu.Ama class 4 hafıza kartı takınca yavaşlama oldu.Eğer depolama alanı istersen class 10 hafıza kartı almanı tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Iphigeneia

Merhaba arkadaşlar. Ben ileriki zamanlarda (Ne zaman olacağı belli değil ama yakın bir zamanda) s3 almayı planlıyordum.Faka internetten araştırdığımda bir çok kişi yarım saatte bir donma sorunları yaşadığını söylüyor.Nedir bunun aslı?Her telefonun kaçınılmazı mı yoksa hatalı ürün falan mı bunlar? Sorularıma cevap verirseniz çok mutlu olurum ^^

Donma flan yok bunların çoğu kullanıcı hatasından dolayı olan şeyler , bende yeni aldım kullanıyorum gerçekten harika bi tel yağ gibi akıyor , tek memnun kalmadığım noktası ekranı , tabi neden memnun kalmadım diceksin , s4 ü gördükten sonra :D full dh ekranın tadı bi başka oluyo ayrıca beyazları daha beyaz ve pixelleri gömek imkansız s4 de ,onun dışında pek fark yok zaten artık telefonlarda gerekli olandan fazla hızlandı yani yetiyorda artıyor bile hızı

ben gta 3 aldım, takılmadan oynuyorum ,gerçekten çok şaşırdım ilk açtığımda oyunu, çunki 2003 yılında bilgisayarımın zor kaldırdığı oyunu cep telefonu akıcı bi şekilde çalıştırıyor :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheJudgé -- 30 Mayıs 2013; 19:56:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: iDenis

quote:

Orijinalden alıntı: emou

quote:

Orijinalden alıntı: aytacfx

Programlari kapatmak icin guvenli moda girmeye gerek yoktur!!

Peki nasıl olacak öyle??

Evet nasıl?

Arkadaşımız kafasından sallıyor işte

Öyle güvenli modsuz olur dedi biz de nasıl olur dedik,adamdan tık yok

• quote:

quote:

quote:

quote:

Peki nasıl olacak öyle??

Evet nasıl?

Arkadaslar, program yöneticisin den hepsini seçiyoruz.orada hepsini seçip, istediğiniz programı devre dışı yaptık mı tamam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yani güvenli moda gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: gececi4337

quote:

quote:

quote:

quote:

Peki nasıl olacak öyle??

Evet nasıl?

Arkadaslar, program yöneticisin den hepsini seçiyoruz.orada hepsini seçip, istediğiniz programı devre dışı yaptık mı tamam.

• Arkadaşlar daha önce söylediklerim için özür dilerim.Bu telefonumun 5. günü ve yeni yeni alışıyorum.Güvenli moda girmeden devre dışı bırakabileceğimizi bilmiyordum.Daha önceki telefonumda olmuyordu.
  •  ★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)

şu saat kısmını daha iyi güzel şefaf yapabilirmiyiz ? Arka planla uyumsuz kötü duruyor ? Derece filanda gösterirse iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: webconn

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)

şu saat kısmını daha iyi güzel şefaf yapabilirmiyiz ? Arka planla uyumsuz kötü duruyor ? Derece filanda gösterirse iyi olur

Yani nasıl olacağını bilmiyorum ama telefon root'lu olsa bile widget programının modlanması lazım diye düşünüyorum.Fakat başka widget'ler ile yapılabilir

• arkadaşlar çok önemli bi bakar misiniz? telefon yeni güncellemeyi otomatik indirdi 53 mb olarak. kurmak için izin istiyor şimdi ve bazı şeyler sıfırlanacak vs diyor. telefon komple sıfırlanacak mi? yüklendiğim hersey silinir mi?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: webconn

Yani nasıl olacağını bilmiyorum ama telefon root'lu olsa bile widget programının modlanması lazım diye düşünüyorum.Fakat başka widget'ler ile yapılabilir

böyle yapmaya çalıştım idare edeceğim.

Not : Resimleri küçültemiyorum ya bende ya da forumda sorun var.

• quote:

Orijinalden alıntı: _mor_koyun

Arkadaslar benim ablamda da s3 var onun telefonuna guncelleme geldi bir arkadasimin s3une de geldi ama benimkine daha gelmedi acaba neden? Genelde benimkine hep gec geliyor guncellemeler. Yardimci olursaniz sevinirim.

Cihaz üzerinden güncellemeleri kontrol ettiğimde mevcut değildi sonradan Kies'e bağladım ve öyle denedim, ardından güncellemeyi hemen gördü. Denemeni tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dejavu_54

arkadaşlar çok önemli bi bakar misiniz? telefon yeni güncellemeyi otomatik indirdi 53 mb olarak. kurmak için izin istiyor şimdi ve bazı şeyler sıfırlanacak vs diyor. telefon komple sıfırlanacak mi? yüklendiğim hersey silinir mi?

Ben güncellemeyi bu öğlen yaptım.Önce kurdu,sonra da güzel bir şekilde açıldı.Hiçbir şey silinmedi.Hemen yap güncellemeni
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dejavu_54

arkadaşlar çok önemli bi bakar misiniz? telefon yeni güncellemeyi otomatik indirdi 53 mb olarak. kurmak için izin istiyor şimdi ve bazı şeyler sıfırlanacak vs diyor. telefon komple sıfırlanacak mi? yüklendiğim hersey silinir mi?

Ben güncellemeyi bu öğlen yaptım.Önce kurdu,sonra da güzel bir şekilde açıldı.Hiçbir şey silinmedi.Hemen yap güncellemeni

Tümünü kur ve kur seçeneği var hangisini seçtin? Ve şarj problemim yok yeni problemler ortaya çıkar mı?

• onu boşver

android weather&clock yükle
  • 
Sayfa: önceki 20162017201820192020
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.