Şimdi Ara

Galaxy S wifi 5.0 İnceleme Geldiiii (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.222
Cevap
4
Favori
89.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • usb bellek ve usb disk bağlamak iin gerekli orjinal kablo

Galaxy S wifi 5.0 İnceleme Geldiiii

Samsung Distribitörü C5 Elektronik Tarafından Garantilidir.

Özellikleri:

* Cihazınıza USB Bellek bağlanızı sağlar

* Cihazınızı USB Disklere bağlamanızı sağlar

* Cihazınızı USB Klavyelere bağlamanızı sağlar

* 10 cm uzunluğundadır

* Herhangi bir sürücü, driver istemez

http://www.pdateknoloji.com/Samsung-N7000-Galaxy-Note-Orjinal-OTG-Kablo-ET-R205UBE_7170.html#0

ve:

Samsung N7000 Galaxy Note HDMI Çevirici Adaptör (Orjinal)

Samsung Distribitörü tarafından garantili orjinal üründür.

Özellikleri:
    * Telefonunuzu HDMI girişi olan televizyona bağlanızı sağlar.
    * Yüksek çözünürlükde video ve fotograf izlemenizi saglar.
    * 17 cm uzunluğundadır.
    * Herhangi bir sürücü, driver istemez.
    * Herhangi bir arıza ve problem ile karşılaştığınızda yetkili Samsung Teknik Servisleri ile irtibata geçiniz.

http://www.pdateknoloji.com/Samsung-N7000-Galaxy-Note-HDMI-Kablosu_6231.html#0

samsung note için ama sanırım bizim cihazlarda da bu aparatlar çalışır alıp deneyen var mı?

• çakma otg kablo alıp denedim. çalışmadı ki aynı kablo xperia neo v telefonumda sorunsuz çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bakieryigit

samsung note için ama sanırım bizim cihazlarda da bu aparatlar çalışır alıp deneyen var mı?

Teutera nickli arkadaş çalıştırabildiğini, hatta geçen ay bir sürü custom rom denemesi yaptığını vs. yazmıştı. Detayları anlatırım dedi, o zamandan beri haber yok. Ben cihazı başka bir Galaxy serisi cihazla karıştırdığından şüpheleniyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

Orijinalden alıntı: warlord_552

arkadaşlar bişi sorcam;bu app planet ten oyun, uygulama yüklemek için root olaylarına falan gerek var mı yoksa direk indirip kuruyomuyuz?

Bir kere bile baglanamadim applanet e.
    Ne zaman açılıyor bilmem .

Şuan bir sıkıntı yok applanette biraz önce denedim , sorunsuz çalışıyor.

Bendekini kaldırıp senin linktekini kurdum. Açıldı ama program yüklemek isterken kapanmaya zorla mesajı çıkıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Bendekini kaldırıp senin linktekini kurdum. Açıldı ama program yüklemek isterken kapanmaya zorla mesajı çıkıyor.

sorunsuz indirmesi lazım , hangi sürümü kullanıyorsun froyo mu ? gingerbard da sorunsuz kullanıyorum.

www.applanet.net/app.apk

kaldırıp tekrar denermisin çalışması lazım , birkaç kurulum yaptım sorunsuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bakieryigit -- 16 Ocak 2012; 1:36:15 >
  • Ipod Touch 4G ile bu cihazı kullanan veya inceleyen var mı ?
    Özellikle kullanıcı yorumlarını merak ediyorum.

Bu aralar Ipod'a sardım ama yine de hala kararsızım.
    Appstore çok çeliyor kafamı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: runic

quote:

Teutera nickli arkadaş çalıştırabildiğini, hatta geçen ay bir sürü custom rom denemesi yaptığını vs. yazmıştı. Detayları anlatırım dedi, o zamandan beri haber yok. Ben cihazı başka bir Galaxy serisi cihazla karıştırdığından şüpheleniyorum.

2.3.5 de çalışır diye düşünüyorum ama alsam ne işime yaracak diye düşününce vazgeçtim :) , 10 numara 16 gb 25 mbit/sn hızda çalışan microsd kart var elimde zaten ,aslında önemsizde yine de bir denemek istiyor insan :)

• quote:

quote:

bence o galaxy s ile falan karıştırdı. dediğin gibi o günden beri ses yok kendisinden.
  • quote:

quote:

quote:

2.3.5 de çalışır diye düşünüyorum ama alsam ne işime yaracak diye düşününce vazgeçtim :) , 10 numara 16 gb 25 mbit/sn hızda çalışan microsd kart var elimde zaten ,aslında önemsizde yine de bir denemek istiyor insan :)

ben şu an otg kablo ile neo v de klavye ve mouse kullanabiliyorum bir de hdmi ile tvye bağlayabilseydim süper olacaktı.
    keşke bizim gs5 lerin de hdmi çıkışı olsaydı kore versiyonlardaki gibi. tadından yenmezdi valla.
    ilk bu ürünü gördüğümde koreden getirtmeyi bile düşündüm. ebayde falan da bulmuştum. 700-750 ye mal oluyordu tahminen. ama gümrükte sıkıntı olacak diye cesaret edemedim. sonrasında tr de fiyatlar düşünce burdan alıverdik.

• Grand Theft Auto III v1.2 Full sorunsuz kurulum ve Anlatımı :

Download Linkleri :

http://www.mediafire.com/?du12gdgqrx8mivl

yada:

http://www.multiupload.com/P2AL7BI2QJ

Gta3.SET Dosyası :

http://www.mediafire.com/?sac7axs72jszt4a

yada:

http://www.multiupload.com/8X667LGLQQ

Gta3.set dosyasının yüklenecegi uzantı :

(gta.set) ---->> /sdcard/Android/data/com.rockstar.gta3/files/GTA3 bu yola gelip dizine kopyalıyoruz.

En üstteki download linklerinden oyunun 9 mblık apk dosyasını indirin ve cihazınıza kurunuz. 500 mb'a yakın bir kurulum gerekecek. Wifi bağlantınızı açın ve programa girin oyunun dosyalarını indirin. Hızınıza baglı olarak 5-10 dakika arası sürecektir.Bu işlemi de yaptıktan sonra oyunu deneyin bir açınca kasıp belli bir yerden sonra kitlenecektir. Deneyip gördükten sonra çıkabilirsiniz :) şimdi alttaki işlemi yapıyoruz. oyundan çıkıp

Görsel olarak ekran kartını tam kullanacak olan düzenlediğim gtas3.set dosyasını yukarda belirttigim dizine yani GTA3 ana dosyasına kopyalayın. içinde aynısından mevcutsa önce onu silin , benim düzenlediğim gta.set dosyasını yükleyin. şimdi oyuna girip oynayabilirsiniz. Ses dosylarını falan silmeye gerek yoktur. Tam ayarları bulmak için 2-3 saattir ugraşıyorum oldu diyebilirim. 2 bölümü sorunsuz oynadım.

options ---> display -->> brightness % 75 seviyelerine getirirseniz iyi olur. oyunun görünümüne renk gelecektir.

iyi oyunlar. Deneyip yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim. iyi geceler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bakieryigit -- 16 Ocak 2012; 2:55:59 >

• Samsung Galaxy S Wifi 5.0 GTA III - Play Without Lag (YP-G70CW)

üstte paylaştığım GTA ^3 çalışmasının videosunu çektim , kendi uploadumdur. kamera biraz yatık durmuş ama fena olmamış. Oynayamadım , oyundan atıyor falan karışmam , normalde oyun oynamak için kullanmıyorum cihazı ama konuda birkaç kişinin oyunu sorduğunu görünce deneyim bir dedim , o beni zorladıkça ben de oyunu zorladım tabii , başka oyun istemeyin.

Bu arada işlemci hızına müdahele etmeden 1000 mhz da çekilmiş videodur. herkesin oynadıgı ayarları kullandım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bakieryigit -- 16 Ocak 2012; 7:11:19 >

• quote:

Samsung Galaxy S Wifi 5.0 GTA III - Play Without Lag (YP-G70CW)

üstte paylaştığım GTA ^3 çalışmasının videosunu çektim , kendi uploadumdur. kamera biraz yatık durmuş ama fena olmamış. Oynayamadım , oyundan atıyor falan karışmam , normalde oyun oynamak için kullanmıyorum cihazı ama konuda birkaç kişinin oyunu sorduğunu görünce deneyim bir dedim , o beni zorladıkça ben de oyunu zorladım tabii , başka oyun istemeyin.

Bu arada işlemci hızına müdahele etmeden 1000 mhz da çekilmiş videodur. herkesin oynadıgı ayarları kullandım.

emegine saglik hocam

• quote:

Grand Theft Auto III v1.2 Full sorunsuz kurulum ve Anlatımı :

Download Linkleri :

http://www.mediafire.com/?du12gdgqrx8mivl

yada:

http://www.multiupload.com/P2AL7BI2QJ

Gta3.SET Dosyası :

http://www.mediafire.com/?sac7axs72jszt4a

yada:

http://www.multiupload.com/8X667LGLQQ

Gta3.set dosyasının yüklenecegi uzantı :

(gta.set) ---->> /sdcard/Android/data/com.rockstar.gta3/files/GTA3 bu yola gelip dizine kopyalıyoruz.

En üstteki download linklerinden oyunun 9 mblık apk dosyasını indirin ve cihazınıza kurunuz. 500 mb'a yakın bir kurulum gerekecek. Wifi bağlantınızı açın ve programa girin oyunun dosyalarını indirin. Hızınıza baglı olarak 5-10 dakika arası sürecektir.Bu işlemi de yaptıktan sonra oyunu deneyin bir açınca kasıp belli bir yerden sonra kitlenecektir. Deneyip gördükten sonra çıkabilirsiniz :) şimdi alttaki işlemi yapıyoruz. oyundan çıkıp

Görsel olarak ekran kartını tam kullanacak olan düzenlediğim gtas3.set dosyasını yukarda belirttigim dizine yani GTA3 ana dosyasına kopyalayın. içinde aynısından mevcutsa önce onu silin , benim düzenlediğim gta.set dosyasını yükleyin. şimdi oyuna girip oynayabilirsiniz. Ses dosylarını falan silmeye gerek yoktur. Tam ayarları bulmak için 2-3 saattir ugraşıyorum oldu diyebilirim. 2 bölümü sorunsuz oynadım.

options ---> display -->> brightness % 75 seviyelerine getirirseniz iyi olur. oyunun görünümüne renk gelecektir.

iyi oyunlar. Deneyip yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim. iyi geceler.

Gecenin Bi vaktine kadar uğraşmışsın sağolasın :) cihaz bi saate elimde bunu 2.2demi yaptın 2.3demi ben hemen 2.3 geçmeyi düşünüyorum ama :)

• benim asıl demek istediğim şuydu, kutuyu açtığım andan itibaren atıyorum bu paylaşılan gta 3 ü veya başka paylaşılan oyunları yüklemem sorun olur mu alet için. arkadaşla konuşurken root gerekli gibi bazı şeylerden bahsetti anlamadım.
  • quote:

usb bellek ve usb disk bağlamak iin gerekli orjinal kablo

Samsung Distribitörü C5 Elektronik Tarafından Garantilidir.

Özellikleri:

* Cihazınıza USB Bellek bağlanızı sağlar

* Cihazınızı USB Disklere bağlamanızı sağlar

* Cihazınızı USB Klavyelere bağlamanızı sağlar

* 10 cm uzunluğundadır

* Herhangi bir sürücü, driver istemez

http://www.pdateknoloji.com/Samsung-N7000-Galaxy-Note-Orjinal-OTG-Kablo-ET-R205UBE_7170.html#0

ve:

Samsung N7000 Galaxy Note HDMI Çevirici Adaptör (Orjinal)

Samsung Distribitörü tarafından garantili orjinal üründür.

Özellikleri:
    * Telefonunuzu HDMI girişi olan televizyona bağlanızı sağlar.
    * Yüksek çözünürlükde video ve fotograf izlemenizi saglar.
    * 17 cm uzunluğundadır.
    * Herhangi bir sürücü, driver istemez.
    * Herhangi bir arıza ve problem ile karşılaştığınızda yetkili Samsung Teknik Servisleri ile irtibata geçiniz.

http://www.pdateknoloji.com/Samsung-N7000-Galaxy-Note-HDMI-Kablosu_6231.html#0

Hocam bu samsung note icin verilen 30 liralik otg kablo bizim swifi 5 de calisir miki acaba ? Daha once de baska bir arkadas orjinal olmayan 5liralik otg kablo baglamis ama basarili olamamisti. Bu kabloyu deneme cesareti gosteren bir arkadas var mi aramizda?

• Bu alete 3.0 honeycomb guncellemesi var mi
    yabanci sitede guncellenebilir yazmakta

• Beyler kulakligi takiyorum hicbisey olmamis gibi ses ttelefon hoparlorunden grlmeye devam ediyor. Ayni kulakligi arkadasin telefonda denedim sorun cikarmadi sebebi ne olabilirrr?

• quote:

Orijinalden alıntı: Zafonte

Beyler kulakligi takiyorum hicbisey olmamis gibi ses ttelefon hoparlorunden grlmeye devam ediyor. Ayni kulakligi arkadasin telefonda denedim sorun cikarmadi sebebi ne olabilirrr?

Az daha bastır tam oturmuyor kulaklık .
  • Abi sagolasin insan baastirmaya korkuyor tabi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: warlord_552

benim asıl demek istediğim şuydu, kutuyu açtığım andan itibaren atıyorum bu paylaşılan gta 3 ü veya başka paylaşılan oyunları yüklemem sorun olur mu alet için. arkadaşla konuşurken root gerekli gibi bazı şeylerden bahsetti anlamadım.

root çogu oyun için gerekli degil ama her cihazda yapılması gereken bir işlem , bazı iyi programlar rootsuz çalışmaz , titanium backup gibii...

GTA 3 için konuşursak oyun şuan bizim kullandıgımız cihazı desteklemiyor aslında , desteklenen cihazlar :

https://market.android.com/details?id=com.rockstar.gta3

Grand Theft Auto III 10 Year Anniversary Edition is now available on:

• Android Phones: Galaxy Nexus, HTC Rezound, LG Optimus 2x, Motorola Atrix 4G, Motorola Droid X2, Motorola Droid Bionic, Motorola Photon 4G, Samsung Galaxy R, Samsung Galaxy S2, Sony Ericsson Xperia Play, T-Mobile G2x

• Android Tablets: Acer Iconia, Asus Eee Pad Transformer, Dell Streak 7, LG Optimus Pad, Motorola Xoom, Samsung Galaxy Tab 8.9 and 10.1, Sony Tablet S, Toshiba Thrive

oyunu düzenlediğim sistem dosyası olmadan oynarsanız ne demek istediğimi 3-5 dakika içinde anlarsınız :)) , aradaki fark görülebilir.

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.