Şimdi Ara

galax gtx 1070 nasıldır arkadaşlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba galax gtx 1070 exoc versiyonunu almak istiyorum fıyatı dıger kartlara gore daha uygun acaba özellikleri falan nelerdir detaylı bilgisi olan arkadaşlar var mıdır daha oncesınde 970 ını kullanmıstım memnundum sorunsuzdu 1070 de fanları mın 50 devırle sureklı calısıyor dıyorlar bu bır eksi midir sogutması nasıl o konuda bir fikrim yok üzerindeki led aydınlatmalar kapanmıyormus o sorun degıl fanların donmesı de bence sorun degıl de tek dusundugum ısınma problemı ve performansı acıkcası teşekkürler şimdiden

• Güzel ürün şikayet edeni görmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • moonquad kullanıcısına yanıt
    ürünü kullanan detaylı inceleme görmediğim için alırsam ne olur diye bilmiyorum acıkcası
  • http://www.hardwarebbq.com/galax-gtx-1070-exoc-graphic-card-review/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lordhas kullanıcısına yanıt
    Kartın problemi yok diye biliyorum.İyi kart
  • fatihburak95 kullanıcısına yanıt
    güzel bir paylaşım teşekkür ederim ama anlamadıgım nokta kart 2 k ve 4 k yı desteklemiyor mu ?
  • %50 devirle dönüceğini hiç sanmıyorum ısınma sorunuda olmaz referans tasarımlar bile çok kötü değilken firmaların yaptıkları ne kadar kötü olabilir fiyat olarak ne kadar ucuz demişsiniz ben 1600 tlye 1070 msi aldım performans olarakta üzmez ısı olarakta bişey olmaz fanlarda o kadar yüksek devirde çalışmaz o kadar çalışması için oyun falan oynuyor olman gerek ultra ayarda bi gta 5 açarsan %50 olabilir o zaman fanlar rahatsız edici sesi olmaz büyük ihtimal oyundaykende
  • msı 1070 ı 1600 tl ye mı aldınız hocam cok ıyı almıssınız suan benım baya arastırmamda en ucuz 1070 galax 1700 tl msı asus ile aralarında 200-300 tl fıyat farkı var
  • Benimde listemde suan galax ama dolar fiyatlari nedeniyle fiyat iyice sisti.

Kartin incelemelerde yazilan kotu yanlari fanlarin tamamen durmamasi ve ledlerin kapatilamamasi.Onun disinda performans ve sogutma olarak gayet iyi.

KFA2 gtx1070 olarakda aratabilirsin.Galaxy-KFA2 birleserek galax ismini almisti sanirim.
  • HyperXCrossfire kullanıcısına yanıt
    fanın durmaması bence asırı bır ses olmayacak ıse sorun degıl ısıklarda sonmese de olur kı zaten ne kadar aydınlatacak kasada gozukmesı oldukca zor bile olur fanları sogutmaya yeterlı olsun yeter sonucta bır 1070 chıpsetii var performans kötü değildir suan fiyatı yuksek olmasına rağmen en uygun 1070
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.