Şimdi Ara

Galax GTX 1080 HOF vs Evga GTX 1080 FTW

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler Amazon.de'den ekran kartı alıcak akrabam normalde Evga alacaktık fakat amazon.de 2 yıl garanti verdiği için aklı Galax'a kaydı. Evga'nin garantisi cezbediyor Galax'inda sekli cezbediyor. Bunlarin dışında hangi kartı önerirsiniz. Veganin ne zaman gelecegini bilmedigimiz icin beklemek istemiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• GTX 1080 Gen 2 olmasına dikkat edin , kolayca ayırt edebiliceğiniz nokta Gen 2 GTX 1080 ler 11 GBPS vram hızıyla geliyor.

Not : Bahsettiğiniz iki kartta gen 2 değil , HOF daha iyi , FTW güncel üretim değilse ısınma sorunu olabiliyor vrm de bilginiz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 26 Haziran 2017; 13:23:35 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam 11 gbps performans olarak pek fark ettirmiyor zaten bu kartlar rahatlikla 11 bin mhze cikar bellek frekansi olarak. Hocam evganin garanti suresi cezbediyor fakat isinma sorunu vardi ilk seride daha sonra duzelttiler hatta ftw2 surumunu cikardilar o da amazon.de de yok. Galax ise oc performansı tasarimi beyaz pcb olmasi cezbediyor. Bunlardan haric daha iyisi yok herhalde. Evga ftw2 olsa ftw2 alabilir aslinda. Hocam birde 4k tv alacak oneriniz var mi amazon.de den alabilir onuda.

• HOF serisi daha iyidir hocam. Evga için bakacaksanız evga gtx 1080 classified bakmanızı öneririm
  • -Gardiyan- kullanıcısına yanıt
    Hocam classifield 600 euro ama prime üyelerine prime da 9 euro istersen 1 ay deneme istedigin xaman iptal diyor birde sadece almanyada geçerli diyor.

• Classifield tekrar 600 euro olmuş. Hof ile classifield arasında gidip geliyorum. Hofun sekli cezbediyor ama bir yandan da classifield diyorum.

• xgny58x kullanıcısına yanıt
    HOF tip olarak daha enteresan gozukuyor (ki bence bembeyaz kart oyuncak gibi gozukuyor kotu ama zevkler ve renkler) ama EVGA ozellikle de Classifield kalitesi tartisilmaz. Benim bir onceki kartim guncellenmis 1080 FTW di ve en en en cok yukte en cok zorlamada 74 dereceyi gordu max. Tas gibi de kartti kesinlikle tavsiye ederim.
  • revuxen kullanıcısına yanıt
    Hocam kartlar stokta olmadigi icin alamiyorum. Artik stoğa girdigindd alacagiz birisini.

karti yurt disindan alip turkiyede mi kullanacaksiniz?
    Aynen hocam.

amazon.de alcagin kart euro ustunden olacagin icin turkiyedeki ikinci el fiyatina denk gelecektir. Temiz bulursan bi dusun hem direk elden alma sansin da olur.
  • Hocam amazon.de de hem sifir hem 2 yil garanti.

oyle tabi evet ama stok sorunu var demissiniz o yuzden soyledim
    Hocam kullanılmış almak istemiyor akrabam. Birde kredi karti ile alacak.

• Amazon.de den 1200 liralik monitör ve 150 liralik set aldik hiçbir sorun cikmadi. Amazon.de de gostetilen fiyatlar gumruk vergisi dahil fiyatlar herhangi bir takilma olmaz ustune amazon.de 2 yilda garanti veriyor amazonun kendi garantisi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.