Şimdi Ara

Galax RTX2060 Super 8GB (1-Click OC) Teknobiyotik 2.748 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
3.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 17
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 14 saat 15 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Xemmes (7 mesaj) hakan_2414 (3 mesaj) marslan1999 (3 mesaj) MsSsS (3 mesaj) programmer_onur (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (17 mesaj) Mobil (5 mesaj) Mini (3 mesaj) Uygulama (7 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Galax RTX2060 Super 8GB (1-Click OC) Teknobiyotik 2.748 TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1595 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    https://www.teknobiyotik.com/galax-rtx2060-super-8gb-1-click-oc-256bit-gddr6-ekran-karti-26isl6hp39ss-akog.html

Galax RTX 2060 Super: 2.699 TL Bence yanıyor ekran kartı alacaklar hele 2060 super almaya niyetli olanlar kaçırmasın bence kartın soğutması da güzel...
    Güncelleme: 2.991 TL güncel fiyat sıcak fırsatlığı bitmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SakuraiTomoki -- 15 Şubat 2020; 15:32:34 >

• Kurmay Yarbay
    18543 Mesaj
    Galax markasını bilmiyorum ama marka takıntısı olmayan kişiler için yanıyor denilebilir bence de.
  • Yarbay
    2435 Mesaj

Galax iyidir sıkıntı yaşayan görmedim
    |
    |
    programmer_onur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1595 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Galax markasını bilmiyorum ama marka takıntısı olmayan kişiler için yanıyor denilebilir bence de.
    Hocam ben aynı markanın 2070 modelini kullanıyorum, soğutması olsun, sessizliği olsun, performansı olsun, çok memnunum karttan. Galax markası aslında yurtdışında çok bilinen bir marka, Amerika ve Avrupa'da KFA2 adıyla, Asya'da da Galax adıyla satış yapıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SakuraiTomoki -- 29 Ocak 2020; 21:17:13 >
    |
    |
  • Teğmen
    152 Mesaj
    Gönül rahatlığı ile alın. Galax iyidir. Fakat Teknobiyotik firması berbat. sırf bu yüzden 2k olsa yine almam. Kesin bir sıkıntısı çıkar.
  • Teğmen
    179 Mesaj

Saçma yorum. Alakası yok. Ürünü teknobiyotik üretiyormuş gibi lanse etmişsin. 2K olsa yıkarlar burayı emin ol :D
    |
    |
    sanjii kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    139 Mesaj
    Galax'ın eski adı Galaxy'dir ve eski firmadır, GF-6600 kartım Galaxy markaydı. Ancak denildiği gibi teknobiyotik tırt bir firma, tabi kart arıza çıkarmazsa 2 yıl boyunca muhatap olmazsınız ve kafanız rahat olur.
    |
    |
  • Teğmen
    216 Mesaj
    Fiyatı harbiden yanıyor. İyiki nakit yok olsa yanlışlıkla satın almıştım şimdiye.
    Haber verdiğin için teşekkürler hocam.
    |
    |
  • Binbaşı
    1738 Mesaj
  • Onbaşı
    36 Mesaj
    Galax'ın distribütoru sanırım teknobiyotik. başka galax satıcı bulamadım (fiyat karşılaştırması için). fiyat olarak benzersizdi bayağı araştırdım ve bunu aldım şimdi. umarım problem çıkmaz. teşekkürler
    |
    |
  • Binbaşı
    1534 Mesaj

Fiyat fazlasıyla iyi değil mi? Ürünün kalitesini bilmiyorum ancak f/p olarak ideal gözüküyor.
    |
    |
    Xemmes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1738 Mesaj

Banada iyi geldi emin olamadım ekran kartı arayışı içindeyim.
    |
    |
    marslan1999 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    165 Mesaj
    paralel ithalat yapıyor burası garanti adına sıkıntı yaşıyan çok burda
    |
    |
  • Binbaşı
    1435 Mesaj
    Rx5700 kullanıyor olmasaydım bunu kaçırmazdım. Doların haline bakın bu fiyatları bir daha zor görürüz gibime geliyor.
    |
    |
  • Binbaşı
    1534 Mesaj

Kasım ayında 1300 TL'ye Sapphire Nitro+ RX590 S.E. almamış olsam ciddi anlamda düşünürdüm. Şu an bile içim gidiyor
    |
    |
  • Binbaşı
    1738 Mesaj

Rx 590 dan daha mı iyi
    |
    |
  • Binbaşı
    1023 Mesaj
    zamanında galax gtx 970 kullandım bir sorun yaşamamıştım, arkadaşa kart bakıyorduk bunu alıyoruz .. konu sahibine teşekkler
    |
    |
  • Binbaşı
    1534 Mesaj

RX590 daha çok 1660'ın rakibi olabilir, 1660 Super daha iyi bir kart, ayrıca güç tüketimi konusunda da ciddi fark var.
    |
    |
  • Binbaşı
    1738 Mesaj

Sipariş geçtim.ikinci el garantisiz 1070 alacağıma bunu aldım inşallah pişman etmez site.
    |
    |
  • Binbaşı
    1435 Mesaj
    Hayırlı olsunda abartmayın 2.el gtx1070 e kimse bu paraları vermez ben 2500 tl ye gtx1080ti almıştım sonra satıp rx5700 aldım :)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.