Şimdi Ara

Galax RTX2060 Super 8GB (1-Click OC) Teknobiyotik 2.748 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
5.038
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.teknobiyotik.com/galax-rtx2060-super-8gb-1-click-oc-256bit-gddr6-ekran-karti-26isl6hp39ss-akog.html

Galax RTX 2060 Super: 2.699 TL Bence yanıyor ekran kartı alacaklar hele 2060 super almaya niyetli olanlar kaçırmasın bence kartın soğutması da güzel...
    Güncelleme: 2.991 TL güncel fiyat sıcak fırsatlığı bitmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SakuraiTomoki -- 15 Şubat 2020; 15:32:34 >

• Galax markasını bilmiyorum ama marka takıntısı olmayan kişiler için yanıyor denilebilir bence de.
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Galax iyidir sıkıntı yaşayan görmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Galax markasını bilmiyorum ama marka takıntısı olmayan kişiler için yanıyor denilebilir bence de.
    Hocam ben aynı markanın 2070 modelini kullanıyorum, soğutması olsun, sessizliği olsun, performansı olsun, çok memnunum karttan. Galax markası aslında yurtdışında çok bilinen bir marka, Amerika ve Avrupa'da KFA2 adıyla, Asya'da da Galax adıyla satış yapıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SakuraiTomoki -- 29 Ocak 2020; 21:17:13 >
  • Gönül rahatlığı ile alın. Galax iyidir. Fakat Teknobiyotik firması berbat. sırf bu yüzden 2k olsa yine almam. Kesin bir sıkıntısı çıkar.
  • sanjii kullanıcısına yanıt
    Saçma yorum. Alakası yok. Ürünü teknobiyotik üretiyormuş gibi lanse etmişsin. 2K olsa yıkarlar burayı emin ol :D
  • Galax'ın eski adı Galaxy'dir ve eski firmadır, GF-6600 kartım Galaxy markaydı. Ancak denildiği gibi teknobiyotik tırt bir firma, tabi kart arıza çıkarmazsa 2 yıl boyunca muhatap olmazsınız ve kafanız rahat olur.
  • Fiyatı harbiden yanıyor. İyiki nakit yok olsa yanlışlıkla satın almıştım şimdiye.
    Haber verdiğin için teşekkürler hocam.
  • Galax'ın distribütoru sanırım teknobiyotik. başka galax satıcı bulamadım (fiyat karşılaştırması için). fiyat olarak benzersizdi bayağı araştırdım ve bunu aldım şimdi. umarım problem çıkmaz. teşekkürler
  • Fiyat fazlasıyla iyi değil mi? Ürünün kalitesini bilmiyorum ancak f/p olarak ideal gözüküyor.
  • marslan1999 kullanıcısına yanıt
    Banada iyi geldi emin olamadım ekran kartı arayışı içindeyim.
  • paralel ithalat yapıyor burası garanti adına sıkıntı yaşıyan çok burda
  • Rx5700 kullanıyor olmasaydım bunu kaçırmazdım. Doların haline bakın bu fiyatları bir daha zor görürüz gibime geliyor.
  • Kasım ayında 1300 TL'ye Sapphire Nitro+ RX590 S.E. almamış olsam ciddi anlamda düşünürdüm. Şu an bile içim gidiyor
    Rx 590 dan daha mı iyi
  • zamanında galax gtx 970 kullandım bir sorun yaşamamıştım, arkadaşa kart bakıyorduk bunu alıyoruz .. konu sahibine teşekkler
  • RX590 daha çok 1660'ın rakibi olabilir, 1660 Super daha iyi bir kart, ayrıca güç tüketimi konusunda da ciddi fark var.
    Sipariş geçtim.ikinci el garantisiz 1070 alacağıma bunu aldım inşallah pişman etmez site.
  • Hayırlı olsunda abartmayın 2.el gtx1070 e kimse bu paraları vermez ben 2500 tl ye gtx1080ti almıştım sonra satıp rx5700 aldım :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.