Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (1822. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.875
Cevap
417
Favori
2.549.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18201821182218231824
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xxxjokerxxx

quote:

Orijinalden alıntı: bazen13

quote:

Beyler merhaba ,
    Telefonu yeni aldım 4.1.2 sürümlü. 1,30 saattir şarjda olmasına rağmen %9 doldu bu bir sorun mu ? Ne yapmam lazım ?

geri iade et hocam..

neden hocam ? Ne sıkıntı gördünüz ?

Şarj problemli daha ne olsun.. Telefonun şarjı ilk defa koysan bile max 3 saatte dolması gerekir..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Beyler merhaba ,
    Telefonu yeni aldım 4.1.2 sürümlü. 1,30 saattir şarjda olmasına rağmen %9 doldu bu bir sorun mu ? Ne yapmam lazım ?

geri iade et hocam..

neden hocam ? Ne sıkıntı gördünüz ?

Şarj problemli daha ne olsun.. Telefonun şarjı ilk defa koysan bile max 3 saatte dolması gerekir..

hocam sürümden dolayı olabilir mi ? İntenette 4.1.2 sürümünde şarj sorunu olduğu söyleniyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Almak isteyenlere duyrulur 32gb SIII 1600tl, ben aldım almak isteyen olursa aklınızda bulunsun.

http://www.electroworld.com.tr/p/samsung-i9300-galaxy-s3-32gb-kahverengi/
  • Merhaba arkadaşlar ben de yakında bir S3 kullanıcısı olacağım. Telefonu kliksa'dan sipariş ettim. Yarın veya ertesi gün elime ulaşır diye umuyorum. Telefonu açtığımda ilk yapmam gereken şey nedir ? İlk defa akıllı telefon kullanacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wesley Sneijder 10

Merhaba arkadaşlar ben de yakında bir S3 kullanıcısı olacağım. Telefonu kliksa'dan sipariş ettim. Yarın veya ertesi gün elime ulaşır diye umuyorum. Telefonu açtığımda ilk yapmam gereken şey nedir ? İlk defa akıllı telefon kullanacağım.

Merhaba, şimdiden hayırlı olsun gülegüle kullan. Telefonu ilk açtığında ekrandaki yönergeleri takip et farkında olmadan öğrenirsin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Damaskrov

Almak isteyenlere duyrulur 32gb SIII 1600tl, ben aldım almak isteyen olursa aklınızda bulunsun.

Öncelikle hayırlı olsun gülegüle kullan. S4 çıkacakken yakın bir zaman da 1600 TL vermek ne kadar caziptir orası tartışılır sanırım. 32 GB olması bence birşey ifade etmiyor şuanda. Zaten arttırılabilir hafızası varken. S4 zamanında S3'ün16 GB lığı 1200 TL gibi fiyatlara bulunabilirken 1600 ün üstüne biraz daha koyup S4 alınabilirdi performans açısından bariz fark var

• quote:

Orijinalden alıntı: mhmmtyc

quote:

Merhaba arkadaşlar ben de yakında bir S3 kullanıcısı olacağım. Telefonu kliksa'dan sipariş ettim. Yarın veya ertesi gün elime ulaşır diye umuyorum. Telefonu açtığımda ilk yapmam gereken şey nedir ? İlk defa akıllı telefon kullanacağım.

Merhaba, şimdiden hayırlı olsun gülegüle kullan. Telefonu ilk açtığında ekrandaki yönergeleri takip et farkında olmadan öğrenirsin :)

Teşekkür ederim. Umarım memnun kalırım belirttiğim gibi ilk defa akıllı telefona sahip oluyorum. N73'ten sonra buna alışabilirim umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: mhmmtyc

quote:

Orijinalden alıntı: Damaskrov

Almak isteyenlere duyrulur 32gb SIII 1600tl, ben aldım almak isteyen olursa aklınızda bulunsun.

Öncelikle hayırlı olsun gülegüle kullan. S4 çıkacakken yakın bir zaman da 1600 TL vermek ne kadar caziptir orası tartışılır sanırım. 32 GB olması bence birşey ifade etmiyor şuanda. Zaten arttırılabilir hafızası varken. S4 zamanında S3'ün16 GB lığı 1200 TL gibi fiyatlara bulunabilirken 1600 ün üstüne biraz daha koyup S4 alınabilirdi performans açısından bariz fark var

İlk başta bende sizin gibi düşünüyordum. Ondan sonra s4'ün 2000 küsür civarlarında çıkacağını varsayarak s3'ü aldım. rom atmadan da hafıza'yı boşaltamadığımız için 16gb'nin yetmeyeceğini düşünüp 32 aldım. S2'nin samsung garantili telefonları hala 1200-1400 civarlarındayken s3'ün düşmeside 1 küsür sene süreceği için s4'ü beklemek bana mantıklı gelmedi kaldı ki 5inç'lik bir telefon okadar da büyüğüne gerek yok. Bu telefonun tek eksisi 1 gb ram olması o yüzden 32gb almak gayet mantıklı. Bu arada teşekkür ederim. Saygılarımla...

• Arkadaşlar merhaba. an itibariyle bende beyaz s3 almış bulunmaktayım :) Aranıza beni de katın. A dostlar sizlere soruyorum, ilk olarak ne yapamılıyım telefona? Ne yüklemeliyim nasıl kullanmalıyım?
  • arkadaşlar s3 için 3000 mah batarya kullanan varmı ? şarj ne kadar fark ediyor? yurt dışından sipariş edeyim diyorum değer mi sizce ?
  • Arkadaşlar merhaba Aralık 2012 den beri almak için uğraştığım Samsung Smart Dock'u Türkiyede online olarak satan mağaza buldum ve sipariş verdim.
    Fiyatı fazla uygun hatta o yüzden biraz şüpheliyim, kargoya teslim edildi fakat henüz elime geçmedi.
    Ama eğer gerçekten de orjinal ürün ise bu fiyata kaçmaz...
    Şiddetle öneriyorum.
    Samsung N7100 Galaxy Note2 3xUsb Giriş/Hdmi Çıkışlı Smart Dock
     ★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)

Smart Dock Satın Almak için

Tabi bununla neler yapabileceğinizi de video ile göstermek isterim...
    Samsung Galaxy Note II Smart Dock Unboxing and First Look

İzleyin:Genel kullanım izlenimleri

İzleyin:ps2 veya xbox controller ile oyun

*ürün elime geçince ufak bir inceleme yazısı veya videosu yükleyeceğim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Afterdarq -- 3 Nisan 2013; 13:05:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dyeten

Arkadaşlar merhaba. an itibariyle bende beyaz s3 almış bulunmaktayım :) Aranıza beni de katın. A dostlar sizlere soruyorum, ilk olarak ne yapamılıyım telefona? Ne yüklemeliyim nasıl kullanmalıyım?

hayırlı olsun.İlk olarak birsey yuklemeden once telefonun surumunu kontrol et.Yeni surum varsa yukle
  • bende parafla aldım gencler:) flıp case aldım markapon 10 tlye ama ıslevsız gercekten:)ayrıca buff ekran koruyucusu aldım kı en onemlısı bu.adamlar kırılmaya karsı garantı verıor..25 tlye bagladım ısı sızede tavsıye ederım
  • quote:

Orijinalden alıntı: exerion

quote:

Arkadaşlar merhaba. an itibariyle bende beyaz s3 almış bulunmaktayım :) Aranıza beni de katın. A dostlar sizlere soruyorum, ilk olarak ne yapamılıyım telefona? Ne yüklemeliyim nasıl kullanmalıyım?

hayırlı olsun.İlk olarak birsey yuklemeden once telefonun surumunu kontrol et.Yeni surum varsa yukle

Peeki telefonun test menüsüne nasıl girebiliyoruz? Yani ölü piksel falan var mı diye bakmak için? Ve batarya için falan ne gibi programlar yüklememi önerirsiniz?
  • beyler 4.1.2 de şarj sorunu var mı ?

• quote:

beyler 4.1.2 de şarj sorunu var mı ?

45 dk konuşma +1,5 saat müzik+20 dk internet+48 saattir telefon full açık şarj %77 de
  • Orjinal sürüm mü stock rom'mu?
  • quote:

quote:

ilk olarak aldığında telefona gir orada *#0*# yi tuşla ayarların olduğu yer gelecek onlara tek tek basarak test et yukarıdaki renklere basıp ölü piksel varmı diye bak. sonra telefonun şarjını tamamen bitir şarj 0 olup kendi kapansın sonra kapalı konumdayken şarja bırakın 8 saat ellemeyin ondan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 3 Nisan 2013; 15:19:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Afterdarq

Arkadaşlar merhaba Aralık 2012 den beri almak için uğraştığım Samsung Smart Dock'u Türkiyede online olarak satan mağaza buldum ve sipariş verdim.
    Fiyatı fazla uygun hatta o yüzden biraz şüpheliyim, kargoya teslim edildi fakat henüz elime geçmedi.
    Ama eğer gerçekten de orjinal ürün ise bu fiyata kaçmaz...
    Şiddetle öneriyorum.
    Samsung N7100 Galaxy Note2 3xUsb Giriş/Hdmi Çıkışlı Smart Dock

Smart Dock Satın Almak için

Tabi bununla neler yapabileceğinizi de video ile göstermek isterim...
    Samsung Galaxy Note II Smart Dock Unboxing and First Look

İzleyin:Genel kullanım izlenimleri

İzleyin:ps2 veya xbox controller ile oyun

*ürün elime geçince ufak bir inceleme yazısı veya videosu yükleyeceğim...

Dostum ekstra bir özellik var mı bilmiyorum. Buradaki amaç telefonun görüntüsünü tv ye aktarmaksa mhl kablolar çok daha ucuz. Ayrıca aynı görevi yapan samsungun kablosuz bağlantı aparatı 160 tl. Dock a telefon takılıylen kullanması çok zor olur. Eğer ekstra bir özelliği yoksa bence çok pahalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

quote:

ilk olarak aldığında telefona gir orada *#0*# yi tuşla ayarların olduğu yer gelecek onlara tek tek basarak test et yukarıdaki renklere basıp ölü piksel varmı diye bak. sonra telefonun şarjını tamamen bitir şarj 0 olup kendi kapansın sonra kapalı konumdayken şarja bırakın 8 saat ellemeyin ondan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Çok teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 18201821182218231824
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.