Şimdi Ara

galaxy gear s2 (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
191
Cevap
7
Favori
11.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Saate yeni güncelleme geldi bu s3 saat arayüzleri galaxy apps uygulamasından nerden indireceğiz bilgisi olan arkadaş yardımcı olabilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba. Herkese iyi yillar oncelikle. Esim icin gear s2 aldim. Saatin actigimizda ekranjn alt kisminda bir benek oldugunu gordum. Fabrikasyon bir hata diye dusunuyorum. Sizin gorusleriniz nedir?
     galaxy gear s2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi passwordc -- 1 Ocak 2017; 10:12:9 >
  • Merhaba arkadaşlar Gear S2 modelinde telefon kamerasından fotoğraf çekebiliyormuyuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ford connect

Merhaba arkadaşlar Gear S2 modelinde telefon kamerasından fotoğraf çekebiliyormuyuz.

Cekebilirsiniz camera controller programiyla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia teşekkür ederim. cavabın için bir sorum daha olacak. seçtiğim saat ekranı uyku modunda siyah beyaz kadrana dönüyor bu saat kadranı devamlı açık olarak bırakacak bir ayar bulmadım. yardımcı olumusunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ford connect

Marrusia teşekkür ederim. cavabın için bir sorum daha olacak. seçtiğim saat ekranı uyku modunda siyah beyaz kadrana dönüyor bu saat kadranı devamlı açık olarak bırakacak bir ayar bulmadım. yardımcı olumusunuz.

Flaunt var 30 dk ekrani acik tutar ben bunu kullaniyorum yok ben hep acik kalsin diyorsan I am alive isini gorecektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saati almayı düşünüyorum. Sony c5 ultra da kullanabilir iyim. 2 GB ram ve Android 6.0 yüklü.
    Lenovo vibe p1 de eşleştirme olmamıştı bir türlü. Saat. Belki güncelleştirmelerden sonra düzelmiştir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saatler hala çok kullanışlı değil
  • Gear s2 almak isteyen varsa, elimde sıfır kapalı kutu cihaz mevcut. Fiyat olarak 690 TL istiyorum.
  • Selam arkadaşlar Gear S2 saat aldım ama cihaz üzerinden internete bağlanamıyorum, telefona bağlı durumda iken diğer işlevler normal yani bildirimleri alıyorum Gear Navigatör normal çalışıyor ama telefon kapalıyken yada uzakdayken herşey bitiyor. Wifi ile internete bağlı olsamda hiçbir uygulama ağa bağlanamıyor. Her seferinde "Ağa bağlanırken sorun oluştu" gibi bir uyarı veriyor. Müşeteri hizmetlerini aradım Gear uygulamasını sil tekrar kur dedi, ayne yaptım hatta 3 kez cihazı sıfırladım ama hala sorun devam ediyor. Yardımlarınızı rica ediyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: marslan81

Selam arkadaşlar Gear S2 saat aldım ama cihaz üzerinden internete bağlanamıyorum, telefona bağlı durumda iken diğer işlevler normal yani bildirimleri alıyorum Gear Navigatör normal çalışıyor ama telefon kapalıyken yada uzakdayken herşey bitiyor. Wifi ile internete bağlı olsamda hiçbir uygulama ağa bağlanamıyor. Her seferinde "Ağa bağlanırken sorun oluştu" gibi bir uyarı veriyor. Müşeteri hizmetlerini aradım Gear uygulamasını sil tekrar kur dedi, ayne yaptım hatta 3 kez cihazı sıfırladım ama hala sorun devam ediyor. Yardımlarınızı rica ediyorum...

Aynı olay bende de mevcut hocam bende bağlanamıyorum. Wifi şifresini giriyorum bağlandı diyor ama içeriklere girince maalesef bağlantı yok hatası alıyorum ve gelen aramaları gear ile red edebiliyorum ama bluetooth kulaklık takılı olmasına rağmen cevaplayamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asi_karizma -- 19 Eylül 2017; 0:17:47 >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.