Şimdi Ara

Galaxy S Ekran Dalgalanması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 ay önce Gold Bilgisayardan aldığım Galaxy S'imin ekranında titreme var titreme var derken aslında tam olarak beyaz ekranda iken yani arka pilan beyaz iken görülen bi ekran tarama, yenileme titremesi gibi birşe var aldığımdan beri olan birşe pek önemli bişe değil ama acaba bu bir sorunmu arızamı yoksa normal bir durummu bu. başka ekranında böyle bir hafif dalgalanma gibi sorunu olan varmı acaba merak ettim. Sistem olarak DARKY's 9.2 Extreme editionu kullanıyorum JS3

• bu bir sorun en acilinden servise gidin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pandoras

2 ay önce Gold Bilgisayardan aldığım Galaxy S'imin ekranında titreme var titreme var derken aslında tam olarak beyaz ekranda iken yani arka pilan beyaz iken görülen bi ekran tarama, yenileme titremesi gibi birşe var aldığımdan beri olan birşe pek önemli bişe değil ama acaba bu bir sorunmu arızamı yoksa normal bir durummu bu. başka ekranında böyle bir hafif dalgalanma gibi sorunu olan varmı acaba merak ettim. Sistem olarak DARKY's 9.2 Extreme editionu kullanıyorum JS3

hocam bende de aynı sorun var bir şey cıktı mı sizde
  • valla kardeş ondan sonra s2 s3 suan s4 kullanıyorum konuda çok eski ama bişe çıkmadı öyle kullanmaya devam ettim zaten sonunda da satmıştım teli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Funky ND

quote:

2 ay önce Gold Bilgisayardan aldığım Galaxy S'imin ekranında titreme var titreme var derken aslında tam olarak beyaz ekranda iken yani arka pilan beyaz iken görülen bi ekran tarama, yenileme titremesi gibi birşe var aldığımdan beri olan birşe pek önemli bişe değil ama acaba bu bir sorunmu arızamı yoksa normal bir durummu bu. başka ekranında böyle bir hafif dalgalanma gibi sorunu olan varmı acaba merak ettim. Sistem olarak DARKY's 9.2 Extreme editionu kullanıyorum JS3

Hocam cozum bulabildinizmi ? Benim s2 dede aynisi oluyor :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: psyke86

quote:

Orijinalden alıntı: Funky ND

quote:

Hocam cozum bulabildinizmi ? Benim s2 dede aynisi oluyor :(

hocam kendiliginden geçti :S ilk aldıgımda ara ara yapıyordu sayfa beyaz ve yüklenme yaparken. ama şimdi uzun süredir karşılaşmadım.

bir arkadaş çözmüş

http://forum.donanimhaber.com/m_99739525/f_//tm.htm#99796774

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.