Şimdi Ara

Galaxy S wifi 5.0 İnceleme Geldiiii (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.222
Cevap
4
Favori
89.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DeathDance

Ben bugün doğubank'a gittim.(sirkecide teknoloji ürünlerinin ucuza satıldığı bir han.) Samsung galaxy s wifi 5.0ı 300tl fiyat verdi son fiyat olarak nakit almayı düşünüyorsanız bir bakın derim çünkü vatanda indirime girdiğinde bile 398 tl.Merakıma yenik düştüm ve noteyide araştırdım onun içinde en ucuz fiyatı 1.500tl olarak aldım :)

ben nakit alicam cihaz sifirmiydi garantisi filan var miydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbul05

quote:

Ben bugün doğubank'a gittim.(sirkecide teknoloji ürünlerinin ucuza satıldığı bir han.) Samsung galaxy s wifi 5.0ı 300tl fiyat verdi son fiyat olarak nakit almayı düşünüyorsanız bir bakın derim çünkü vatanda indirime girdiğinde bile 398 tl.Merakıma yenik düştüm ve noteyide araştırdım onun içinde en ucuz fiyatı 1.500tl olarak aldım :)

Cihaz 0 sorun çıkıcağını sanmıyorum çok kez alışveriş yaptım ordan garantiside vardır sormadım ama zaten bir sürü mağaza var birinde olmasa diğerinde vardır ama benm aldığım cihazlarda hep oluyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: istanbul05

quote:

Cihaz 0 sorun çıkıcağını sanmıyorum çok kez alışveriş yaptım ordan garantiside vardır sormadım ama zaten bir sürü mağaza var birinde olmasa diğerinde vardır ama benm aldığım cihazlarda hep oluyor.

dukkanin adini Pm lersen makbule gecer

• quote:

Orijinalden alıntı: p12345678

arkadaşlar bu arada bu cihazda tap tap revenge 4 oynayan varmı bi videoda adamın teki gs 2 de oynuyodu

deneyen yokmu arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurel

arkadaşlar benim skype ile ilgili bir sorunum var. Karşı taraf ile bu alet üzerinden skype yaptığımda aleti dik tuttugumda karşı taraf beni düzgün şekilde görüyor. Ancak karşı tarafın bana görüntüsü tam ekran ve sağa yatık geliyor. Yani ben aleti dik tutarak konuştugumda karşı tarafı eğik görüyorum. Aleti yatay tutarak görüştüğümde ise karşı taraf beni 90 derece sağa yatık görüyor. Bu sorunu çözen var mı ? Skype ın da güncellemesi yok. Çok enterasan bir sorun.

Aynı sorun bende de var ne yazık ki. Ne yaptıysam çözemedim. Çok garip bir durum gerçekten. Bir de skype pili içiyor sanki. 10-15 dk içinde şarjın %20-30'u bitiyor. Diğer uygulamalar pili koklarken skype'nin böyle davranmasına anlam veremedim.

• quote:

quote:

arkadaşlar bu arada bu cihazda tap tap revenge 4 oynayan varmı bi videoda adamın teki gs 2 de oynuyodu

deneyen yokmu arkadaşlar?

Denedim belki güzel bişeydir diye , oynanıyordu ama japoncaydı salak saçma şarkılar vardı şarkı eklenirmi diyede uğraşmak istemedim ve sildim .
  • androidmerkezi.net/samsung-galaxy-se-android-4-0-3-ice-cream-sandwich-yukleme-rehberi/
    buna biri bakabilir mi[DHTUBE=m.youtube.com/watch?desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DKdXmokfLK9s%26feature%3Dplayer_embedded&feature=player_embedded&v=KdXmokfLK9s&gl=US]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlphaScramble -- 24 Ocak 2012; 19:32:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurakUnaL4

http://www.youtube.com/watch?v=bCMHT0QAgm0&feature=related

Cihazda Dirt 3 Oynuyor bilgisayardakinden farkı yok onlive sayesinde 30 dk surelı sanırım

Bilgisayarda denedım bu teknolojiyi cok harikaydı tablettede çalışıyormuş yaşadık :D

Ama güçlü bir internet baglantısı gerek

bunu pc de kullaniyorum en az 2mbit hiz istiyo hocam guclu olmasi o kadar sart deil
  • VATAN COMPUTER DAN WİFİ 5.0 ALDIM TOPLAM HAFIZA 5 GB YAZINCA İADE ETTİM. WİFİ 5.0 'INDA 8 GB YAZAN VAR MI?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkaraeski

VATAN COMPUTER DAN WİFİ 5.0 ALDIM TOPLAM HAFIZA 5 GB YAZINCA İADE ETTİM. WİFİ 5.0 'INDA 8 GB YAZAN VAR MI?

Normal o, 5GB sizin bilgileriniz için, kalanı programlar ve sistem dosyaları için ayrılıyor.

Bir de forumlarda büyük harfle yazmak bağırmak anlamına gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi runic -- 25 Ocak 2012; 6:58:38 >
  • Bu cihaz ile ilgili bir şey sormak istiyorum.
    Cihazı kullanmadım ama almak istiyorum bu cihazdan..Ancak..!
    Daha önce kullandığım Android'li bir cep telefonunu aracımdaki teyip ile bluetooth üzerinden eşleştirdim,videolarda normal oynatmada sorun yok iken bluetooth ile teyibe giden ses,videodan 1-2 sn kadar gecikmeli (Bluetooth LAG) geliyor.
    Bu da haliyle çok can sıkıcı bir durum.
    Android'li bir tablette denedim onda da aynı durum var ama bendeki Androidli telefonumda sıkıntı yok,ses gayet senkronize geliyor.

Araştırdım ve bu durum birçok cihazda meydana gelebiliyormuş.Deneme yanılma usulü bakıcaz artık ama deneyen varsa buradan sormak istedim.

Eğer sorun olmayacaksa ciddi ciddi olarak düşünüyorum bu cihazı.
  • Ben ekran koruyucu alıcamda sade ekran koruyucu almayı düşünüyorum ondan bunu alıcam Kılıf sizce nasıldır kullananlar var galiba ekran parlaklığını nasıl etkiliyor dokunmatiği düşürüyormu ekran kayganlığı felan. bilgi verebilirseniz sevinirim.
  • 2 Gündür ortalıklarda yoktum ama farklı bir çalışma içindeydim ;

Costum rom çalışmalarına başladım ve ilk denemeyi ;

Eryigit_Rom_PDA_YP-G70_G70ZCKPA adını taşıyan çalışma olacak.

Gingerbrean 2.3.6 sürümü üzerine kurulu. içinde Clockwork recovery mod ekli gelecek.

Yine çin merkezli roma Google market ve uygulamalarını ekledim , normalde çinde yasak ve çalışmıyor.

Anasayafada geniş ekrana geçince (landscape mod) uygulamasını aktif ettim. froyo 2.2.2 deki gibi
    anasayfada yan dönecek ekran. kısaca geniş ekran kullanabileceksiniz.

Rootlandı yani süper user eklendi yine.

Klavye olarak samsung çin klavyesini çıkardım ve resmi samsung swype son sürüm klavyeyi ekledim.

rj's custom kernel entegre edildi yine :)

Dosyayı upload etmeye başlıyorum bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bakieryigit

2 Gündür ortalıklarda yoktum ama farklı bir çalışma içindeydim ;

Gingerbrean 2.3.6 sürümü üzerine kurulu. içinde Clockwork recovery mod ekli gelecek.

Yine çin merkezli roma Google market ve uygulamalarını ekledim , normalde çinde yasak ve çalışmıyor.

Anasayafada geniş ekrana geçince (landscape mod) uygulamasını aktif ettim. froyo 2.2.2 deki gibi

Klavye olarak samsung çin klavyesini çıkardım ve resmi samsung swype son sürüm klavyeyi ekledim.

Bekliyoruz hocam . arayı uzatma .
    Romu da lütfen yeni konuda ver . Burada paylaşma

• evet yeni konuda paylas lutfen:)

diger paylasimlarinida ilk mesajlara eklersen guzel bir forum olur...

ayrica boot ekranini acilis ekranina istedigimiz bir videoyu ekleme isini bulamadim ben :)

ayrica ics 4 ile ilgili biseyler yapilamazmi? samsung galaxy s cihaza port edilmis sanirim, bizim cihaza biseyler olmazmi ki :)))

tekrar tesekkurler bakieryigit
  • quote:

2 Gündür ortalıklarda yoktum ama farklı bir çalışma içindeydim ;

öncelikle çalısmalarınız için teşekkür ederim.
    Bir kaç sorum olucak üstte belirtmiştiniz diller arasında türkçe yok diye siz ekledinizmi ? kamerası düzeldimi ? titanium backupla uygulamaları yedek alsak geri yuklesek sorun olurmu ? birde ram kullanımda bir azalma oluyormu ? biraz fazla oldu ama :)

• Burda fazla ayrıntı vermeyelim şimdi :) Türkçe dahil 30 dan fazla dil mevcut olacak içinde.

Kamerada sorun yok.

Resim ve video kalitesi artırıldı falan filan :)

yine odinle flashlanacak. Yedek için 2.3.6 sürümü oldugu için deneyerek göreceksiniz artık :) sorun çıkmayabilirde çıkabilirde.

ics 4 ile ilgili tek başıma çalışma yapmam sıkıntıl olacaktır. O kadar vaktim yok çünkü en az 4-5 kişinin üstünde çalışması lazım , hali hazırda bir çalışma var ama bakalım ne yapacaklar.

Rom uploadu tamamladım ama açılış dili çince geliyor , onu ingilizce yapıp , 1-2 ayar ekleyip tekrar flashlamam lazım :) neyse artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bakieryigit -- 26 Ocak 2012; 1:21:12 >
  • quote:

Burda fazla ayrıntı vermeyelim şimdi :) Türkçe dahil 30 dan fazla dil mevcut olacak içinde.

Kamerada sorun yok.

Resim ve video kalitesi artırıldı falan filan :)

yine odinle flashlanacak. Yedek için 2.3.6 sürümü oldugu için deneyerek göreceksiniz artık :) sorun çıkmayabilirde çıkabilirde.

ics 4 ile ilgili tek başıma çalışma yapmam sıkıntıl olacaktır. O kadar vaktim yok çünkü en az 4-5 kişinin üstünde çalışması lazım , hali hazırda bir çalışma var ama bakalım ne yapacaklar.

Rom uploadu tamamladım ama açılış dili çince geliyor , onu ingilizce yapıp , 1-2 ayar ekleyip tekrar flashlamam lazım :) neyse artık.

tesekkurler usta anladigim kadarıyla turkce dil var ama cince aciliyo bide bir kac ayar eksik onu yapip tekrar upload ediceksin ?
    tekrardan cok tesekkurler :)

• Ben konuyu açıp düzenleyene kadar , Yabancı Forumdan Costum Romu indirip kurabilirsiniz.

Konu açılınca burdan linkler kaldırılıacak.

Eryigit Custom ROM -GingerBread -2.3.6 G70ZCKPA /

Market/ rj10 Kernel / Galaxy Player 5.0 International (YP-G70) {ROOTED}

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1465144

odin programıyla , pda bölümünden flashlayacaksınız , o kadar.
  • quote:

Ben konuyu açıp düzenleyene kadar , Yabancı Forumdan Costum Romu indirip kurabilirsiniz.

Konu açılınca burdan linkler kaldırılıacak.

Eryigit Custom ROM -GingerBread -2.3.6 G70ZCKPA /

Market/ rj10 Kernel / Galaxy Player 5.0 International (YP-G70) {ROOTED}

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1465144

odin programıyla , pda bölümünden flashlayacaksınız , o kadar.

TEŞEKKÜRLER,
    daha öncede belirtmiştim, ben bu aleti %90 navigasyon %10 diğer kıvır zıvır müzik,oyun vs.... düşünerek almıştım.
    sayende tam tersi oldu
    cihazı maksimum seviyede bütün özellikleriyle kullanabiliyoruz

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.