Şimdi Ara

Galaxy Ace Arm 800 Mhz / Gio 800 Mhz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bir kaç güne kadar galaxy ace alıcam yalnız gio içinde çok gittim geldim tam bir fiyat performans ürünü ama nedense gio bana pek güven vermedi alelacele çıkarılmış arıza yapma ihtimali yüksek kırma bir model gibi geliyor bana :) neyse hb de özelliklerde gio için 800 mhz işlemci ace için 800 mhz arm işlemci diye yazıyor iki işlemci arasında her ne kadar gio 800 mhz denilse de bir fark vardır diye düşünüyorum acaba gio nun işlemcisi overclock yapılmış aslında 600 mhz lik bir işlemci olabilirmi ?

• İkisi de OC yapılmış ARM11 tabanlı işlemci kullanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Krst_

İkisi de OC yapılmış ARM11 tabanlı işlemci kullanıyor.

yani ikiside aynı işlemciyi kullanıyor bir fark yok gorilla glass cam 2mp üstün kamera led flash gibi özellikler 200 tl lik bir fark yaratırmı.gio neden bu kadar ucuz bu beni çok kuşkuya düşürüyor :)

Gsm Arena

Gio: CPU Qualcomm QCT MSM7227-1 Turbo 800 MHz processor

Ace: CPU 800 MHz ARM 11 processor, Adreno 200 GPU, Qualcomm MSM7227 chipset

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dinidar -- 7 Temmuz 2011; 0:57:17 >
  • Dediğine göre ace hoşuna gitmiş, ikiside aynı özelliklere sahipse aceyi tip olarak beyenmiş olmalısın bence pek donanıma takılma aklında ace var aceyi al gitsin, sonra ace daha iyidir diyerek pişman olursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: moondalina

Dediğine göre ace hoşuna gitmiş, ikiside aynı özelliklere sahipse aceyi tip olarak beyenmiş olmalısın bence pek donanıma takılma aklında ace var aceyi al gitsin, sonra ace daha iyidir diyerek pişman olursun

aslında tip olarak gio daha çok hoşuma gidiyor ekran boyuda tam istediğim ölçülerde ama aynı özelliklerde olması ve 200 tl gibi fark olması sanki gio nun bir şeylerini dandik yapmışlarda çok uzun ömürlü bir telefon olmayacakmış hissi veriyor bana onun için ace e yöneldim sağlam olsun açısından tabi elektronik alet şans işi diyenler olacaktır malzeme kalite faktörüde var tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: MelodyScan

quote:

Orijinalden alıntı: moondalina

Dediğine göre ace hoşuna gitmiş, ikiside aynı özelliklere sahipse aceyi tip olarak beyenmiş olmalısın bence pek donanıma takılma aklında ace var aceyi al gitsin, sonra ace daha iyidir diyerek pişman olursun

aslında tip olarak gio daha çok hoşuma gidiyor ekran boyuda tam istediğim ölçülerde ama aynı özelliklerde olması ve 200 tl gibi fark olması sanki gio nun bir şeylerini dandik yapmışlarda çok uzun ömürlü bir telefon olmayacakmış hissi veriyor bana onun için ace e yöneldim sağlam olsun açısından tabi elektronik alet şans işi diyenler olacaktır malzeme kalite faktörüde var tabi

valla samsung dan öyle dandik cihazlar beklerim hocam, ace al için rahat olsun

• ace ve gio donanım olarak ıkız gıbıler 2 fark var gorılla glass cızılımez ekran 3.5 inç ve 5mp kamera karar senın ama 200 tl ıcn degmez dıourm ben veya 2 sinide alma ideos x5 al
  • Huawei ideos x5 al derim.
  • x5
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.