Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
67.946
Cevap
443
Favori
2.516.108
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> ★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)
Giriş
    2468 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DARKBLUE82

quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

Ne tür bir ekran koruyucu önerirsiniz? Flip cover mı kullanıyor herkes? Ekran filmi mat iyi olur mu?

ttec parlak jelatin öneririm. Matlar güzel değil. Sgp neo hybrit color infinity white koruyucu kullanıyorum. Beyaz S3 e çok yakışıyor. Koruması da güzel.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-galaxy-s3-kalaideng-arka-kapak-kilif-81595908?urvid=2527779

Kaliteli bi ürün, sipariş ettim.
    |
    |

• Yarbay
    5695 Mesaj
    Selam arkadaşlar bende galaxy s4 almayi düşünüyorum merak ettiğim gelen giden sesli aramalar voice recorder programları ile kaydedebiliyormuyuz.Özellikle gelen cagriyi çoğu cihaz kaydetmiyor kullanan varsa yorumlarsa sevinirim.
    |
    |

Orijinalden alıntı: DARKBLUE82

quote:

Ne tür bir ekran koruyucu önerirsiniz? Flip cover mı kullanıyor herkes? Ekran filmi mat iyi olur mu?

ttec parlak jelatin öneririm. Matlar güzel değil. Sgp neo hybrit color infinity white koruyucu kullanıyorum. Beyaz S3 e çok yakışıyor. Koruması da güzel.

Eyvallah hocam kaliteli kılıfa benziyor. Fiyatı biraz pahalıymış ama almak gerek.
    |
    |
    4.1.2 yüklü ancak yine de güncelleme geldi, yapmadım henüz,
    son sürüm değil mi bu?
    |
    |
    Samsung Galaxy S3 gmail.hesabıma giriş yaparken mevcut hesap diyorum hesabımı giriyorum fakat "Sunucu ile güvenilir bir bağlantı kurulamıyor.  Bu,geçici bir sorun olabilir veya Android cihazınızda veri hizmeti kullanılmıyordur. Sorun devam ederse Müsteri Hizmetlerini arayın." deniyor lütfen yardım edin telefona yeni format attım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: ferdinandferdi

quote:

Orijinalden alıntı: carpediems_fast

Arkadaşlar merhaba. Aranıza yeni katıldım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

İnternette dolaşırken arama yada mesaj göndermek istiyorum. Ekranın solunda bulunan yarım ay şeklindeki kısa yolları açtığımda orada arama ve mesaj yok. bu açılan bölümü nasıl düzenleyebilirim. oraya nasıl ekleme yapabilirim. teşekkürler

Soldaki yarım ay şeklindeki bölüme herhangi bir ekleme yapma imkanı yoktur. Ancak bundan sonra güncellemelerde Samsung belki bu imkanı sağlayabilir.

Cok tesekkurler ilginizden dolayı

quote:

Orijinalden alıntı: ferdinandferdi

quote:

Arkadaşlar merhaba. Aranıza yeni katıldım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

İnternette dolaşırken arama yada mesaj göndermek istiyorum. Ekranın solunda bulunan yarım ay şeklindeki kısa yolları açtığımda orada arama ve mesaj yok. bu açılan bölümü nasıl düzenleyebilirim. oraya nasıl ekleme yapabilirim. teşekkürler

Soldaki yarım ay şeklindeki bölüme herhangi bir ekleme yapma imkanı yoktur. Ancak bundan sonra güncellemelerde Samsung belki bu imkanı sağlayabilir.

Cok tesekkurler ilginizden dolayı

Arkadaşın da dediği gibi çoklu uygulama menüsünü istediğiniz gibi özelleştiremiyorsunuz. Ancak telefonla aramayı gerçekleştirdikten sonra konuşma devam ederken internette dolaşabilirsiniz. Ayrıca internet browser da mesaj uygulaması da çoklu uygulamayı destekliyor. İnternette gezinirken mesaj yazabilirsiniz.

|
    |

• Yarbay
    2106 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: buqra_

Arkadaslar mp3 widgetinda mp3 listesinin sarkilarindan birazini nasil gosterebilirim ? 1 sarki gorunuyor sadece burdan bir arkadas 3 4 sarki gostermisti

widgeti basılı tutup seç ve aşağı doğru uzatarak büyüt daha fazla şarkı görebilirsin o zaman.

Orijinalden alıntı: esatgelmedi

quote:

Orijinalden alıntı: buqra_

Arkadaslar mp3 widgetinda mp3 listesinin sarkilarindan birazini nasil gosterebilirim ? 1 sarki gorunuyor sadece burdan bir arkadas 3 4 sarki gostermisti

widgeti basılı tutup seç ve aşağı doğru uzatarak büyüt daha fazla şarkı görebilirsin o zaman.

Çok teşekkür ederim :) hallettim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Denediklerim : bataryayı çıkarıp 1 gün bekledim sonuç : aynı
    USB olarak şarj etmeyi denedim (bilgisayara bağlayıp) yine aynı
    Fabrika ayarlarına geri döndürdüm yine aynı...
    Root vb gibi şeyler şu an yok telefonda.. çıldırmak üzereyim yardımcı olabilecek var mı?

Orijinalden alıntı: Cimi hendriks

Arkadaşlar 1 haftadır şöyle bir problemim var telefon açıkken şarj olmuyor illa kapatmam lazım çok sinir bozucu bir durum
    Root vb gibi şeyler şu an yok telefonda.. çıldırmak üzereyim yardımcı olabilecek var mı?

hocam en kolayı servise git anlat durumu. zor geliyor biliyorum gitmek ama en mantıklısı bu.

Orijinalden alıntı: 28tatar

quote:

Orijinalden alıntı: Cimi hendriks

Arkadaşlar 1 haftadır şöyle bir problemim var telefon açıkken şarj olmuyor illa kapatmam lazım çok sinir bozucu bir durum

hocam en kolayı servise git anlat durumu. zor geliyor biliyorum gitmek ama en mantıklısı bu.

Öyle yapıcam artık.
    |
    |

son zamanlarda telefon bir işlem yaparken donuyor, ekranda ne varsa orada kalıyor. ve resetlemeden kendine gelmiyor. ve sıklıkla com.google.process.gapps hatası alıyorum bu iki sorunun nedeni ne olabilir?
    yardımlarınızı rica ediyorum..

Not: com.google.process.gapps hatasının çözümünü buldum sanırım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cancn -- 2 Nisan 2013; 16:33:10 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: egeezgi

Samsung Galaxy S3 gmail.hesabıma giriş yaparken mevcut hesap diyorum hesabımı giriyorum fakat "Sunucu ile güvenilir bir bağlantı kurulamıyor.  Bu,geçici bir sorun olabilir veya Android cihazınızda veri hizmeti kullanılmıyordur. Sorun devam ederse Müsteri Hizmetlerini arayın." deniyor lütfen yardım edin telefona yeni format attım 

Cihazda acaba şuan hangi sürüm yüklü ve güncellemeler tam mı? Format öncesi net ile alakalı bir problem falan yoktu di mi? Açıkçası uzun zamandır kullanıyorum ve ilk defa senden duydum
    quote:

Ben mat önermem şeffaf koruyucular daha canlı gözüküyor. Flip cover kullanıyorum ama görünüş dışında hiç bir artısı yok hatta ağırlık ve kullanma zorluğu gibi eksileri de var.60 TL verip alınmaz orjinali bence. Şeffaf kılıf almak daha mantıklı.

Orijinalden alıntı: OnurD7

quote:

Ben mat önermem şeffaf koruyucular daha canlı gözüküyor. Flip cover kullanıyorum ama görünüş dışında hiç bir artısı yok hatta ağırlık ve kullanma zorluğu gibi eksileri de var.60 TL verip alınmaz orjinali bence. Şeffaf kılıf almak daha mantıklı.

Şeffaf kılıf dediginiz nasıl oluyor acaba ? Zaten tüm ekran koruyucuları şeffaf değil mi ?

Orijinalden alıntı: Murat_5320

quote:

Orijinalden alıntı: OnurD7

quote:

Şeffaf kılıf dediginiz nasıl oluyor acaba ? Zaten tüm ekran koruyucuları şeffaf değil mi ?

Şeffaf kılıfı flip cover yerine önerdim kapak yani.

|
    |

• Binbaşı
    1536 Mesaj
    Telefonumdan Sklmaya basladim ne onerirsiniz
    Merhaba 2 hafta kadar önce s3 aldım aldığımdan beri galiba ilk defa taktığımda bilgisayar okudu ondan sonraki bağlanmalarımda ne kies nede bilgisayar teli görmüyor aygıt yöneticisine bakıyorum samsung_android te dikkat işaret var lütfen yardım edin
    İşletim Sistemim windows 8 Telefon Sürümüm Jelly Bean
    |
    |
haberler
Mobilya Takımları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.