Şimdi Ara

Galaxy S2 Bluetooth Kulaklık Görmeme Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 14 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • the flying dutchman (4 mesaj) cumur (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Galaxy S2 Bluetooth Kulaklık Görmeme Sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1244 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Resmi 2.3.6 sürümünden JB 4.1.2 sızıntı sürümüne geçiş yapmıştım. Resmi sürümdeyken bluetooth kulaklığımı gören telefon, sızıntı sürümde kulaklığı görmüyor. Aynı şey şu an yüklediğim custom romda da öyle. Custom rom RR v3.1.2, kulaklığım da Samsung HM1500. Bu konuda bilgisi olan var mı?

|
    |
  • Yarbay
    6702 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: serkandanis

Resmi 2.3.6 sürümünden JB 4.1.2 sızıntı sürümüne geçiş yapmıştım. Resmi sürümdeyken bluetooth kulaklığımı gören telefon, sızıntı sürümde kulaklığı görmüyor. Aynı şey şu an yüklediğim custom romda da öyle. Custom rom RR v3.1.2, kulaklığım da Samsung HM1500. Bu konuda bilgisi olan var mı?

normaldir resimi sürümde düzelir, resmi sürümü beklemeniz gerekir yada bi eski versiyona geri dönün
  • Binbaşı
    1244 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: cumur

quote:

normaldir resimi sürümde düzelir, resmi sürümü beklemeniz gerekir yada bi eski versiyona geri dönün

Sızıntı sürümden kaynaklandığı baariz belli ama bluetooth kulaklıklarını sorunsuz kullanan arkadaşlar var sızın sürümde. O yüzden ben de bir çaresi var mı diye sormuştum. Root Explorer kullanarak sistem dosyalarında değişiklik yapmak gibi.

• Yarbay
    6702 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

Sızıntı sürümden kaynaklandığı baariz belli ama bluetooth kulaklıklarını sorunsuz kullanan arkadaşlar var sızın sürümde. O yüzden ben de bir çaresi var mı diye sormuştum. Root Explorer kullanarak sistem dosyalarında değişiklik yapmak gibi.

mutlaka vardır ama bu sorun çoğu kullanıcıda var, olanların ise kulalklık marka modeliyle alakası vardır diye düşünüyorum, rootla da çözülebilir bunun için ana konusuna bakmanızı öneririm burdan kimse anlatmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 3 Aralık 2012; 12:27:30 >

• Binbaşı
    1244 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

quote:

quote:

quote:

mutlaka vardır ama bu sorun çoğu kullanıcıda var olanların ise kulalklık marka modeliyle alakası vardır diye düşünüyorum rootla da çözülebilir bunun için ana konusuna bakmanızı öneririm burdan kimse anlatmaz

Konuyu buraya açmadan önce arama yapmıştım ama ilgili bir şey bulamamıştım. Ana konu dediğiniz yerin linkini paylaşabilir misiniz?
    |
    |

• Yarbay
    6702 Mesaj
    |
    |
  • Binbaşı
    1244 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Burayı biliyorum ama konu çok hızlı ilerliyor :) o yüzden yazmadım. Teşekkürler yine de.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.