Şimdi Ara

galaxy gear s2 (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
7
Favori
11.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mmmashm

quote:

Orijinalden alıntı: ertugrulmf

Ben almak istiyorum çok güzel duruyo ama aklımda nir soru var acaba kullanışlı iş gören bir saat mi yoksa sadece geçici bir heves mi lütfen sadece kullananlar yanıtlasın mantık yürütenler değil

Hocam saat bir tutkudur ben kullandım çok beğendim
    huawei watch ı da kulandım o da süper

şu anda iosa geçtiğim için maalesef kullanıyorum

ancak saat tutkunuz varsa kesinlikle almanızı öneririm

eğer yoksa kullanım amacınıza göre saatin heves olup olmadığı değişir

İos'ta kullanamıyor muyuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: diosfer

quote:

quote:

Ben almak istiyorum çok güzel duruyo ama aklımda nir soru var acaba kullanışlı iş gören bir saat mi yoksa sadece geçici bir heves mi lütfen sadece kullananlar yanıtlasın mantık yürütenler değil

hayır

• mmmashm kullanıcısına yanıt
    Saat kullanmayı çok severim ama biraz pahalı geliyo telefonun ios ve öğrenciyim Bu sıkıntılarda var

• quote:

Orijinalden alıntı: diosfer

quote:

quote:

samsung resmi açıklama yaptı. ios desteği yakında bir güncellemeyle gelecek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Biraz önce Gear S2 ye güncelleme geldi. Pil gücüyle ilgili bir güncelleme olduğu yazıyor arkadaşlar.
  • Pil süresi 2 katına çıkıyormuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu reklamda uyku takibi yapıldığını gösteriyorlar. bu şimdi yanıltıcı reklama girmiyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: bbaykus

bu reklamda uyku takibi yapıldığını gösteriyorlar. bu şimdi yanıltıcı reklama girmiyor mu?

aynı şeyi reklamın ilk gösterildiği gün farkettim. güncellemeyle falan gelecek diye ümit ediyorum.

• Arkadaşlar samsung j5 ile saatim çalışmıyor ancak s4 ile aktif edip kullanabiliyorum . J5 olup sıkıntısız kullanabilen var mı acaba ? galaxy apps magazasında da aynı sorundan yakınan insan çok maalesef.
  • arkadaşlar merhaba,

saati yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum , benden önce de fikirlerini paylaşan bir çok kişi olmuş ancak kendi göüşlerimi kısaca özetlemek istedim.

pozitif yönleri;
    1- estetik açıdan markalı ve fiyatı bu saatten çok daha fazla olan saatleri aratmıyor.
    2- saati alırken pil ömrü konusunda kafam karışıktı ancak işim gereği günde yaklaşık 200-300 mail almama bunlardan 20-30 tanesini saati kullanarak cevaplamama ve günn içinde devamlı aktif olarak kullanmama rağmen pili 2 gün rahatlıkla dayanıyor.
    3- saat arayüzleri gayet başarılı sıkılmadan kullanabiliyorsunuz

negatif yönleri;
    1- mail yazma olayı eski sistem klavye kullanıldığı için gear s 'e göre daha zor tabii bunda ekran boyutu farklılığı önemli
    2- telefondan konuşma yapılamıyor ancak 1 sene boyunca gear s kullanan biri olarak benim için bu çokta önemli değil zaten çok işe yaramıyordu
    3-en can alıcı eksisi, telefondan bağımsız olarak telefon özelliklerinin kullanılamıyor olması , telefonunuzun devamlı yanınızda olması gerekli eğer bağımsız bir saat arıyorsanız gear s'i tavsiye ederim.

fiyat fayda oranına glecek olursak bence değer ve enteresan bir şekilde Türkiye fiyatı amerika fiyatından daha uygun.

umarım yardımcı olmuştur.

Teşekkürler

• gear s2 icin ekran koruyucu kullanmaya gerek varmi kullanan varsa deneyimlerini yazabilirmi

• or_ca O kullanıcısına yanıt
    Bir aydan fazla oldu kullanmıyorum hocam.
  • cihazı bugün satın aldım kullanmaya başladım.
    baya da hoşuma gitti.
    motosiklet kullancısı olduğum için elimde eldiven varken motor üstündeyken gelen cevapsız çağrıları mesajları bildirimleri bilekten kontrol edebilmek için aldım.
    sanırım işime de yarayacak bi cihaz.
    ilk izlenimlerim olumlu, hafif şık bir saat.
    bakalım kullandıkça kendini gösterecek.
  • bu arada haritayı kullanamıyorum ben de.
    daha önceli sayfalard arkadaşlar saatin dilini ingilizce yapın harita gelecek demişler ama saat menüsünde ayarlarda böyle bir dil seçeneği bulamadım.
    ne yapmam lazım ki ?
  • Gencler merhaba hepinize bende gecen hafta aldim saat sık güzel ama beklentimi tam karsilamadi neyse ben size bisey sormak istiyorum whatsapptan bildirim geldiginde ard arda yollanan mesajlardan sadece son mesaji gorebiliyoruz normal sms kisminda boyle bir sorun yok tüm mesajlar gozukuyo bunu ne yapicaz peki zaten diger mesajlari gormek icin yine telefona bakmak zorunda kaliyoruz nasil bi eksiklik bu yoksa bendekinde mi sorun var

• İphone 6 ile çekilmiş ağır çekimde şimşek çakması

• Beyler gear s almayı düşünüyorum fakat gear s hiçbiryerde satılmıyor var mı bir bilgisi olan

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melodik -- 25 Ekim 2016; 16:46:59 >
  • --- Bu mesaj otomatik olarak silinmiştir ---

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi askerasker -- 6 Temmuz 2018; 16:45:36 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.